Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. feb 2010

blumi asi Ti zacnem viac verit 🙂

blumka
8. feb 2010

preco olif? 😕 😕

olifcek
8. feb 2010

pridam new foto...vsimnite si polohu, v akej jej je bre...nozickami zapreta, hehe, este sa postavit a odide mi 🙂

hajdylca
8. feb 2010

kuuuuuuk 🙂

olifcek
8. feb 2010

blumi olivku si nazivo nevidela ale vzdy mas recht...a asi uz nevbudem brat ako mile gesto zlatej blumky, ked mi malicku chvalis, ale ako fakt 😅

matesl
8. feb 2010

blumi, ja som sa jej len tak spytala, ze co...ako maly pokrocil...tak ja este neviem kedy to tak na batolata pride 😀 😀 😀
sa vypytujem aby som vedela co ma caka 😀 😀 😀 a neminie
a uz mas trosku aj zaludocnu nervozitu, zo zajtrajska? asi ani pri malej nestihas na to mysliet, ci?

matesl
8. feb 2010

hajdyyyy

no vitaj, cakame detaily 😉

blumka
8. feb 2010

olif, ja som totiz bosorka 😀 😀 😀 ale nieeee...podla toho co ty pises o olivke a ako ste to vsetko vy dve zvladli sa ani nic ine neda povedat 😉
matesl..krpana spi..boze hodinu sa metala na posteli, kym sa jej uracilo vobec zavriet oci..tak teraz bude asi drichmat dlho 😀 ..a akurat sa nudim, nieco by som robila ale ani neviem co..nechcem na to velmi mysliet, lebo sa zacnem este bat 😅

olif, ty si bola na nadstandarde, ze? je tam asi tazko sa dostat, ze?

mmaarrttiinnaa
8. feb 2010

ahojte ja som tu nebola dlhsie lebo som od 2.2.bola v nemocnici .Malicky bol v siknej polohe tak si ma tam nechali ze bude sekcia ale nakoniec sa vcera otocil tak ma dnes pustili ale s tym ze mozno sa aj vecer vratim lebo podla sona mam uz hlavicku skoro medzi nohami 😀 😀

kto tu uz ma babo posledna mala maculik ked som tu bola skoro 100 stran mi treba docitat tak sa idem do toho pustit 😒

blumka
8. feb 2010

hajdy ahooooj..nooooo?

blumka
8. feb 2010

martinka, nieze ti maly vypadne 😀 😅

suzon78
8. feb 2010

Ahojte...

tak som sa vrátila z poradne, nechali ma na pásoch hodinu, lebo tam mali rozbehnutú sekciu, no a neviem, či preto, že som ležala na chrbte, tak dlho, ale mala som takých 5 kontrakcií za sebou, malej sa pol hodku čikútkalo a potom som cítila také nepríjemné sťahy, trošku som musela predýchavať, doktor, keď to videl, tak mi hneď povedal, že sa mám rovno zbaliť a dnes prísť. Zobral ma aj na prietoky a odmeral malú, babky ona má cez 4 kg 😕 prietoky OK, strašne sa bojím, vôbec sa mi do nemocky nechce, nadštandar je obsadený tak neviem koho budem mať na izbe. Teraz ako som išla na WC, tak mi išla aj krv, ale to to asi z palpačného vyšetrenia....

pošlite mi niekto tel. číslo, napíšem, ak sa to rozbehne 😉 , ale veľmi tomu neverím, lebo už mi tie kontrakcie ustali, otvorená som na 1,5 cm.

beriem si aj notebook, ale pripojenie tak nieje.

olifcek
8. feb 2010

blumi, jo tazke, ale ja, ked som uz povedala, ze ho chcem, dali mi v ten den, uprednostnuju tie, co tam uz lezia...ale hned ako pojdes na salu, tak im to povedz...snad sa cosi uvolniiii

hajdy caveeeeeeeees

mati veru, hehe, jak blum pise 😉

olifcek
8. feb 2010

suzi cislo mas v posteeee

hajdylca
8. feb 2010

caume, tak odvcera sme doma...

sme ok, mliecka mame dost, ba az vela, domov som chcela ist hned na druhy den lebo ma chytila nenormalna depka.
okrem krizov (z prebalovania) ma vobec nic neboli jaj no teda mam svalovicu na rukach- maly ma uz 3440 gramov..
a uz mi aj vstal, tak detaily inokedy 🙂

gratulujem vsetkym maminkam- kolko je novych babetiek?

ewel sorry, ze som neodp. ale fakt sa nedalo 😖

suzon78
8. feb 2010

olifka ďakujeeeeem 😉

olifcek
8. feb 2010

hajdy, iny valibuk...

teraz uz vsetky babatka take budu ze?

komu to lekari vraveli, ze ma male babo? tych 2400g?

suzi tiez fajne velkeho drobca mas v brusku, glg, to cisarak isti, ze? a NZ, ja rada

suzon78
8. feb 2010

olif nie nič nehovoril o CR 😕 , určite ma nechajú vytrápiť a potom keď to nepôjde pôjdem CR, dosť sa bojím, ale dúfam, že všetko dobre dopadne...idem papať lebo som obed dnes nestihla a padám do nemocky...radšej by som však ostala doma a až keby ma to chytilo, tak by som išla 😔 je to tam deprimujúce...ale mám toho streptokoka, tak asi preto chce doky, aby som tam bola skôr...

babenky majte sa, budete mi chýbať, keby tam bolo pripojenie, tak by som bola aspoň s Vami a krátila si čas, ale takto...papa

olifcek
8. feb 2010

suzi prezvon maaa, ulozim si Taaaa a drz sa. ja viem, ze je to tam deprimujuce, chjo....

suzon78
8. feb 2010

olifka dala som do IP, mám zbalený...tak potom napíšem keď dačo. papa

blumka
8. feb 2010

suzon, drz sa 😉 jaj ale sa nam to tu rozbieha...a neboj..moja kamoska porodila prirodzene 5 kg chlapceka tak to zvladnesj 😉
olif, ja hned zajtra pri prichode rano nahlasim ze chcem nadstandard

maminnka
8. feb 2010

dnes som bola v poradni, vsetko OK, na rodenei to nevyzera, no ved napokon tu niekto musi byt aj posledny, ze? 🙂 nechala som tam 10 tis. Sk a to som este ani nerodila 😨

suzon78
8. feb 2010

bože blumi ,aby som na Teba nezabudla držkaj aj Tyyyy...!!!

už idem off. papa

olifcek
8. feb 2010

blumi o ktorej rano ides?

suzi paaa a neboooj, bude bre

olifcek
8. feb 2010

kto vie, jak je janke 😕

blumka
8. feb 2010

olif,o osmej sa mam hlasit na centralnom prijme

blumka
8. feb 2010

na janku ma kontakt granado, tak ked sa ukaze tak ju nahovorime nech jej napise sms

zoska
8. feb 2010

juuj suzon drzim palce...nebojaj s dopredu 😉 (ja viem ze sa to lahko hovori)

leniiii- sorry som bola vonku na prechadzke...
no ten II.pilier som ja vobec neriesila, kedze som nebola zamestnana ale platila som DNP...
ale podla toho co si napisala mas 30 dni od dorucenia rozhodnutia...to ti doslo 18.1, takzeeee do 17.2. mas cas ist oznamit na socialku ze chces odvadzat aj pocas materskej do druheho piliera...ak neoznamis, tak budu odvadzat len do prveho... takto som to pochopila ja...
takze do 17teho stihas,nie?

ale skus napisat IP babe s nickom gapa, ona ti k tomu bude vediet povedat viac 😉

zoska
8. feb 2010

zuci, olif...krasne su tie vaše princezné 🙂

gucz
8. feb 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre