Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
2. máj 2010

jaaaj, ale ste vykupili tie hracky 🙂 ta lopta sa mi pacila, ale uz nie je... tak som kupila tu babiku Emilku a synovi vak na pradlo s poziarnikom Samom, lebo ten u nas momentalne frci 🙂

maminnka
2. máj 2010

jja, ja neuspavam Natalku, lebo to chcem vyskusat, ci sa to da, zatial pekne zaspava sama, vacsinou priu zvuku odsavacky na mlieko 😀
zato syna sme naucili uspavat a uspavame ho doteraz a to ma uz 3,5 roka... sam nezaspi.

andrea2603
2. máj 2010

inak moja sa zásadne dá utíšiť na rukách tak, že je dole bruchom a hojdám ju smerom od seba a späť. mama hovorí, že presne tento spôsob upokojovania platil aj na mňa, že gény sú gény 😕

jja, na prsníku alebo na rukách, len párkrát sa stalo, že zaspala sama.

jja
2. máj 2010

ja som doteraz vecer malu stale uspavala na mne a potom prelozim do postielky...a chcela by som skusit ako by zaspala sama, len netusim ako. cez den zaspi v kociku pri vozeni ..ci na terase ci na prechadzke alebo vo vnutri na brusku zaspi aj sama...inac nie... ☹

maminnka
2. máj 2010

Zuci, Viki ma krasnu ciapocku... aj ja pokukavam po tych hackovanych... zienky, myslite, ze je to dobre aj na leto?

lenica81
2. máj 2010

ahojte, tento vikend bol nejaky plodny tuna... 😉
aj ja som objednala, diky adi za link, vzala som pava a levika... 🙂

jja, ja tiez na prse alebo na rukach... iba obcas nam to vyslo, ze zaspal sam... ale to uz bol dost nalomeny... 😎

jja
2. máj 2010

maminka, ja ani teraz nemozem dat malej take hackovane ciapocky lebo je hned mokra ako mys....a v lete co bude netusim...

andrea2603
2. máj 2010

kočky, my ideme už spať, tak ešte pekný večer vám prajem 🙂
no a dnes sa tu nakupovalo, tak dúfam, že hračky potešia tie naše detičky 😵

zucana
2. máj 2010

jja ja na prse alebo na mne zaspi a presuvam...ale potom sa zobudi a prso alebo na mna...az ked tvrdo tak zaspi....tiez kujem pytle ako na nu....

olifcek
2. máj 2010

gariii tuuuuu, dokukali sme film...ale romantikus? nehroziii, Oliv si cuckala a teraz haja..ale na vankusiku, ktory je na mne x;o))) klasika....

dokukali sme poldove s bruce willisom, z netu a mm mi paq povie, ze i anatar mame..ale to uz asi kuknem az jutre, nech Olivku nerusim..keby sa podarilo, ze ked ju prelozim a nezobudi sa, znasilnim mm x;oDDD

zuci super si nakupila a uzasne ceny....

idem i ja Olivke cosi vybrat 😉

olifcek
2. máj 2010

zuciiii, a nam Olivka takto na brusku oboma nozickami robi...som myslela, ze to normal je...chi..ona sa i presunie kusok ;o)) ale kedze na brusku byt nechce, nevidim to casto...

olifcek
2. máj 2010

gari, akozeeee, de siiii? uz spiiiis, cooo? tak asi idem i ja, aj ked mi nepojde, som v strese zo zajtrajska...ockovanie malickej x;o(

zucana
2. máj 2010

Aj ja som chcela nasilnit Ale mm bolinucho .inak opaja davame smradaky tak snad viki bude ok;(
olif to' je ok podla mna ona len jednu uplne ako plazenie

zucana
2. máj 2010

Jak madar.snad chapete.pisem z i touchu

olifcek
2. máj 2010

zuci co ho boli? x;o)))

Oliv spinka, tak asi idem na to 😅 😅

olifcek
2. máj 2010

baby, aka je vodnata stolica? my niekedy mame krasnu prazenicku, no mame i take..ze i cosi tahave tam je, i viac ekutinky, no stale je tam i nespracovany tuk, tie hrudky, raz je ich viac, inokedy menej

olifcek
2. máj 2010

nejak..sa neviem odlepit, hehe

olifcek
2. máj 2010

a uz sa oliv zo sna prebudila, zle sny asi...uz si cucka 🙂

olifcek
2. máj 2010

mo nic, idem ja hajat...uz asi i zucanka sla...x;o)

olifcek
2. máj 2010

este z mobilu...dokedy budete kocikovat v hlbokom a odkedy v sportovom? resp. kedy kusok nadvihnete v hlbokom vanicku, aby babo kusok videlo von?

maminnka
3. máj 2010

dobre ranko 🙂

Olif, vodnatu stolicu prace mame 🙂 je to len zafarbena zlta riedka tekutina, niekedy len zlta voda s bublinkami, peniva... z deti to az tak trieka...

v hlbokom kociku Natalku planujem mat, az kym si same nesadne alebo kym sa nepostavi na styri, uz to bude nebezpecne...

laxity
3. máj 2010

dobré ránko prajem

olif...o 23.29 ešte píšeš...moja malá už 3,5 h. spí ako bábätko 😀

my sme krásne vyspinkané...klasika 8 h. a teraz sa hrá v hrázdičke a blaboce vo veľkom a ja si pijem kávičku a raňajkujem.

tuším musím aj ja objednať malej nejakú hračku...keď nič krajšie som ani tuším nevidela ako vybrala zuci...len už sú vypredavé...no idem to kuk kým mám čas 🙂

a rozmýšľame, že dnes vybehneme na piknik, keď už zostal mm s nami doma...tak sa tešíííím len nech je pekné počko

takto sme včera zaspinkali a tá tretia je ako sme boli včera vyfešákované 😀

pekný dník baby a snáď nakúknete 🙂

laxity
3. máj 2010

ahoj mam...ako sa má Natálka?

olifcek
3. máj 2010

mami dakujem za odpoved....takze my mame i vodnatu, ci nie? bublinky ci penu nemame nikdy...ale ked kaka, pripomina mi to, ako ked bola este mensia...x;o)) a ak by i bola aj vodnata a to denne mozno jedna, dve plienky, je to zle? asi skusim chvilku nebrat probiotika, neviem, ci to z nich nema...

jj, ja tiez tak chcem mat hlboky...tak snad v lete uz fakt sediet budeme x;o))

olifcek
3. máj 2010

laxi Olivka spinkala asi dve hodky, len sme kukali film, tak nam to nejak uslo..ale paq spinkala v noci c;o)) sice len 4hodky a paq dve a tak, ale predsa x;o))

teraz papinkaaaaa a aj ja x;o))

dnes mame to ockovanie, joj x;o((( ale kychli sme si a vysiel soplik, kto ho vie, ci sa to neodsunie zase.. 😉

olifcek
3. máj 2010

laxi malicka je zlatunkaaa 🙂 a Ty ako mladunko posobis...kolko to mas rockov? 😵

olifcek
3. máj 2010

gari a Ty de? haaa? tu to uz zije x;O)

laxity
3. máj 2010

olif...no ja mám 27 r. 🙂

tak sa držte na očkovaní...a proti čomu idete očkovať? Asi som to prehliadla 😕

maminnka
3. máj 2010

Laxi 🙂 Natalka sa ma ok, pekne spala, teraz sa tu vyskiera na svojho brata. A ako sa ma Tvoja Natalka?

maminnka
3. máj 2010

Olif, podla mna to nie je nic zle, ak to nie je dlhodobo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre