Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. apr 2010

gari, veru, dobre rozmyslas x;))

oki, pojdeme x) uvidime, ake bude pocko a podla toho c;o)

olifcek
19. apr 2010

blum, cakala som, kedy sa ozves x;o) Ty ides samozrejme tiez 😀

garonka
19. apr 2010

joj blumi ja furt zapomnem to neva 😕 😅 🙂
chceme ist na zmrzku podľa toho ake bude počko lebo Olif predpoveda že bude 17 stupňov no uvidíme či sa trafila 🙂

blumka
19. apr 2010

gari sa zacnem na teba hnevat, ty? 😠 😀 😀 ale nje...sak ja som vterka ne?
na zmrzku do aidy?

olifcek
19. apr 2010

blum jasne, Ty si ftierka a preto som sa ja k vam pozvala na gril party x;o))

blumiq jo do aidy 😵

garonka
19. apr 2010

blum a ja som čakala, že napíšeš že si vtierka 😀 😀 😀 😀 sa šuľam od smiechu 😀
a ma napadlo ak pôjdeme všetky tak Tobi bude dievčensky pupok aky harem bude mať okolo seba 😀 😀 😀

jo jo do Aidy mňam

blumka
19. apr 2010

olif, som vravela muzovi o grilovacke, povedal. ze jasnacka 😉
joj krpec sa budi

olifcek
19. apr 2010

ale pockame, az budu babatka lozit, dame preteky x;oD

lenica81
19. apr 2010

cafte opat... boli sme vonku a teraz este stale spinka v kociari... 😉 ale niekto dole pod barakom nejako buchoce, tak som zvedava, este ako dlho...

tatiana, aj my sme narodeni 22., vitaj v klube, nielen 22. ale aj februaroviek... 🙂

dievcata, tym meteo to zase nevyslo, a to tu malo byt skaredo a som sa vonku skoro uvarila...

olif, zuci, nech sa teda male aj s mamami drzia... 😵

sely, precitaj si stranku annag, tam je dost infosiek o dojceni, mne velmi pomohli, okrem samo jej rad... 😉

martuli, aj moj spi skor na lavu stranu, tak uvidime, ako ta hlava bude vyzerat... sam si ju tak natoci... a silno o tom premyslam, ze bude asi lavak, lebo s tou lavou tak intenzivnejsie sibrinkuje, dava si ju do pusy a tak... i ked v rodine ziadny lavaci ani u nas a ani u mm nie su... 😒 ale neva... bude vynimocny... 😀

blumka
19. apr 2010

ok, zeny, tak dajte vediet kedy a kde aby som mohla svokru poprosit aby ma odviezla a priviezla a tak 😉
ale bude svandy kopec, jak budem musiet terezku nahanat... 😀 😀

garonka
19. apr 2010

baby dobre to môj mm ma premyslene nie? ja mam variť večeru objednal si u mňa lasagne a on bude so slonikom pozerať hokej 😅 no a možno vybehnem sa aj ostrihať lebo vlasy mam ozaj ako metla

blumka
19. apr 2010

olif, neni problem...ved v KE je teplucko aj na jesen 😉 a od zimy uz budeme vo vlastnom a mame velky pozemok, Terezke na nom Martin chce urobit take mini ihrisko, tak to len bude zabavy 😉 tam ked urobime grilovacku tak sa aj deti pohraju, my napapkame a bude fasaaaaaaaaaa, tak uz teraz vas pozyvam 😉

zuci, aj viki vsetko naj, k trom mesiacikom..to naaaaaaaajhorsie mate za sebou...a vy asi oslavujete ked sa dnes nehlasis 😉

blumka
19. apr 2010

gari, to by som brala...ja kolkokrat tam muzovi na vyber ze ci deti alebo varenie a upratovanie a on si jasne vyberie deti a mne to vyhovuje, lebo si od nich mozem oddychnut 😉

blumka
19. apr 2010

gari, olif a kedy tak predpokladate zajtrajsi vyjazd? pred obedom, alebo cez alebo az po obede?

garonka
19. apr 2010

blumi jej no vďaka za pozvanie ja sa tak teším a ja zbožňujem všetko čo je nove tak na vaš domčurik sa moc teškam 😵 😵 😵
grilovačky milujem a ani ak budem tlusta mi to vadiť nebude 😀 a detičky sa zabavia sranda same baby a Tobi 😀 😀 😀

no tak asi po obede či cez obed? mne to jedno ja som na hlavnej za 5 min 😀

tatiana1985
19. apr 2010

lenica vdaka 🙂 no uz som tu nasla 2chlapov k mojej malinkej 🙂 🙂
s rovnakym datumom myslim 😀

blumka
19. apr 2010

gari, joj, ako sa ja tesim na nas domcurik 😀 uz sme sa mali stahovat teraz v lete, ale tym ze som bola v nemocnici 2 tyzdne potom som musela mesiac do porodu lezat, tak musel byt Martin s Terezkou tak sa tam v decembri a januari nic nerobilo...ale uz sa tam maka, znova a vraj v decembri sa stahujeme...krasne Vianoce budu 😵 ..ale aj tu ku svokre vas pozyvam...mame za domom mega trampolinu 😉 a jasne ze miesto na grilovacku 😉

blumka
19. apr 2010

tatiana, vitaj, som ta este neprivitala 😉 Daj nejake fotocky do albumu aby sme videli Nelinku 😉

olifcek
19. apr 2010

ja radsej tak okolo 13-14tej uz v meste x;o)

olifcek
19. apr 2010

tati, vitaj

blumik super,tesiiiim

blumka
19. apr 2010

baby, normalne ste moja motivacia aby som zacala soferovat... 😀 ale ked aj tak neviem ci do mesta by som sa odvazila...na jazero mozno hej aj hore na kvp, lebo tam je jednoducha cesta ale do mesta, tak sa este vobec nevyznam

maculik
19. apr 2010

blumi, u nas je to naopak - ked dam na vyber napr.varenie, nakup a pod. alebo ist s drobcami von (alebo ostat s nimi a zabavat ich), tak si vyberie vzdy varenie 😀 Ale to len preto, ze sa boji, ze Petko bude hladny a nebude ho vediet utisit. Ale Adelku zabavi v pohode, dokonca teraz mame obdobie, ze vela veci dovoli robit len jemu 😅

jeeej, a s tou grilovackou super napad, musim Vladkovi povedat, nech bud.vikend spravime na balkone 😵

blumka
19. apr 2010

maculik, my to mame s tym jedenim lahsie, flasu vie dat aj on 😀 ale martin si zasadne vybera deti aj preto ze je s nimi velmi malo...Terezke velmi chyba a ked je doma tak je na nom nalepena, tiez vsetko robi len ocko...dokonca ked nieco od neho potrebuje tak ho vola "ocinko, moj" 😀 😀 a mne dnes povedala mojko 😀 😀 som ju nevnimala, nieco mi hovorila, tak prisla ku mne pobuchala ma jemne po ruke a vravi mi "maminka, mojko, ozpavaj s Teeskou" :D

olifcek
19. apr 2010

tesim sa, ked uz Oliv bude takto rozpravat a chytat slovicka z domu a okolia

blumka
19. apr 2010

no ja padam...gari, olif, dohodnite sa kedy a kde a napiste mi do IP alebo mailom a ja si vecer precitam a ak ma bude svokra moct odviezt tak dofrcime aj s Tete.

maculik
19. apr 2010

blumi, aj V.je s A.malou, ale vecery su len ich a teraz aj vikendy travia spolu casto - na ihrisko s nou chodi on, na nakupy, majstruju spolu, varia.

olif, no je to fakt zabava, ked sa im zacnu rozvazovat jazycky 😀

blumka
19. apr 2010

mm mi akurat vcera vravel ze posunu v predajni otvaracie hodiny, takze by uz o piatej konci, lebo teraz je to tak ze domov pride o pol siedmej, kupe juli, potom kupe terezku a dava ju spat, cize su spolu cca hodinku vecer a rano raz do tyzdna cca 2 hodky, to je veeeelmi malo...takze ta hodina vecer naviac je fajn 😉

olifcek
19. apr 2010

moj mm radsej uprace a navari, xhi...ale ked ma Oliv super naladu, su spolu. i rano, ked som na wc a nahodou sa zobudi a krici na mna, tak sa jej hned venuje a kecaju si, kde si Oliv na mna stazuje, hech...a ked pridem, uz si lahne na bok, kde som bola naposledy a otvara pusinku, ze chce papi 😵

tatiana1985
19. apr 2010

oli , blumka dakujem za privitanie 😀 uz som aj par foto foto hodila do albumu 🙂 🙂

maculik
19. apr 2010

olif, ty to vies vzdy tak dobre opisat, ako Olivka caka na papu 😀

blumi, to je super, keby sa mu to tak posunulo, urcite aj on bude rad, ze si vas viac uzije 🙂

tatiana, malinka je krasna 😵 A ty aka kocica 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre