Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
26. júl 2009

ahoj zuci... dobre... len dnes citim v bruchu nieco divne....niesu to bolesti ani nic ale citim to ako svalovicu a sialene ma svrbia bradavky...si ich stale musim kremovat

zucana
26. júl 2009

mna bradavky este nesvrbely ale prsia mam take dost naliate muzik ich vola mliekaren...
juj nech je uz stvrtok idem k dokymu a chcem len pozitivne spravy...

cukruska1920
26. júl 2009

ja ich mam tiez hrozne velke.. a len dufam ze to brucho nieje nic zle....ale pokial nemam krce by to nemalo byt zle nie? ja idem k doktorovi 4.8 ale len na odbery a pre knizku..a na sono neviem kedy 😒

olifcek
26. júl 2009

cukru: no ahojky x;o) co dnes porabjas?

olifcek
26. júl 2009

zicana: aj ja nedelujem...ale nie vonku, nooo...x;o) sledujem lerisko prahu, odkial drahy odlieta do svajciarska

olifcek
26. júl 2009

cukru: i ja mam na bruchu akoby svalovicu, myslim, ze je to tym, ze uz by sme sa mali dvihat z polohy lezmo aj ruckami, ved uz pomaly koncime treti mesiac x;o)
a joooo, i mna svrbia prsia v okoli bradaviek, ale nenatieram si ich....co pouzivas? mozem i to na strie?

zucana: ja som hlavne zvedava akeho velkeho drobceka uz budes mat x;o)

zucana
26. júl 2009

no to aj ja olif...my sme sledovali formulu a teraz motorky ale akurat ideme pozriet pozemky kde by mali zacat stavat nas domcek 😉

olifcek
26. júl 2009

zucana: super rozhodnutie veru s tym domcekom x;o)

ja si asi pojdem lahnut, lebo mi ide zase hlava vybuchnuuut, ble, az mi je z toho na zaludku neprijemne

zucana
26. júl 2009

juj olif tak chod lezkat
ja idem papat chlebik s lekvarikom
a cukrus ja nema svalovku ale niekedy ma tak pri pupku pichne mavate to?

olifcek
26. júl 2009

snazila som sa spinkat, ale bez draheho to nejak nejde...mozno, keby som vedela, ze uz dnes letiet nebude, lebo uz je na mieste...x;o)

ja mma taky divny pocit na zaludku z tej hlavy..ani neviem, ci som hladna, ci mi netreba grcat..blee

pri pupku ma nepichava, ale niekedy tem pocit svalovice mam pod bruskom...

olifcek
26. júl 2009

na chvilu nam padla elektrina, co mi sice notak neodpojilo, ale net jo, tak som si bola urobit chlebik....s masielkom a medikom, mnam...inspirovala si ma zuci x;o)

zucana
26. júl 2009

no ja som uz s lekvarikom zjeda a zas ma to chyta dam asi aj s medikom 😉

mmaarrttiinnaa
26. júl 2009

ahojte ja som uz doma boli sme pozriet mamku ako sa ma a este ma dnes aj meniny oco s beatom mali v piatok tak sme boli posediet s toho som si hodinku pospala keby ma muchy nezobudili tak by som prespala asi celu navstevu ale mamke aj dcerke je chvala bohu uz lepsie 🙂

olif pekne take orginalne oznamko mne sa osobne paci to prve co je tak cez riadky napisane 😉

joana vanesska dostala teploty rozbolelo ju cele telo zvracala na pohotovosti dostala antibiotika a dnes uz lepsie ale vceraeste nic okrem caju nezjedla este aj ten caj vyvratila ☹

olifcek
26. júl 2009

hehe x;o))) a mne uz ostal len krajicek, a este by som si dala x;o))))) no zjedla som uz dva...ale polepsilo sa mi, hehe x;o) zeby som ten chlebik dopapala? a rano si dam vyzivu x;o)

olifcek
26. júl 2009

martinka: ahoj x;o) ja som zvedava ako budem dnes spat, ale snad to na mna nejako pride, hehe x;o) ale je dobre, ze sa uz maju obe lepsie, aspon si pokojnejsia x;o)

dakujem za nazor a radu...teraz je to pol a pol 😉

mmaarrttiinnaa
26. júl 2009

este som zabudla k tym prsiam co ste rozoberali mna asi od kedy som tehotna svrbia bradavky

olifcek
26. júl 2009

mno a spapala som dokopy 3 krajce chlebika s masielkom a medikom x;o) mnam, spokojna som ale nastastie uz nemam viac...cerstvy chlebik s touto kombinaciou mozem v obrovskom mnozstve spapat x;o))))))))

kejtty
26. júl 2009

Ahojte holky, chcem sa opytat na jednu vec, minuly piatok som bola u dokyho na kontrolu vtedy som bola asi cca v 11-12tt, a povedal mi ze male meria 3,5 cm, nieje to trosku malo? A ani brusko mi vobec nerastie, ani prsia, ako pozeram u niektorych ostatnych. ☹ zacinam mat obavy.

zucana
26. júl 2009

kejty ale co ti povedal lekar? mohla si predsa neskor otehotniet.musis vediet ci babo od poslednej kontroly narastlo o kolko malo...

olifcek
26. júl 2009

kejty: no mne prsia skoro vobec nenarastly, co je super x;o) a brusko...zatial nie je nejak moc viditelne...dost zavisi zrejme od stavby tela x;o)

kejtty
26. júl 2009

predtym ked som bola na ultrazvuk tak mi nepovedal ze ake je velke, az teraz minuly piatok ho prvykrat odmeral a ze ma 3,5 cm. No mne sa tiez zda ze mi tie tyzdne zle vyratal, od poslednej menzy.

olifcek
26. júl 2009

sloveso je samozrejme s makkym i, pardon za tvrdku x;o))))))

kejty, pozri si page http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=17

ja som bola u lekara, ked som mala 11tt+4 dni a male meralo 47,5mm

zucana
26. júl 2009

no ale on ti nepovedal ze je to malo alebo ze ci je vsetko ok?
nevyjadril sa k vysetreniu?

kejtty
26. júl 2009

doktor povedal ze vsetko je v poriadku... inac tu stranku mam uz prestudovanu, tak preto sa cudujem ze malicke je nejake male oproti tomu co tam pisu.

olifcek
26. júl 2009

kiejtty pozeram, ze si z Ke...Kma chodis ku lekarovi?

olifcek
26. júl 2009

kejtty kedy si mala naposledy mensturaciu? ked si to ratas, co Ti vychadza?a mas uz aj tehu knizku, ci nic???

kejtty
26. júl 2009

do Zeleznicnej nemocnice 😅

mmaarrttiinnaa
26. júl 2009

kejtty ja si myslim ze 35mm je tak v norme a keby bolo nieco v neporiadku tak by ti to doktor urcite povedal

olifcek
26. júl 2009

kejtty hech..ale ja mam pocit, ze to nejak odflakli...

kejtty
26. júl 2009

olifcek, tak zadavala som si aj tu do kalkulacky vypocet a vyslo mi dokonca ze uz som v 13tt, ano mam uz aj knizku. Ale podla mojich vypoctov teraz som v 12tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre