Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
14. apr 2010

tofifee myslíte, že môžem? sú tam orechy

olif...asi vytáča...no musím to odsledovať 🙂

olifcek
14. apr 2010

laxi kusok si daj...ja uz som i kusok orech.zavinu papala a v poho

laxity
14. apr 2010

olif...kúsok, pol Tofifee je kúsok? 😀 😀 😀

katina2209
14. apr 2010

laxi ja som jedla uz studentsku pecat a tam su tiez orechy a v pohode 🙂

laxity
14. apr 2010

no baby....to len ja som taká bojazlivá? 😀

olifcek
14. apr 2010

laxi jasneeee 😉 ja som vlastne takto dezert tatianu jedla 😀 tu mensiu...na 3x, chi

olifcek
14. apr 2010

laxi neeem...i ja som bola...ale i pazrava som bola a verila som, ze bude breee a bolo 😵

laxity
14. apr 2010

olif...a ak by náhodou to dobre nepadlo, ako by sa to prejavilo na malej?

olifcek
14. apr 2010

vyrazticky na tvaricke

hajdylca
14. apr 2010

garon podla Tvojej mudr. by bol moj podviziveny asi...

lenica81
14. apr 2010

dievcata, moj je cely pobodkovany, ale ma to zrejme od paradajky... som si dala v sobotu a vecer pri kupani uz bol bodkovany... 😨 takze sa s mojou oblubenou paradajkovou polievkou mozem rozlucit... tym padom pizza, leco, a pod... ach jaj... 😔 to bude tazke leto pre mna... ja som uz tiez orechy, ale len malo... a nic... 😉

laxity
14. apr 2010

tofifee som si dala ale lieskovce som nezjedla 😀 , ale aspoň pocit, že som mala niečo sladké 🙂

len...aj pre mňa bude ťažké totoleto, ak budem ešte kojiť...ani maôiny, ani jahody...a ja to tak miľujem

olifcek
14. apr 2010

laxi skus sa na to annag opytat 😉

laxity
14. apr 2010

olif...myslíš na tie maliny a jahody? lebo to mám napísané, že to nie je vhodné počas kojenia

olifcek
14. apr 2010

laxi jo tie....javiem, ze sa pise, ze niesu vhodne, ale ona uz pisala, ze vsetko v rozumnej miere neskodi....ale ja by som sa jej cez IP opytala na jej nazor odbornicky x;o)

hajdylca
14. apr 2010

leni mne sa krpec vyhadzal s kecupu, tiez bol cely bodkovkany, ale vcera som jedla plnenu papriku a tam som dala domaci pretlak a v pohode (zatial!)
mne dr. hovorila ze v kecupe, horcici i majoneze skor vadia koreniny a konzervanty....

maminnka
14. apr 2010

a co med? davate si? mne tak chyba vianocka s maslom a medom...

laxity
14. apr 2010

olif...no som jej napísala, nie je na škodu ak to budem vedieť 😉

laxity
14. apr 2010

mam...ja si nedávam 😒

olifcek
14. apr 2010

mami ja med nepapam x;o)

laxi paq daj vediet ale xo)

lenica81
14. apr 2010

med v pohode... moja pediatricka povedala, ze v rozumnej miere... a hlavne, ak ste na nieco alergicky, to nie... ale napr. predtym ma paprika a uhorka nafukovala, tak ze nebudem, a teraz je to v poho... ani malemu nic nie je... 😅
horcicu som uz jedla a tiez ok...

hajdylca
14. apr 2010

mami ja si myslim, ze ak si das ten jeden, ci dva krajce vianocky s tym medikom- vsak ho nebudes papat lyzicou 😅 ci myslite ze sa to moze potom v buducnosti nejako u babenka prejavit?

olifcek
14. apr 2010

hlavne ked skusate cosi nove, tak doobeda, nech sa pripadna reakcia ukaze do vecera...nech babo v noci kludne spinkaaa

laxity
14. apr 2010

hajdy..no môže sa to podľa mňa prejaviť v budúcnosti

maminnka
14. apr 2010

kapustova polievka u nas v pohode, cibula je ale problem,,, a to aj dusena... uz neviem ako pripravovat maso :(

tak ale medik po troske skusim.

horcica!! a ja ze po com sa mi vcera vyhadzala...

maminnka
14. apr 2010

v lete, ked uz budu drobci vacsi, ja si domace ovocie po troske dam, aj jahody a maliny... skusim a uvidim. Ale teda len z nasej zahrady. Ziadne kupovane.

laxity
14. apr 2010

to mi napísala annag k tým malinám a jahodám 🙂
jasné . treba skúšať, zješ - vidíš reakciu, no eliminačná diéta pri dojčení sa neodporúča a to ani pri deťoch s alergickou predispozíciou . treba papať všetko a také dobroty si upierať by bol hriech

laxity
14. apr 2010

mam...ja tiež len zo záhrady...máme toho mrte a svokrovci malinové pole 😀

katina2209
14. apr 2010

laxi tak posli aj ja zboznujem maliny 🙂

olifcek
14. apr 2010

mami sa tu rehunam nad objavom z horcice x;oD
akoze fajne, bud kupime zahradku, abo mi poslete jahody a maliny x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre