Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. apr 2010

ne, ja byvam v krasnej...no hej, ved ked bude vacsia... 😉

svetlankat
20. apr 2010

To hej, aj plavat by som chcela zacat s malou. A byvas niekde na zaciatku? myslim blizsie k jazeru?

blumka
20. apr 2010

svetlanka, uplne na konci...za nami uz je len znacka koniec Kosic 😀
ja som chcela chodit plavat s terezkou ale mi to nejak nevyslo a teraz sa trepat s dvoma to si netrufam

blumka
20. apr 2010

no uz sa mi dzuliana budi, tak papa zatial

svetlankat
20. apr 2010

To hej, ja by som chcela zacat do novej, ze tam mozu uz dvojmesacne. Musim tam zavolat.

svetlankat
20. apr 2010

Utekam malinka sa uz zobudila.

olifcek
20. apr 2010

prave sme prisli z vonkuuuuuuuuuuu

blumka
20. apr 2010

olif a ja prave ideeeeeeeeeeeem...juli s terezkou spali do pol stvrtej 😀 a terezke som slubila ze ked bude pekne spinkat, ze pojdeme na trampolinu tak ideme, nech sa vyskace...
a boli ste aj s gari? ci len tak?

olifcek
20. apr 2010

kelu, chcela som kofolu, nemali, tak mi kupili colu...az teraz mi trklo, ze to bublinkove...ale len 3dcl som mala a bublinky skoro vobec neboli...

olifcek
20. apr 2010

sama som bola...zavolala som nasim a sli sme oni na pivko ja na kofcu...

ale ja by som max. jablk juice mala, ze?

blumka
20. apr 2010

olif, niekedy si daj aj zakazane 😉 babo jeden den prezije a tebe bude lepsie, ze sa stale nemusis obmedzovat 😉

olifcek
20. apr 2010

mami, oliv si tak pocuckava, ked chcem aby vela spapala, musim tlacit. oliv si uz zvykla, ze moze po kuskoch len, chi...ale uz si musime na ine zvykaaat, lebo budeme veela vonkuu

olifcek
20. apr 2010

blumi 😉 ja som moc nerozmyslala... od zaciatku som sla na kofcu, hech

olifcek
20. apr 2010

oliv taaak nalozila do plienky prave...ale este papa...

inak, nema mat tuhu stolicu, ze?

maminnka
20. apr 2010

ja uz malej musim davat 140 ml mliecka... papa niekedy len 5krat denne, tak musim zvysit davky 🙂

olifcek
20. apr 2010

mami, fajna hladoska veru x;o)

jja
20. apr 2010

babypreco sa nemozu bublinky? ja pijem stale bublinky a neviem co to robi malej?

olifcek
20. apr 2010

jja nafukuje to babatka

blumka
20. apr 2010

no, my sme sa krasne presli aj poskakali si na trampoline a .zistila som ze jedno dievcatko z nasej ulice bude tiez od septembra chodit do skolky s Terezkou, tak parada..juli sa uz kupka, terezka tu este pobehuje, ale za chvilu ide aj ona 😉

jja
20. apr 2010

tak to potom moja mala s tym problem nema... 😉

zoska
20. apr 2010

ahojte 🙂
obhajene 😉
mala bola relativne pokojna, ocko to s nou zvladol, akurat rozmrazene mliecko nechcela pit 😕 nejak pachlo...tak som komisiii zahlasila ze musim ist kojit, ze sa posnazim prist nacas a ak nie nech ma ospravedlnia a oni ze jasne 😝

neviem preco to mlieko tak pachlo...ci to bolo z ostatnych veci v mraziku alebo co 😒

dneska tu maju kosice svoj den? 😀

blumka
20. apr 2010

zosi gratulujem 😉

olifcek
20. apr 2010

zosiiiiiiiiiii gratulujeeeeem pani Magistra praaaavaaaaaaaaa

olifcek
20. apr 2010

jeeej, blumiii, dakujem za komenty x;o)) i zusika mi pisala, normalne, ze wow ;)

zoska
20. apr 2010

dakujem kocky 😉
oliiif este neee 🙂 štátnice mam v juni, ale dakujem 🙂 🙂

jja
20. apr 2010

zosi gratulujem...ja sa nejako nemozem pohnut s mojou bakalarkou, ktoru mam odovzdat o 3 tyzdne 😨

olifcek
20. apr 2010

zosi jaj, hej....prepaaac

zoska
20. apr 2010

jja, no to poznam...v porodnici som dopisovala zaver diplomovky, kamoska mi to formatovala, manzel daval zvoazat do 24hodin a spoluziacka to bola zaniest v skole...tímová práca 😀

olifcek
20. apr 2010

inak, Oli po tej prechadzke vonku je straaasne zlatunka a vooobec neplacka x;o) uzasna je ;)

olifcek
20. apr 2010

de je zuci? hmm...to nie dnes sla na pizzu tou kamoskou, ze? to uz bolo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre