Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. apr 2010

nič sa neruši ideme na zmrzku joooo?
tobi haja od pol 8 tak som zvedava či bude v kočíku vonku šaškovať 😕

olifcek
30. apr 2010

gariiii no caveees 😀

ja pojdem busikom o 11:55, okiii? snad bude nizkopodlazny....zeby som skusila ist tym na 44? pre istotu? napism Ti z busika sms? abo zavolam?

olifcek
30. apr 2010

gari ak chces mozeme to o hodku neskor posunuuuut...x;o)

garonka
30. apr 2010

olif aka vysmiata 😀 😀 😀 😀 jak furt 😀

oki aj tym môžeš ísť okolo dvanastej my ťa počkame pri pošte jo?
alebo o hodku neskoršie šak počkam jak vstane sloník ratam že do pol 11 chrapať bude určite lebo od piatej nespal sam so sebou sa rozpraval, džavotal a mne sa oči zatvarali 😅

čo oblečieš Olivke? ja vôbec neviem čo mam na neho natiahnuť 🙄 ale kryt necham na kočíku lebo sem tam fuka a dam na neho tenku bavlnenu deku

garonka
30. apr 2010

tak rano zaspal v ohradke kym som povešala pradlo 🙂
nakoniec som ho preložila do posteleeeeeee

olifcek
30. apr 2010

gari, ja Olivke obleciem

body s ldhym rukavom, tenk tricko s dlhym rukavom,tenke teplacky /suprava k tomu triku/, ponozky, ciapocka

v kociari este deka ;) a kryty, pre istotu x;O))

garonka
30. apr 2010

olif a pod teplačky nič? i ja dam len jedny teplačky? lebo ma byť teploooooooo

olifcek
30. apr 2010

pod teplacky nic veru x;o)

olifcek
30. apr 2010

snad neriskujem a neprechladne mi...a faakt tenke su tie teplacky...ked ja jej i deku zapnem, az bude treba...x;o) no ked je jej teplo, mrvi sa mi, nespinka...takze radsej takto to urobim, popripade vezmem hrubsie do tasky? ale uz teraz je 16 stupnov v tieni, takze..

olifcek
30. apr 2010

co som citala, tak januarovky inak letne uz obliekaju babatka, tak snad je i toto ok...

garonka
30. apr 2010

šak to neni zima a jedny teplačky stačia nie? a zas nieje dobre tak nahuľať babo lebo potom je nervozne
no aj my tak oblečieme dame tenke teplačky prikryjeme bavlnenou dekou a navrch kryt dufam, že Tobiho neprehrejem 😅

garonka
30. apr 2010

a do kočíka nefuka tak stačia tenke veci nie?

garonka
30. apr 2010

no Tobi je horeeeeeee tak potom ideme na zmrzku a baby nam môžu zavidieť 😀 😀 😀

hajdylca
30. apr 2010

olif ja som dala vcera sietku 1. krat a ten moj drobec sa zobudil a uz nezaspal 😔 😕

kocky existuje nejaky nosic kde moze babo pozerat "von" ?

zoska
30. apr 2010

ahoj maci 😉 vitaj na SVK... pekne sa ti detičky pototo...nechcela by som to vyzliekať 😅

gari
odkial maš tu ohradku? zhanam čosi take, lebo malu sa uz bojim nechavat bez dozoru a ked ju musim dat do postielky, ked idem nieco robit tak tam vacsinou cez den place...

hajdy myslis ze sa zobudil kvoli sietke? a s tym nosičon ti neviem poradiť...skus pozriet stranku noseniedeti.sk 😉

janielah
30. apr 2010

caute babce ! 😀

hajdylca
30. apr 2010

zosik on sa podla mna zobudil lebo som zastavila a ked otvoril okale a nevidel na mna tak si namyslam, ze preto...

inak si sa pytala ze ako som na tom s ucenim.... bieda u mna veru... neviem este ani jednu otazku, cas sa krati, drobec je zo dna na den vacsi certisko, cim dalej tym menej spava, uz ani v kociku nechce byt- vcera sme boli na prechadzke a sme ho museli niest co tam strajkoval....

dakujem idem nieco vygooglit, nasla som nejaky red castle, len musim niekde najst ci je to bezpecne i pre jeho chrbatik...

olifcek
30. apr 2010

uz tuuu....kokos, Olivka i tak zacala kakat, ze jej to ide na chrbatik....a sak plienku davam tak ako predtym 😕

gari takze pridem, tym o 11:55? teda odtial ide na tolko, u Teba o cca 7 minut na to x;O)

zoska
30. apr 2010

hajdy, dakujem ze ma v tom uceni- neuceni nenechavas samu 😉 ☹
aj mne sa vcera mala zobudila poobede vonku uz po hodine a bola som v centre, co mam 20min. peso domov...a cely cas revala v kociku kym sme dosli
ja si myslim ze moja sa zobudil, lebo jej bolo teplo
no ale doobeda spala 3 hodiny na balkone...asi by som vela chcela aby spala aj poobede 😅

olifcek
30. apr 2010

gari, na slnku, zevraj, 39stupnov...bus mi zblbol teplomer, aleboj e to pravda... 😕

olifcek
30. apr 2010

ahoj Janka x;o)

hajdy, zosi, fakt nezavidim to ucenie...dietatko a este leto k tomu....brrr 😒

hajdylca
30. apr 2010

cau janulka 😉 no co kedy promujes?
v dobrom zavidim 😵

zosik ja to beriem tak ze vsak skusim, ked nie tak opravny termin- nebudem prva a ani posledna 😔

vau ze 3 hodiny, to mne rekordne v noci maly tolko v kuse prespal po 2 tyzdnoch co sa zaca budit v noci kazdu hodinu a pol... ja neviem zacinam pochybovat o kvalite svojho mlieka, aj vcera zacal rucat a ruky cmulat ako keby pred hodinou ani nejedol 😖

janielah
30. apr 2010

dievky, ako je to s dvoma menami na krstinach? moze sa dat aj ked civilne ma dieta len jedno? ako sa to potom zapisuje?

olifcek
30. apr 2010

hajdyyy, ze rucky cmulka to je normal uz x;o)) Olivka kolko krat taka je napapana, ze az pocujem, ako pije a zaroven jej chce vyspelchnut, aka je napapana, nasledna ma i pusti, dam si ju cez rameno odgrgnut a ona sup, pasticka do pusy a cmuuuula o dusu x;)))

garonka
30. apr 2010

olif my kakame dopredu na pinďura a to nechapem ako sa furt tak podarí 😅

jasne tym môžeš 11.55 a my ti prídeme naproti jo?

co 39? prebohaaaa to sa i my uvaríme 😀

hajdylca
30. apr 2010

olif keby chodim do roboty tak mam este menej casu, ale zase by som aspon vecer vladala a mala volno.... ale nic nelutujem, sama som si to tatko vybrala tak sa to budem snazit nejako dokoncit... ked blumik, maculik, maminka zvladaju dve deturence andrejka dokonca 3, co je to proti nim jednemu uceniu....

ozaj supi, joana tu dlho neboli...

olifcek
30. apr 2010

gari no ja kazdopadne botasy s vetranim, nohavice take teplakove, ved uvidis, minuly rok boli v mode, vraj, a triko s kratkym rukavom...ale cierne....

inak vies...toto som ja xo) akurat, ze budem v cyklamenovo cierno bielom, a modro modry kociar x;o)

olifcek
30. apr 2010

hajdy jo, to je recht, ze ved...vedeli ste, ze babo i ucenie bude treba..aleeeeee, nevedeli ste, ake babo bude xo)

ja som studovala a pracovala, ufff, uz to bola makacka....aj som skoncit chcela, ked som pracu menila na narocnu, ale nastastie osm tak neurobila x;o)) ale som rada, ze to mam zasebou...i ked..aj popri Olivke by som sa mohla ucit...ona by sa mi pricucla a ja sa ucila x;O)) len na statniciach by mi ju asi nedovolili mat na prse...ciiii? 😀 😀

hajdylca
30. apr 2010

no idem skusit von ist i ked mi tu usta spuli a cicik hlada palce cmula ☹

olifcek
30. apr 2010

hajdy jj, mozno sa len nudiiii...len o mliecku nepochybuj, mas ho take, ake ho potrebuje, je len pren

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre