Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. apr 2010

a jooo, kupila som olivke dvoje saticky 😵 😵 😵 jedny mi dali v predajni take mlade kocky, ze ich videli, tak hned ich aj hladali a nasli a druhe som vybrala jaaaaaaaaa.....paq som musela zdrhat, bo oliv ziapala , to bolo pred tym kojenim 😉

olifcek
30. apr 2010

juuj, Oliv na mna nie je nastvanaa, juchuuu... teraz sa hra s prsom, a keca somnou , diva sa ni do oci a usmieva sa 😵 😵 😵 😵

zucana
30. apr 2010

hajdy vsak ja sa uz tesim 😉
olid supis tesim s tebou ze vam to vyslo...
blumi ta tvoja keca jak ta nasa 😀

blumka
30. apr 2010

olif, paradaaaa 😉 si vies predstavit co by to bolo keby do toho vasho cirkusu sa zacala o zem hadzat Terezka? 😀 😅
ja som dala deti svokre a idem s kamoskou na zumbu..som zvedava co to bude a ci vydrzim hopsat 😀

olifcek
30. apr 2010

blumi bola by zabavaaaaaa, hehe...hlavneje, ze pruh neopuchol... 😉

vydrziiis, mas silnu volu, ze? 😵

blumka
30. apr 2010

no vola mozno vydrzi ale ci mi pluca budu stacit 😀 😀 sak sa potom ozvem a ked ne tak som odkvacla s detmi o osmej 😀 😀 tak letim papa

olifcek
30. apr 2010

blumi paa ;o)

olifcek
30. apr 2010

saticky x;o)) jedny su earlyday a druhe disney x;o)) ale nahoda, len som zhrabla a utekala x;o))

a olivka teraz x;o)) ale uz prezlecene bodynko s anjelikom za totos kratkym rukavom, bo anjelik dlhy rukav a teploooo

zucana
30. apr 2010

ty brdo jak pozuje 😀
vidim ze hello kitty fici...
prave mi volal mm z obchodu ...lebo na juhu su tovarne a tam predavaju znackove veci za super ceny a tak on robi foto a posiela mi ze co mikupi 😀 uz mi kupil jedny boty TOD's a teraz ide do Prady 😉 akoze baby ked pojdete do IT tak vam poviem kde je super ist na outlety lebo sa to fakt oplati 😉

olifcek
30. apr 2010

zuci veru, akoby uz vedela, ze ju fotim x;oDDD

inak..Oliv uz zacina, ked lezi na chrbatiku, dvihat hlavku, i kusok trupu a tak sa divat....este u lekarky na neuro som jej odpovedala, ze to nerobi, hehe a uz je to tu x;oD

veru, leti to x;o)) ale tak...ja som to kupila za fajn cenu tiez...dnes mala na sebe tieto teplacky, i vrch k tomu a pod tym body s dlhym rukavikom a anjelikom na nich...ale kludne stacilo body s kratkym

zuci, ked ja pojdem do IT, tak ideme spolu do outletu 😝 😀

garonka
30. apr 2010

ahojteeeeeeeeeee

my hajame, dostali sme papať a hajame
a revali sme ako paviani ani neviem prečo 😕

olif i ja doma 😀 a z grilovačky ništ Tobi haja, aukal a zavýjal jedna radosť 😀

olifcek
30. apr 2010

inak, rozmyslam...pod saticky staci aj iba leginy kupit, ze? nemusia pancusky...a zanedlho itak len saticky budu mat na sebe, bo horko bude...tak? ;o) skoda, ze tie satky s kvietockami, nemaju ten spodok bodyniek ako tie disney...ale to neva, ze? ci kupit i pod tie taky spodok? videla som, ze sa predavaju i len take, pod saticky

olifcek
30. apr 2010

gari ale v meste bol aky pokojny x;o)) zato Oliv sa musela predviest x;o)) takto vystraja len u lekarov, hehe

garonka
30. apr 2010

olif no to sa len pretvaroval reval akoby ho rezali len som kukala čo mu je 😕 ale zaspal no tak to vyzera na dlho
i ja som sa tak predvadzala ako som bola babo 😀
a Oliv je užasna tak mi pokojne ležala na rukach kym nevidela že ideš 🙂

garonka
30. apr 2010

olif a keď pod tie kvietkovane šatky daš bodynko s kratkym rukavom teda take čo vyzera ako tielko?

olifcek
30. apr 2010

gari, ale jaka ulava, ze na wc a sama 😀 😀

olifcek
30. apr 2010

gari vidiiis? i tak se daaa

olifcek
30. apr 2010

aj oliv uz spinka..ale si predstav, ze hned, ako som ju dala doma na prso sa usmievala...a ja, ze bude chvilku zlostna este, ze som ju nechala tak dlho cakat a plakat a one ne, tvrda pohodacka...tiez tu uz spinka...aj rozmyslam, ci ju prelozim....x;o))

garonka
30. apr 2010

olif 😀 😀 😀 😀 ale ona ťa doslova hľadala tak som jej hladkala chrbatik a vravela že prídeš 😀

my take tielko mame ale 74 to asi v lete využijem že či

garonka
30. apr 2010

to ale tie naše babätka s nami cvičia nie?
my sme už vo vyťahu revali ale neva a dnu takisto ale ja som sa musela vyzliecť i ruky umyť a krik neskutočny ale potom sa rehotal no nechapala som 😀
a kde ti haja? na vankušiku? no nech tam spinka
ja leňošim na posteli a maly je vedľa mňa 😀

garonka
30. apr 2010

pozri my sme doma a baby tu niesu 😀
tak budu mať čo čítať 😀

olifcek
30. apr 2010

gari hehe...moja mala Olivka, no x;o)

no my mame take 62. takze uz i mozeme, ale o par tyzdnov lepsie bude sediet este x;o))

olifcek
30. apr 2010

gari na vankusiku, ale vankusik je na mne ;oD

veru, flakaju sa zase... 😀

olifcek
30. apr 2010

tak ked sa nedalo pokecat jak by som chcela, bo Oliv hlucna bola 😉

garonka
30. apr 2010

olif jaj no tak vankušik prelož a nezobudi sa?

spieklo ma na nose teba nie? 😅

garonka
30. apr 2010

olif nebola hlučna no mne sa veľmi pači ako plače ona si len chcela vydobiť svoje aby šla na ručky lebo v Aide tymi krasnymi kukadlami kukučkovala dookola 🙂

olifcek
30. apr 2010

gari necitim...pockaj kuknem...mam tu male zrkadielko...spalena niesom, len mam kusok nos i licka chytene, hehe...a aj ruky kusok x;o))

ked prelozim, asi sa zobudi, necham ju na mne, ved itak tu sedim teraz...x;o) ale ked uz bude hodku hajat, skusim to...

olifcek
30. apr 2010

gari veru, iny zvedavcek, aj zabudla, ze mozno i papat chcela, hehe...

garonka
30. apr 2010

i mne chytilo kus ruky ale nie do raka 😀
ale nos mam červeny drahy mi povedal ako zo cirkusu ten klaun no dam makeup a bude dobre 🙂

garonka
30. apr 2010

a v aide na nas čumakovali ti ľudia ešte dobre, že Olivka bola v červenom a my sme mali tu šnurku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre