Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
28. apr 2010

garon...aha tak preto žirafka 😀 😀 😀

garon...a koľko je u vás stupňov?

olifcek
28. apr 2010

gari, a jaaaaaaaa?

laxity
28. apr 2010

olif...ja už nepovinné očkovania asi nedám 😕 , mm s tým tiež nesúhlasí, len toto nás nahovorila doktorka....kruci ale bolo to riadne drahé 😠

laxity
28. apr 2010

baby...no na fotkách nevyzeráte také slonice, ako píšete 😀 😝 😀

garonka
28. apr 2010

olif to bola peckaaaaaaaa rehuňam sa a tobi mi tu vyrevuje 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
28. apr 2010

laxi no mňa keby si videla naživo mam kufor ako pre desať člennu rodinku 😀

olifcek
28. apr 2010

laxi ja osobne niesom za ockovania...ale tie povinne asi dame...mm je za...kedze i nezaockovanie ma svoju dan...budem verit, ze bude vsetko ok, ved sme zdravi i my, tak verim, ze i malicka ma bry zaklad...

laxi hroch je siroky od pasa doluuuuuuu, a ja tu taku fotku nemaaam, chiiii

gari Ty si zacalaaa 😀

olifcek
28. apr 2010

laxi a moj zadok i stehna si ziju svoj vlastny zivot 😕

laxity
28. apr 2010

olif...povinné dáme aj my...to nebudeme špekulovať

...moje brucho si zase žije svoj vlastný život 😀

garonka
28. apr 2010

olif 😀 😀 😀 a ja v zoo že aha hroch no to akoby som seba videla 😅 😅 😅

už som od rana tretie body prezliekla kakame dohora 😅 😅

laxity
28. apr 2010

garon...ty sa aj vychystáš von? 😀

...tá moja je dnes zláááá 😒

lenica81
28. apr 2010

caute baby... malinky spi, sme hore od 7 cca...

zosi, co sa tyka vajca, malemu je v nom dobre, ale my ho pouzivame iba v aute a ak ideme niekam autom, takze inak hlboky... nestazuje si.. 😀 este stale mam tu novorodenecku vlozku, ale uz ju pomaly asi bude treba vybrat... niekedy sa tam tak skrci, ze radsej ked nemusim, nedavam ho tam... 😉

vy ste od rana nejake vesele... ja som v podstate so sebou spoko, az na tu celu na stehnach... mala by som aspon masirovat a dat nejake zakladne cviky, tak uvidim.... som leniva... 😅 😔

na to, ze uz druhy den ma prsat, tak je tu dost jasno a slnecno... 🙄 ti meteo vedia, co robia?! 😀

olifcek
28. apr 2010

olivka mi tu hajinka 🙂

garonka
28. apr 2010

laxi ešte mame posledne body ak tie prekaka oblečiem ružove šatky a hotovo 😀 😀 😀 😀

garonka
28. apr 2010

olif a my už kecame aguuuuuuuuuuuuuu 😀

olifcek
28. apr 2010

gari oliv tiez vykecava, no najradsej s tatkom...podla mna prve slovo. co bude vediet ovedat, bude a-hoooj 😵 😵

hrozne, ze v niecom sme ako 4 mes. babo, v niecom ako o mesiac mladsie...mesiac i cosi, chi...

gari mate ruzove satky?

lenica81
28. apr 2010

gari, ja mam tiez jedno ruzove... ale je take neprakticke, bo na nohach nema cvoky, tak nepouzivam... ten moj so mnou furt bojuje a do tohto keby som ho chcela narvat, tak sa spotim jak mys... i ked daleko od toho normalne nemam... 😀

lenica81
28. apr 2010

inak baby, ako mate umiestnenu postielku... my mame pod oknom, ale rozmyslame, ze presunieme na opacnu stranu... uz teraz byva v noci dost teplo a keby sme chceli mat otvorene okno, tak aby ho neofuklo... hm... 😒 tak my potom budeme mat macka pu nad hlavami... 😀 😎

olifcek
28. apr 2010

leni a nema hniezdo v postielke? a baldachyn?

teuska
28. apr 2010

caute babulky 😅

olifcek
28. apr 2010

ahoj teus

laxity
28. apr 2010

leni...ja som spávala kým sme nemali malú pod oknom, ale ako sa narodila som sa vymenila s mm, bo aj pod oknom máme radiátor 😕 ...pod oknom som malú nechcela mať

laxity
28. apr 2010

garon... 😀 rúžové šatky pre Tobiaska 😀

lenica81
28. apr 2010

olif, hniezdo mame, ale to je tak na 20 centi okolo a baldachyn som nechcela... prach a tak...

ahoj teus... inak co sa podarilo... 😉

olifcek
28. apr 2010

leni asi ocko u teusky

lenica81
28. apr 2010

jaj, tak to som neregistrovala... teda ten problem hej... tak to je potom fajn... 😉

teuska
28. apr 2010

No ano ocko sa vraj podarilo, ale nezlepsilo ☹ Takze nas to caka asi znova 😠 Ale pozitivnu spravu som chcela nechat

teuska
28. apr 2010

Baby aj moj maly sa obcas vyvaluje v ruzovych dupackach, ale ked su dobre a je to doma, tak mu ich dam 😕 Ale satky by som nedavala 😀

andrea2603
28. apr 2010

ahojte.
ako tu máte veselo 🙂

my po tom očkovani o.k., len ked som sa pozabudla a potlačila stehienko, tak sa rozplakala a v noci sa mi zobudila už o 1.00hod., čo ona bežne spí do min.4.30hod., tak dúfam, že toto očkovanie jej nepokazí spánok.

zoska, nám len tak troška povyteká mliečko, ale aj 2krát za sebou a možno tvojej preto noštekom, že ten zvierač to tak prudko vyšplechne von, myslím. Ale nám sa to už lepší, našťastie.

olifcek
28. apr 2010

adi ahojky...verim, ze sa malickej spanok nepohorsiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre