Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
19. apr 2010

olif ja veľmi rada prídem heeeeeeeeeej a to postražim obe deti no 😀 a tvoj mm sa bude čudovať ak príde domov či sa trafil do spravneho bytu že aky poriadok 😀

garonka
19. apr 2010

zuci ja som už mala mcdonald dvakrat a dala som si big mac to je asi hamburger a je tam slaninka asi nie? a Tobimu chutilo lebo ja som bola furt na nezdrave veci 😀

blumka
19. apr 2010

olif, no napr. v usa sa s tymi ciapkami netoto...akonahle je trosku teplo tak uz su deti aj babatka bez ciapky, ale ja som niekde citala clanok ze dieta do roka by malo mat stale na hlave nejaku pokryvku ked ide vonku, tak sa podla toho riadim...max. ked spi v kociku a vonku uz je teplo tak jasne ze tam moze aj bez, tam vietor nezafuka a slnko nesvieti...to je na uvazeni kazdeho..ja budem robit tak ako som pisala.. 😉

blumka
19. apr 2010

a pridem aj jaaaaa...a mne budes strazit obe deti? 😀 😀 😀

olifcek
19. apr 2010

gari ja dalsie nechcem uz...nemam na to...ale to som uz pisala 🙂

zuci a presne toto robi oliv, ale so spodnou...baby, je to ok?

blum ona s nimi vie hybat, ale proste, ked ju dvihnem, ma ich dolu...a na brusko ked ju dam, ma ich tiez prevazne vedla telicka, ale ked napravim, uz si ich koriguje sama 😵 ale este sa nepretaca na chrbatik, zavadziia jej lava rucka, ktoru zvykne mat kolmo k telicku, hehe...

gari veru, a hlavne, ze vecera bude cakat nanho... 😵

garonka
19. apr 2010

blumi noaaaaaaaaaaa nie ? ja sa rada zabavím aspoň medzi ne zapadnem 😀 😀 😀

blumka
19. apr 2010

olif, ja juli automaticky dviham ruky ked ide na brucho, este som neskusala ju dat len tak ze ci si ich sama da hore...a tiez niekedy ma ruky pozdlz tela ked ju vezmem na ruky, ale vacsinou s nimi sibrinkuje. Najkrajsia je ked sa napapa, tak sa zacne vytahovat, ruky nad hlavu, ohne sa ako luk a vzdy jej tak ostane len jedna ruka hore na chvilocku, vyzera ako Superman, ked letel 😀

olifcek
19. apr 2010

inak, uz mame krasne, zelenohmede ocickaaa

blumka
19. apr 2010

gari tak to musime niekedy vyskusat 😀 😀

blumka
19. apr 2010

olif, uuuz? jeeeej...Juli ma zatial take krasne sivo modre...keby jej take chceli ostat

olifcek
19. apr 2010

blumi ahaaa, tkze je to ok, ked na brusko, rucky proste napravit ako maju byt....tak potom je to ok...a jo, ked ju vezmem cez rameno, najprv rucky pozdlz tela, ale paq nevie, co s nimi skor, jednu cmula a druhou sa drzi ramena x;o))
a pri papani si uz krasne drzi prsnik

dnes inak, hra sa mi s bradavkou, cmulka si, smeje sa na mna, natahuje na mna rucicky, keca somnou, usmieva sa ako slniecko, kopka si spokojne nozickami ...len nechce ist odomna x;o)

garonka
19. apr 2010

no Olif a to dokedy sa meni farbia očičiek u babätka? my mame hnede či sa to ešte zmeni nie? či ako?

blumi no tak parada ja si vezmem detičky do parady vyšantime sa a ty s olif budete upratovať, variť jj celkom dobry napad lebo mňa baví byť s deťmi 😵 😵 😵

olifcek
19. apr 2010

blumi joooo, pamatam, ked som si myslela, ze mozno jej ostanu tie sivomodre, hehe ;oD

zucana
19. apr 2010

a moja ma zas tie ruky stale tak akoby sa mala vzdat .... 😕 to neviem ci je oki....

garonka
19. apr 2010

tak my asi budeme mať hnede očka to šecko ma po tatovi, oči, aj vysoke čelo, aj vyšku aj vahu a po mne ma len krasne našpulenu pusu 😅

zoska
19. apr 2010

caute baby
dnes som si pripravovala tu obhajobu cely den, tak zajtra drzte palce 😕
mala sa prave budi na balkone, tak musim bezat...akurat som vas stihla docitat a uz letim...

vitaj tatiana...tiez som 1985 🙂 tiez mam Nelinku 🙂

blumka
19. apr 2010

do roka sa menia oci 😉 terezka je cely tata ale oci ma po me 😀 uvidime ako dzuliana

jja
19. apr 2010

tak a mame po krstinach.. pridam vam par fotiek do fotoblogu.. 🙂

blumka
19. apr 2010

gari ked postrazis vsetky deti, tak aj napeciem 😀

garonka
19. apr 2010

olif ty si nedostala pozvanie na uvitanie babätka do života my ideme 6.5 sa teším

olifcek
19. apr 2010

gari nedostala ani neviem, kto to ma pozvat a co sa tam deje?

zucana
19. apr 2010

jja krasnucke...vy ste inak velikanske 😅

garonka
19. apr 2010

aj lolka bola 🙂
ja som dostala obalku a tam že nas pozyvaju na uvitanie do života z metskej časti stare mesto lebo v tej štvrti byvame vraj i nejaky vecny darček dostaneme

laxity
19. apr 2010

garon...Natali v noci pekne spinkávala, ale posledné dni len 5 hodín...ale aj to je slušné 🙂

zosi...drž sa 😉

garonka
19. apr 2010

laxi to je perfekt 😉 😉 😉

prihoreli mi lasagne 😀 a to som davala talianske cestoviny tie platy 😅

laxity
19. apr 2010

garon...čo si sa zabudla na koňovi? 😀

garonka
19. apr 2010

laxi aj to lebo čumim tu do notebooku aj som sa zakukala do telky ježiši tie lasagne mi dali zabrať no nič nasypem ešte navrch syr nech to vyzera pekne biele 😀

blumka
19. apr 2010

gari, ty si iny expert 😀 😀 a dik za tip..uz som niekedy zufala co mam varit..tak teda lasagne budu najblizsie :d

zucana
19. apr 2010

baby tak na vymesacniny sme objavili ze na brusku sa nemusi iba cvicit ale aj spat 😀

zucana
19. apr 2010

zosi drzim palceky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre