Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. apr 2010

aj ja by som sla k nasim, ale oni fajcia...a i keby som tam bola a chodili fajcit na balkon, citit to tam cigaretami a to maickej nechcem urobit...takze zajtra len sidliskova prechadzka a paq doma...

baby, nechavate drobcov i na noc v kratkych rukavoch?

laxity
30. apr 2010

olif...no ja som moju okúpala, dala jej napapať a mala som ju na sebe a tak spinkala, ale bola spotená a to má oblečená bodynko s krátkym a na to pyžamko...takže neviem a teraz je v postieľke len jemne prikrytá 😕

...a môj mm fajčí 😠 😠 😠

olifcek
30. apr 2010

ja budem kupkat zajtra doobeda 🙂 ja uz ked davam dlhy rukav, tak pod to tielocko alebo nic...no po kupkani by som to asi urobila ako Ty a po case dala dlhy dolu...ale neviem, ci i na noc...cize v Tvojom pripade tiez neviem, ze ci nechat a ci ee

olifcek
30. apr 2010

laxi aspon na balkone? 😵

garonka
30. apr 2010

bry večer

tu nikeho? iba olif? 😀
my sme urobili mamine nakup v tesku a pak sme jej odniesli a hajde domov, tobi zas bol tak pokakany kdesi dopredu ja to nechapem
a tato ho uklada hajať ja čumakujem na panelak 😝

garonka
30. apr 2010

a ja zas nerada k svokrovcom ti fajčia dnu v dome jedna radosť a naposledy sme tam s Tobim boli dnu tak sme napachli ako z baru fuj
tak ja tam radšej len von 😉

olifcek
30. apr 2010

gari no, nasi inak fajcia v byte a ja nefajciar to moc citim, bleeee

garonka
30. apr 2010

to zas len my dve tu? naj nas i platia nie?
i ja nefajčiar a citím ten smrad na sebe aj keď som vonku u nich 🙄

olifcek
30. apr 2010

ta vidiet, ze reklama ide, hehe

garonka
30. apr 2010

Olivka hajaaaaaa? my nehajame tato nevie uložiť to musim ja ale vypijem čaj a hajde do postele 😝

olifcek
30. apr 2010

gari ta kdeeee, tu papa o dusuuuu

skonci panelaaak a ideme hajdy, lebo bezomna nepojde....nechavas tobiho i na noc vkratkom rukave???

jja
30. apr 2010

baby bavite sa tu o obliekani....,musim sa priznat ako obliekam moju malu ja....na noc ..tenke dupacky...myslim komplet s dlhym rukavom a s nohami....ale fakt nic hrube, to by bola rano vyhadzana potnickami aj na ritke 🙂 ziadne tielko alebo bodynko pod to....
a cez den takisto, dupky bez tielka....aj tak je spotena...a ked ideme na prechadzku nahodim capicu a prekryjem tensou deckou...vrchny kryt na kociku uz nedavam....myslite ze je to malo, dnes sme tu mali 26 st.

garonka
30. apr 2010

he he hladoška poriadna je 😉
my sme ho okupali a dali mu taky overal čo ma ručky a nožky v celku ale tak to vyzera že mu dam body v kratkom rukave a dupky lebo nevie zaspať a neviem či to z tepla alebo z tej unavy
v spalni mame 22 stupňov

garonka
30. apr 2010

jja ani ja nebabušim Tobiho ale dnes fukalo tak kryt na kočíku bol inač teplačky pod ne nič, a body s kratkym rukavom i tričko s dlhym rukavom a nožky mal zakryte dekou ale sa rozkopal tak som odložila

jja
30. apr 2010

my mame v byte 27-28 st cez den...v spalni trosku menej... 😒
a tiez asi nahodim na noc kratky rukav...

olifcek
30. apr 2010

jja ani ja nebabusim a dnes, ked mala dlhe body a tenucke triko s dlhym rukavom, itak jej bolo teplo, mam pocit...

no ja neviem, ci nechat tie body s kratkym rukavom, ci dat este dlhy...resp. len dlhy...v spalni mame okolo 23 stupnov, mozno i 24...

garonka
30. apr 2010

olif i mne bolo teplo ale zas pofukovalo tak babätkam v kočíku asi bolo fajn nie? a možno i teplo

tha ja necham asi ten tenky overal lebo ocko vravi, že maly zaspava ale neprikryjem ho lebo cely sa rozkope

garonka
30. apr 2010

no babky idem ja do postele tak vam dobru nocku a krasne sničky 😵 😵 😵

olifcek
30. apr 2010

gari bru nocku

mne sa oliv normalne poti pri papani na hlavke...no ked jej chytim z akrkom, nie je tepla, tak neviem...dat rukav, nedat rukav x;o((((

olifcek
30. apr 2010

blumka teda ais odkvecla uz o osmej, hehe....zucanka asi konci veceru, macu si uziva rodicov...a de je zvysoook?

blumka
30. apr 2010

hu 😀 😀

blumka
30. apr 2010

este som neodkvacla ale nemam k tomu daleko..mm vari caj, tak vypijem a idem spat...som nenormalne unavenaaaaaaaaaaa.ale bolo super..vyskakali sme sa, myslim ze este v zivote som nebola taka unavena po cviceni 😀

olifcek
30. apr 2010

no my ideme prebalit a hajaaat, pa jutreeee

laxity
30. apr 2010

no vidím, že vy obliekate na ľahko...a tá moja už zalomila, takže dnes ešte musí vydržať a zajtra začnem tiež ľahšie obliekať v noci 🙂

a začínam s odsávaním, musím urobiť mm zásoby keď budem v nemocnici 😕

maculik
30. apr 2010

ahojteeee 🙂
aký ste mali dník? Ja super, bolo teplučko, takmer stále sme boli na dvore. Adelka polievala kvietky, hrala sa s havinom, boli sme na prechádzke v dedine... Pred 12 bola už taká unavená, že zadriemala na zemi, kým sme my jedli, tak ju Vladko ani neprezliekol, rovno šupol do postele a spala do 3 🙂 Aj Petík bol dobručký. Boli sme podvečer so sestrou v Tescu nakúpiť drobcom - teda hlavne Adelke nejaké oblečenie, tak deti ostali s našimi. No a v Tescu som sa musela krotiť, lebo keby môžem, tak tam nechám koooopu peňazí, ale nakoniec som bola šetrná a kúpila fakt len pár vecí teraz na leto. Ale mali zlacnený taký detský umelý stolík a stoličku, spolu za 8€, tak sme kúpili, nech si môže vonku kresliť a zajtra aj vodové farby dokúpime 🙂

Teraz už obaja búvajú, Vladko už je v Nemecku a ráno letí do Miami a v nedeľu do Karibiku, takže sa s ním uvidíme až o 2t, príde za nami ku svokrovcom.
Ja sa chystám spať, ale nedalo mi ešte nakuknúť, závislosť sa prejavuje 😀 Tak idem aspoň preletieť, čo ste včera a dnes preberali, aj keď podľa čísla strany vidím, že nemám šancu to prečítať celé 😝 🙂

selyma
30. apr 2010

Ahojte babky, tak mam vas, tie ktore ste mi poslali mena na FB. Tesim sa a veeeelmi pekne dakujem za rady ohladom dojcenia. No musim povedat, ze dnes to bolo uplne super.

K tomu obliekaniu, Ja davam cez den dlhe body + tricko a teplaciky s ponozkami. Prikryjem este tenkou dekou a bez krytu. A Klobucik na hlavicku. Je tu teplo, raz som to prehnala a mala potnicky. tak sa teraz miernim. No a na noc dupacky ruky nohy.

garonka
1. máj 2010

bre ranečkooooooooooo

ja som užasne vyspinkana, zaspali sme o deviatej ale vstali sme o štvrtej, a teraz ešte hajame, to nechapem lebo inač sme hore o pol 6 ale jasne ma tata vedľa seba tak drichme ako v bavlnke 😀

ja už buntošim od siedmej aj puding uvareny 😅

zoska a zuci volala som o tu ohradku tak oni ju kupili kdesi v Bardejove za smiešnu cenu lebo ten človek rušil predajňu s detskymi vecami stala vraj 70 € no na to koľko ma ta ohradka funkcii sa mi zda lacna, ale Tobi v nej nechce byť 😠

laxity
1. máj 2010

ránko baby 🙂

garon...aká ohrádka? za takú cenu? Aj my máme hojdačku od svokrovcov za 250 Eur a Naty tam nechce byť 😠

my sme krásne vyspinkané, malá zaspala včera o 19.15 a zobudila sa o štvrtej...no úúúúžas 🙂 🙂 🙂 a potom ešte do siedmej a už sme hore. Malinká je v postieľke a ja stíham v kľude raňajkovať 🙂

olifcek
1. máj 2010

kukuuuuc....my uz po kupkaniii 🙂 nechala som olivku i teraz v kratkom rukaviku, snad je to ok...

garonka
1. máj 2010

laxi ja ju cvaknem a šupnem do albumu jo?
to sa baby na ňu pytali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre