Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. mar 2010

leni, ako vies ze malo pribera? si bola na poradni? a kolko ste pribrali?

olifcek
9. mar 2010

macu, dakujem za odpoved x;O) macu krasne fotky, tam, kde su oibe deticky spolu, juuj

matesl jasne, ze potah operiem, ale samotny vankus netreba?

lenica81
9. mar 2010

malinko, len 50 g za tyzden a uz nas strasila UM 😠 hlavne, ze je za prirodzene dojcenie 😠 , tak som vcera nabehla na 2hod intervaly a aj castejsie a obe prsia, som mu predtym davala, iba ked bol hladny, co som si ja myslela, ze ako dobre si pospinka, doc ale povedala, ze babo sa unavi, ak mu malo tecie a radsej si pospi... takze prikladam a prikladam, nech je to buduci tyzden lepsie... rozmyslala som uz aj nad jednou davkou nutrilonu, ale neviem, neviem... co vy na to...

blumi a ty si preco na bebe... ked sa smiem spytat... teda, fakt nestiham... 😎 idem ho kuknut, nadojit 😀 a mozno neskor kuknem...

zucana
9. mar 2010

tak my sme uz velke modelky a mozme si dat ku konzultantke aj nohavice so svetrikom 🙂 kuk fotky

papame vraj vela a dobre a sme sikovne...aj ked vychcane...od soboty musime zacat spavat v brlohu cize v kosi 🙂

maminka ma velku nadchu ale snad jej to uz prejde lebo v noci sa aj dusila...ale tak prechladla a to by vikinka nemala dostat a v mliecku su vraj protilatky ...

inak aj ja by som chcela vediet co s klbikmi ale ako som uz pisala...tu to nehrozi...
inak mala vraj dobre papa a za tne kratky cas si veru poriadne vytuahne...mame uz 4920 gramov

a v noci spime aj 5 hodin 😉 cez den sice iba po hodke a raz 2 a sme hore do jedenastej 😒

olifcek
9. mar 2010

zuci a de tote fotky? 😅

olifcek
9. mar 2010

uz vidiiim

blumka
9. mar 2010

leni, no 50 je fakt malo ale sa mi zda cudne ze vas vazili uz teraz..ved mozno tento tyzden pribral len 50 a na dalsi pribere 200 a tym padom to je ok...no ale dobre robis, ze kojis castejsie..aj mliecka budes mat viac aj priberete lepsie 😉
ja som musela prejst na umele kvoli mojmu zdraviu 😉 a uz sme spat na nutrilone, lebo beba zapekala poriadne...po nutrilone sa aspon juli vykaka sama..po bebe nehrozilo

zuci, tak to mas doma riadnu papkacku...ale fajne...aj ti pekne spinka.. 😉

lolka
9. mar 2010

olif, pytala som sa na tie klbiky - nezabudla som 😀 tak pri Ia a Ib netreba balit na siroko. my mame Ib- co je este v norme,t ak nemusime balit. 😉
mala mi spinkala 3 hodky a od papania sme 4, tak mi tu uz chuda placka.....ideme papat

maculik
9. mar 2010

matesl, ja pouzivam z DM tie Babylove (ci Babysmile, uz neviem, lebo jedny tu maju v Dm a tie dalsie v Schlecker) a ja som s nimi velmi spokojna. Pouzivam ich pri oboch. Pampers robili Adelke aj Petkovi vyrazky na ritke, takze ee. A akurat vcera manzel kupil pre Adelku Pampers, lebo sa mu nechcelo ist do DM pre tie nase, no a jasne, ze nevydrzali celu noc, precikala sa. Tie z DM mi vydrzia.
A obrusky pouzivam tiez, tie biele. Ale ked su v akcii, tak kupujem Pampers sensitive (biele), s tymi som najspokojnejsia.

maculik
9. mar 2010

zuci, mala aka kocka 😵
ja som zistila, ze tiez musim nejaky svetrik kupit, lebo ked som ho dnes obliekala k dr, mal body a dupky, no a pod overal som mu este musela nieco dat a mam len take tricka, to neznasam, ako ho do toho musim pchat, chuda. Takze vo stvrtok (manzel slubil, ze si vezme volno) chcem ist pozriet nieco do mesta.

leni, nedavaj zatial nutrilon. Len prikladaj a prikladaj, hociako casto, ono sa to rozbehne a rozpapate sa.
Je to sice otrava, ked v kuse sedis a cucate, ale co nespravis pre drobca, ze? 😀

No, moj sa uz hlasi, po pol hodke, ale neva, lebo spal 2hodky, manzel tu bicykloval (mal pol dna volno), tak asi ten zvuk ho uspaval 😉

olifcek
9. mar 2010

BLUMI JO I V NEMOCKE VRAVELI, ZE ciganom je i beba dobra x;o) uz chapem, jak to mysleli x;o)

LOLKA dakujem! si zlata, ze si nezabudla a teda urcite balit nebudem x;o) super, ze ani vy nemusite 😵

blumka
9. mar 2010

olif 😀 😀 akurat, ze Terezke mohla bebu 😀 ale ona uz bola vacsia ked ju zacala pit, tak mozno preto jej nevadila

blumka
9. mar 2010

konci mi vzacnych par minut samoty...(dnes az hodinka a pol, wau) 😀 😀 😀 pa

zucana
9. mar 2010

my sme mali prdiky a plakali a teraz konecne papame aj sme predtym grcli zrazene sa nam asi ulavilo....
mne je nanic chcem si dat sprchu a svokra neni doma... 😒

maculik
9. mar 2010

zuci, tak daj malinku do kosa a vezmi si ju do kupelne, hm?

zucana
9. mar 2010

maci hned by vsetko ogrcala ale za taku pol hodku to veru spravim ;)

zucana
9. mar 2010

baby kuknite foto ci tak mozem mat vikinku na gaucky opretu o vankuse ci moc nesedi....dikes

kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maculik
9. mar 2010

zuci jasne, to je len trosku vyvysena, ja niekedy v noci davam este viac, ked je so mnou v posteli. ale vankusik ked pride, tak uz budem pouz.ten 😵

zucana
9. mar 2010

maci dik....ten moj mi pride az o mesiac asi...lebo nasi pridu 10.na ten krst 😅

maculik
9. mar 2010

kvietok, ja uz mam poistenych oboch,ltiez v Allianz -Baby buducnost 🙂

kvietok23
9. mar 2010

maculik - super si si vybrala, presne tento produkt som mala namysli 😉

matka331
9. mar 2010

ja tiez pouzivam pamperspremium na noc a cez den zelenee tesco plienky a suu tiez dobree...a akee su sleep end play???lebo u nas majuu akciu ze 3balenia za 19eeuur hm??

zucana
9. mar 2010

my mame pampers progressive a ja pouzivam tie a prekakala sa len raz lebo ju zle mala 🙂
inak som ju dala do velkej postielky ze nech sa tam kuka a ja preriedim vecicky co uz neoblecie a zaspala tam 😀 no takze sprcha este musi pockat 😔

olifcek
9. mar 2010

juj, kiezby aj oliv tak vedela zahajat...zavidiiiim....ale doprajem

blumka
9. mar 2010

zuci, to mas fajn ze ti sama zaspi...Terezka nehrozilo, Juli nehrozi...momentalne sedim na gauci, ju mam v satke a musim sa kyvat z lava do prava aby spala, lebo ked prestanem tak sa zacne mrvit a pucit 😀 tak som ako dement za pc 😀 😀

zucana
9. mar 2010

baby ale ved ja mam vecer to iste... 😀 len teraz uz bola 2 hodiny hore tak uz asi zaklipkala 😅
a velmi plackala prdtym kvoli prdikom tak aj to ju asi zlomilo.ja ju teraz nechcem mat moc na rukach lebo ledva dycham tak bohuzial ale mozno sa nieco nauci 😅
inak som vyradila normalne vecicky uz lebo boli male a prechadzame na vacsie tesim 😎
myslite ze ju mozem nechat v postielke a ist sa osprsit?

blumka
9. mar 2010

zuci nemas vysielacku? ja nechavam ale len ked mam zo sebou monitor, ze ju pocujem 😉

olifcek
9. mar 2010

zuci ja by som zapla monitor a sla 😉

zucana
9. mar 2010

presne jak som vyliezla otvorila oci a fenovala som sa pri nej... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre