Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. apr 2010

olif, este ich nemam doma, musi mi ich povolit na bokoch, lebo mam trosku vacsiu zadnicu ako by sa patrilo a v stredu mi ich posle. Ale hodim foto potom ked uz budem pekne vyfintena aj namalovana aj ucesana 😉

Ja mam doma tiez uz hrazdicku nachystanu, mala zatial len na nu cumi, ale sak je este drobcek oproti Olivke...ale isto sa s nou vyhra, Terezka tam travila vela casu

matesl, ja davam rurku aj 1 cm hlboko...neboj neuskodis tym babu, ved to jemne sturas a je to namastene..a im to pomoze uvolnit co tam maju 😉

zoska
2. apr 2010

tak som jej supla pred kojenim 😉
potom este ten nutriton striekackou...to uz bol taky reeev, teraz uz cuca 😉
chuda, ona sa zobudila hladna, kym som ju prebalila a dala vsetky tieto hovadiny do nej tak si sla hlasivky vykricat 😒
inak vobec ju nezapeka ten nutriton, vcera riadne nalozila do plienky a dnes prekakala dupacky, mala to na stehnach aj chrbte...tlacila ako o zivot 😅

maci, peknu kovbojku ste mali u strakovych, aspon mas co pozerat pred oknom 😉

zuci akaaa kočkaaa 🙂
a mala vie pekne vykrivit pusinku 😀

laxity
2. apr 2010

zuci...hezky nahodená 🙂 , to ja sa chystám na nákupy, bo nosím rifle a jeden gombík nosím odopnutý 😀 . My tiež nemáme doma vždy, tak ako by malo. Manžel tiež sa niekedy tvári, že nepočuje, Keď od neho niečo chcem a keď zvýšim hlas, tak hneď frfle, že čo štekám...presne ako u matesl

matesl...to čo sa ti zase porobilo? mne to stále po tých obkladoch neprešlo, ja si ich dávam teplé, neviem či robím dobre, ani doktor mi nevedel povedať 😕

moja malá sa dnes fajnovúčko pokakala, zašpinila body, dupky, perinku 😒 , tak sme kúpali bo bola až na lopatkách 😀 . Inak cez deň mi pýta každú hodiny papať (teda keď nespí) a spapá mi iba 0,3 a potom ešte plače, tak jej dám z flaše, bo papať z prsníka už nepapá. Z flašky jej dám 0,4 a vypije 😕 . Asi budem musieť prikrmovať, keď sa mi minú zásoby v mrazničke ☹ ☹ ☹ .

olifcek
2. apr 2010

matesl, teraz napr. oliv este stale potahule lavu, no uz je cas na pravu a tak mi ta tecie kusok. ja tampony nemozem, a ani podprdu, bolia ma paq bradavky ☹

aj j aby som niekam chcela is...no mozem tak akurat prstom po mape mesta...chjo

blumi ved ani oliv este nevie chytit, snad to coskoro pride...zatial som ale pokojna, lebo fakt v nicom nezaostavame, aspon podla propagacnych materialov od Johnsona z nemocky 😉

olifcek
2. apr 2010

laxi nedokrmuj, malicka si mliecko vyrobiii, len ju nechaj kludne cuckat

matesl
2. apr 2010

zosi ja davam pred, oni pisu ze pocas alebo po ale to by sa v nom neudrzalo, tak davam prde, to aj hltavo spapa z lyzicky

olifcek, no tak to ty tiez asi tecies ked odes na prechadzku 😉

laxity
2. apr 2010

olif...veď to by som veľmi nerada, ale čo keď ja ju nakojím a ona mi začne hneď plačkať, tak jej skúsim dať prst do úst a ide mi ho zjesť, tak viem, tak viem, že je hladná, tak jej ohrejem z flašky, ale keď nebudem mať zásoby, tak nič iné mi nebude ostávať...ale zatiaľ dúfam, že budem mať viac a viac mliečka...nestrácam nádej 🙂

olifcek
2. apr 2010

laxity daj aj druhy

matesl tak veru

garonka
2. apr 2010

babky ja doma fajne som zmokla a ešte som sa stihla so svojim drahym pohadať kriste ale ten mi dal, ideme k svokre ja nič netušiac že sa tam i s malym prejdeme a on somar skrinku do kupelky im skladal ah jo ale ma šlo poraziť

inač v aprílovkach sa stala tragedia, maminka Malalady ak nekomolim meno, porodila Nelinku babo malo 2x obmotanu pupočníkovu šnuru okolo krku a sa udusila 😔 až som si poplakala, veď to bolo pekne donosene dievčatko ah jaj

mňa bolí hlava, žeby z nervov? a hladna som ako pes a neviem čo skôr jesť 😠

zucana
2. apr 2010

cafte baby tak my uz hrazdickujeme 😉 uz dlho aj ked zvacsa nas zaujimaju veci nevokol...esteze mame vela hovadin v obyvke a je naco kukat 😀
no tak my sme sa s malou vratili z centra...kupila som jahna na nedelu...to sa tu tradicne papa a pytala sa annag na udene a mozem takze pekne v pondeli si robim salat s udenym 😎
a urobila som si radost a dala spravit na krstiny bonboniery....tu sa davaju take mandle v cukri ...aha foto je to z mojho najoblubenejsieho obchodu thun (www,thun.com)
a aha co ma cakalo doma 😉 tomu sa vravi jarne ospravedlnenie 😝
no a este baby kuknite co dovada moja dcera!!! ona ked lezi na vankusi sa chce posadit a cela peruje aj na mne ked lezi po papani....a zachvilu sa asi aj posadi alebo skydne niekde.....

garonka
2. apr 2010

zuci tfuj tfuj aka krasavica z teba je 😉 😉 😉 😉

zucana
2. apr 2010

www.thun.com
a este som kupila tasku na kurz masaze na deku a vankusik lebo nic nemam 😉
a teraz volal mm ze uz ide a ci pojdeme spolu na prechadzku a do obchodu 😎
gari chuda ale to je chyba doktorov....

zucana
2. apr 2010

gari inak aj moj mm je taky ze vsetko musi on robit u svokry....jeho brat tam ani nepachne iba sa najest cez tyzden a to ma 43 rokov!
moja svokra mojho mm vola aj ked baterky v dialkovom jej nejdu a on blbec ide a vsetko spravi...ja ze co nezavolas bratovi alebo oni????

matesl
2. apr 2010

olifcek a ty nie si potom v noci cela mokra? ja som raz skusila spat len v tricku a to som bola cela od mlieka...vsade mlieko
ja doma nosim take kratke tielka len pod prsia...take sa to volalo myslim, ze Labada tricko...a do toho dam tampony a aj to preteciem

laxi ja si davam taky obklad rovno z flase...izbova teplota...no uvidim..otvorila som nase posledne svadobne vino 😀

zucana
2. apr 2010

😀 a dik baby za komplimenty pockajte ked dam tych 8 kil dole

matesl
2. apr 2010

gari to je smutne,

ale vraj niekedy to nevidiet a dieta este posac porodu rotuje...

ja som bola pred porodom tesne na sono a nic mi nepovedali a nakoniec vraj mal maly pupocnu snuru nad uskom a ak by som rdila normalne asi by bol problem...skoncilo by to aj tak CS...uff ked si na to pomyslim 😖

olifcek
2. apr 2010

gari caves zmoknuta zabka, chi x;o))) no jo, citala osm teraz april, chuda zena...a to musi byt silna, lebo doma ma chlapceka...

zuci jaaaj, takto? ja, ze Ti z lahu ide sadat...takto sa i Oliv taha sadnut, ale len z klinoveho vankusika, ja ju nepodopieram nicim inym, predsa len, my sme starsie ale vy omnoho tazsie x;o)

zuci nadherne prekvapko Ta doma cakalo, a uuuzasny je ten motylik

zuci uz si zvykli, ze Tvoj muzik je sikovny a je nanho spolah x;o)

matesl nem, bo mam skoro stale odsavku pricucnutu x;oDDD

hrazdicka zaujalaaaaaa hned od zaciatku, hehehe, som neverila...aj krasne po hrackach buchala a nakoniec nas zaujala macicka, ktora bola vpravo, na boku, hehe...x;o)

olifcek
2. apr 2010

zuci na fotke , kde si sa krasne obliekla, kg navyse nevidiet...si fakt peknucka zienka

olifcek
2. apr 2010

zuci, ked chytis malicku za rucky, ked lezi, dviha sa uz?

zucana
2. apr 2010

jeeej olivka jaka krasna a jak sa tesi
ta nasa tam akurat vyvadza a hadze sebou 😀
olif nie iba ked je takto aj ked lezi....ta je stale proste v pohybe ja to nechapem!

olifcek
2. apr 2010

zuci jj, ja som myslela, ze len bude pozerat na svetielka, a ona sa hentak vytesovala a aktivne zapajala, hehe....

zuci to je super, fakt Ti asi skoro bude lozit, parada...x;O)

laxity
2. apr 2010

olif...no vidím, že sa osvedčila...skvelé...strašne je zlatá ako sa teší z toho 🙂

olifcek
2. apr 2010

zuciiiiii, overalik od Teba je nam kratky, fnuk...mame ho teraz , ale budem musiet prezliect 😒

laxity 😵

zucana
2. apr 2010

juuuj to ma mrzi....
tak to budem musiet vynahradit 😀

zucana
2. apr 2010

mala si ho hned skusit mozno pred tyzdnom este bol dobry 😀 😝 srandujem ...vidis ako vam olivka pekne rastie...
ja som dnes navazila 5400 gramov....
a moj mm je nahnevany za to,ze som mu vyjadrila svoj nazor ohladne pondelka ...tak co uz ....juj jak sa tesim o rok na velku noc na slovensku!

olifcek
2. apr 2010

zuci asi mas recht...ale chcela som jej este par veci posl. krat dat, ze 50tky..a dnes som uz druhu vecicku, 56, musela odlozit...skodaaaaa...ale mam foto, paq daaam 😉 uuuzasna v tom bola

zuci kokso, aka je vittoria velikaaa...

juj, snad ho to ale skoro prejde...

selyma
2. apr 2010

Ahojteeee
Babky, dlho som sa neozvla, ked ja iba vecer sa dostanem k netu.
Olif, ta ohratka je eňo ňuňo. Napis mi prosim, co taka srandicka pre malu stoji. Ja by som tiez nieco chcela, co by sa dalo aspon zavesit a hralo by to.
Klaudika je zlata, cez den sa jej uz nechce spat, ale na vychadzke spi 4 hodky. No a v noci spinka po 4 - 5 hod. (klop, klop, klop) Posielam Vam bozteky aj pre babatka. Ahojte zatial 😎

zucana
2. apr 2010

dik sely...moja nejak castejsie si pyta papat...
olif oki 😉

olifcek
2. apr 2010

sely, super bude, ked si das

www.bazos.sk kliknes na deti, tam do prazdneho policka vlavo, vedla slova deti, napises hrazdicka, mozes is vybrat aj lokalitu a mas to x;o) kupis dobre a nie zbytocne draho x;o) ja som to urobila tak a namiesto povodnych 60eur, ma to stalo len 12 eur x;O)

zuci vy uz nosite 62, ci 68? 😕

zucana
2. apr 2010

Olif ako co.tu to' je znacene na mesiace tak na 3mesiace.Ale ty nic neposielaj!my mame az moc;)pozves na lkefcoked dojdeme do kosic ;) dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre