Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. apr 2010

gari, zajtra mi prosim pripomen, ze chcem v lekarni kupit chladiacu lepiacu pasku, alebo cosi podobne, po ockovani olivke chcem nalepit...

garonka
23. apr 2010

olif ja objednavam skade tade lebo mne nik nevyhovuje 😅
mam z Palerma a objednavam aj tu z väznice pub jednu davaju zadara ale načo mi dve nie? hi

to jake pasky su? to kupim i ja no jaska pripomeniem ale nebudu lekarne zavrete? že sobota? lebo tu v tip tope lekarne zavrete v sobotu

olifcek
23. apr 2010

gari doobeda by mohli byt este otvorene, ci? to len v obchodnych centrach asi, co?

no original su tie naplaste take, ze sa davaju i prec ockovanim, ale chcem skusit, ci niesu nejake chladice i po ockovani...u nas na poliklinike vraj take nedrzia, cize je sanca, ze take existuje

asi zavolam lekarnikovi ;oD

garonka
23. apr 2010

aj my mame hrazdičku ale pači sa nam v nej len par minut 😀

garonka
23. apr 2010

ibaže mame červene oči z foťaka 😀

garonka
23. apr 2010

olif to asi len v centrach a v malom tesku neni lekareň? asi nie že jo?

garonka
23. apr 2010

no volaj kamoškovi lekarnikovi lebo i ja kupim tie naplaste

olifcek
23. apr 2010

zavolam mu neskor, teraz nech si Oliv driemka x;o)

kokos, Ty mas fakt velke babo

olifcek
23. apr 2010

gari oliv je niekedy v hrazdicke len 15 mint, i menej...ale dnes bola cez pol hodku, a v minule vlastne tiez 25minut...inak jej to nestopujem, takze neviiim x;o)

mate fajnu hrazdicku

garonka
23. apr 2010

olif 😀 😀 😀 😀 to nieje slonik ale žirafka 😀 😀
jak mi smiešno z tvojej reakcie 😀 😀 😀 😀 😀
šak to že sme veľkí a včera sestrička na mňa kukala, že to fakt ma 9 tt 😅 😅 no ta čo už no 😅

garonka
23. apr 2010

olif my sme vydržali len 10 min no snaď sa zabaví i dlhšie
to je v nej tak zabarikadovany a z toho sa da potom urobiť deka ale mame zatim v nej deku lebo chladí

olifcek
23. apr 2010

gari co co co..kde pisem o sloniku?

garonka
23. apr 2010

olif nie nie to my ho tak doma volameeeeeee, že je slonik alebo žirafka 😀 😀 😀

garonka
23. apr 2010

to zas my tu dve?
baby čítaju či loguju hore dole?

olifcek
23. apr 2010

gari i ja som chcela byt vonku v takom case....Olivkaaaa otvorila ocickaaa, idem ju nechat odgrgnut, prebalit, obliect a pojdeme voooon....

olifcek
23. apr 2010

a uz opat driemka...

garonka
23. apr 2010

tak podriemka troška a tak vonku šup šup, i my tak driememe počkam či bude kakať či nie a hajde vonku 😀 ale dnes zaspal tak som ho obliekla a von v kočiku dostal nervy ryčal na cele mesto 😅

jja
23. apr 2010

gari ako mam nazvat nasu zirafku ja? 🙂 ma 68 cm... 😒 ked tak bude pokracovat, mozem kupovat novy kocik a postielku vymenit za postel 😀
inac krasne babenka mate.....
olif, na tvoju malinku sa neviem vynadivat....je to uzastne dieta....klobuk dole pred bojovnickou 😵

garonka
23. apr 2010

jja 😀 😀 😀 😀 😀 som si na teba spomenula lebo vy aj viac važite a meriate 😀 😀 😀
a ja zisťujem že vanička zachvíľu mala či sa mi zda?

garonka
23. apr 2010

chjo ja kvôli hokeju si počkam na pizzu ešte pol hodinku a to nevravím čo som už pomiešala taka som hladna

jja
23. apr 2010

no nam uz vela nechyba aby sme vyplnili celu vanicku 😉 dokonca aj ta na kupanie nam bude o chvilu na prd...asi poputuje k velkej sestre do velkej vane 🙂

blumka
23. apr 2010

cavte, cavte, ja som tuuu...doplnam rady kosic 😀
my sme sa trosku s terezkou salili tak som bola off 😉 juli spala do stvrtej, teraz sa tu rozprava s hrackami, dnes uz nebude spat az po kupkani, tak dufam, ze bude ok noc 😉
olif aj ja cem potom tie naplaste, potom mi poviete ako sa to vola 😉

garonka
23. apr 2010

jja a ja to jak vyriešim my nemame vaňu ale sprchu a vo vaničke sme akosi natesno 😕 a aj ta v kočíku je zachvíľu malaa
a oblečko nosite aj 74 že?

garonka
23. apr 2010

blumi my ideme zajtra na zmrzkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝 ale nie neškerim sa pôjdeme nabuduce všetky jo?
a skakali ste aj na trampoline? 😀

jja
23. apr 2010

uz ano, aj 74, alebo v inom cislovani od 3-6 mes.

blumka
23. apr 2010

gari, nem, neboli sme vonku, mlada spala na balkone, terezka bola na kardiologii, vratili sa okolo tretej a mlada furt spala a teraz sa mi uz nechce vychystavat...a aj tak by to juli len prerevala v kociari, tak uz nepojdeme von...
Trampolina bude zajtra, pridu znamy s Terezkinym frajerom, manzelov kolega s dcerkou, chlapi urobia pieskovisko, deti sa vyskacu a ja si oddychnem 😀
a zmrzku si dajte zajtra aj za mna a za Terezku dvojitu, ona je v tomto po ockovi, zmrzlinu by jedla od rana do vecera 😀

garonka
23. apr 2010

blumi že by som si dala štvoritu? hi dobry napad 😀
a som rada že Tete je zdravučka ako bučik a šelest nema 😉

jja i my nosíme oblečko od 3-6 mesiacov ale taky slaby vyber v obchodoch je
u nas problem kupiť normalnu čiapku so šnurkami nedobra vadí mu a bez šnurok takisto lebo ma furt uška hole no hruza

garonka
23. apr 2010

a Olif už asi šla na prechadzku 🙂

blumka
23. apr 2010

gari, daj si 😉
aj ja som rada, odlahlo mi, aj ked som dufala teda ze to bude ok s tym selestom..chvalabohu, ja neznasam ked su deti chore, to by nemalo byt

no ja sa porucam, idem kukat hokej..cez prestafku dobehnem 😀

lenica81
23. apr 2010

fuha, vy mate inak velikanske deti... 😕 😅

my po poradni, vsetko v najlepsom poriadku, 58 cm a 5030 g... doc je spokojna, tak aj ja... 😖 ale ja som spokojna tak ci tak... bo maly je uzasny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre