Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. máj 2010

gari ach jaj...itak mozes odmietnut a vigantol davat ako predtym 😉

garonka
4. máj 2010

olif ani nepôjdeme môžu nas čakať ja nemam na to už nervy a vigantol berieme tak jak furt 2 kvapky denne a on chcel aby sme brali 3 kvapky denne ale vikend aby sme nedavali takže za tyždeň ma o jednu kvapku navyše

olifcek
4. máj 2010

gari rob tak ako to citis a k nim fakt nemusis 😉

maculik
4. máj 2010

ahojte 🙂
tak vas postupne docitavam, olif, pekne si ma nazvala, som sa normalne rozosmiala, ze maco 😀
super, ze ste sa stretli, juj, mne tu tak chybaju kamaratky na kocikovanie, ale tak tam u nas v Bonne mam jednu Cesku s 2r dievcatkom, ona je uplne super, tak s nou sa stretavame a v lete budeme travit dni na ihrisku, kedze Adelka nebude v jasliach.

olif, u nas sme mali 2 zavislakov - tato brutal fajcil, hadam aj 2krabicky, a asi pred 4-5r prestal zo dna na den, odvtedy si ani raz nezapalil, to ho obdivujem. A mama bola pred 12r zavisla na alkohole asi 2r, zacalo to smrtou jej mamy, nezvladla to. Bola 2x na lieceni, prvykrat to nepomohlo, ale ten druhy bol uspesny a uz vyse 10r ani kvapku alkoholu nevzala na jazyk. A fajcit prestala pred rokom, tiez uspesne. Tak som rada, lebo teda bolo to hrozne obdobie ☹

maculik
4. máj 2010

gari, super link na riekany, hned vytlacim doma a mam inspiraciu 🙂

a super, ze sa tu da vyrozpravat, ze nikto nikoho neodsudzuje kvoli tomu, aky zivot vedie on alebo jeho rodina. Aj ked virtualne, ale sme tu taky dobry kolektiv, si myslim, nie? 🙂

zucana
4. máj 2010

jane macu a deticky su krasne hlavne ta so zasterou 😀

maculik
4. máj 2010

zuci, ja som jedla fazulu na kyslo este doma v Bonne a v piatok a sobotu som mala aj vianocnu kapustnicu 😵 a v pohode, tak som rada, ze Petikovi nic nebolo.

ozaj, Adelka je ostrihana, tak zajtra pridam foto. A Petik dnes aj vcera zaspal kratko po 8, to sa este nestlao, papal sice potom o 10, ale hned zaspal. Tak dufam, ze sa to trosku posuva 🙂

blumka
4. máj 2010

gari a vies preco si zmokla?lebo ta panbozko potrestal za to ze si mne poslala do krasnej lejak 😀 😀 😅 😉
my sme boli po lejaku vonku, terezka sa vysalila v mlake,

olifcek
4. máj 2010

gari, blum 😀 😀

lenica81
5. máj 2010

ranko dievcence...
zda sa, ze uz vsetky nejako skor spat chodime... 😉

u nas fajn, az na tu 1,5 hodinove nocne buntosenie, tak idem dospat aspon chvilku... 😔

laxity
5. máj 2010

ránko prajem 🙂

ani vás nestíham čítať...toľko ste toho popísali

baby dúfam, že ste sa mali super na prechádzke a že vám počko vyšlo...aj keď niekto tu tuším zmokol 😀

My pohodka...ja už periem druhú várku, upratujem, žehliť idem...malá bola od piatej hore, ale zaspala pred hodinou, tak snáď ešte chvíľku potiahne 🙂

matesl
5. máj 2010

ahojte,

tak ja som vcera po prechadzke isla maleho v obyvacke po leziacky nakojit a od 18 sme zaspali do 21.00. takze kupane sa nekonalo 😅
potom sme sa zas nakrmili a vydrzal do 1:20, potom o 2.30 bol hore, grckal a zaspal az o 3.30 a o 5.30 horeeeee ale od 7 este sme pospali do 8 na prse samozrejme

matesl
5. máj 2010

jo a o 6 som ho isla prebalita bol dokakanyyyy..tak som ho rovno do sprchy supla, tak ked sa vecer nestihol okupkat tak som ho trochu osprchovala 😅

a dnes ho musim skor okupat, lebo chceme ist s Matkou cvicit tu k nam do materskeho centra na Zumbu, tak uvidime...ako to moj chlap zvladne 😅

katina2209
5. máj 2010

dobré ránko, babulky tak som vas docitala vidim ze ste rozoberali zivoty...Nasi sa tiez rozviedli po 20 rokoch manzelstva, môj tatko bol uplne svetovy chlap,len po 20 rokoch manzelstva si ho ulapila o 18 rokov mladsia a on sa strasne zalubil a povedal mojej mame aby mu to nerobila tazsie a nestala mu v ceste. On mal 45 a ona 27. Potom sa ozenil a zobral si jednu najbezcitnejsiu zenu, ktoru poznam. Ja som mala 15 a brat 22 ked sa mu narodila dcera. Ked som mala 19 tak mi zomrel brat na svojich narodeninach doniesol jeden chalan,ktoreho tam ani nepozval zbran a hral sa tam s nou vsetci mu hovorili nech to odnesie domov ale on nepocuval a ako sa s nou hral tak sa mu vzpriecil naboj v hlavni takze to vyzeralo akoby nebola nabita a co nespravil prilozil ju uz opity k hlave mojho brata a robil si srandu ze stlaci moj brat mal tiez vypite a povedal mu,ze je makky a on stlacil a zabil mojho brata a ked zistil co spravil tak si nabil a zastrelil aj seba....teraz ako vam to pisem tak placem,ale chcela som vam napisat trosku aj s mojho zivota... potom prisli kamarati domov nam povedat co sa stalo ja som sa uplne zrutila mala som povedat mame co sa stalo... nevladala som volala som aj otcovi... otec doletel ku nam a s mamou sa objali.... a ta krava jeho manzelka ked otec plakal ved mu zomrel syn povedala tuto vetu co uz tolko rumazgas ako keby nikomu syn neumrel odv tedy ju neznasam... a otec zostal strasny slaboch necha si s prepacenim od nej srat na hlavu nevlastna sestra ma uz 18 rokov ale nemame ziadny vztah a aj moju babicku ktora bola ako babicka z rozpravky dal do starobinca koli nej lebo ona sa o nu nechcela postarat babicka im zanechala velky dvojgeneracny rodinny dom...a v starobinci umrela od zialu za 4 mesiace....
Mamicka sa este doteraz z toho nespamatala a jej zdravotny stav ide od vtedy dolu vodou operovali jej bedrovy klb a mali by aj druhy len sa boji ze by uz nechodila tak nechce podstupit operaciu...
S mojim muzom som 17 rokov a stale sa lubime aj ked boli uz aj burky v nasom vztahu,ale to asi v kazdom casom pride, 10 budeme v septembri zobrati a 7 sme spolu chodili...moj prvy chlapec a ja jeho prve dievca dufam, ze nam to vydrzi aspon este dalsich 40 rokov 🙂
sorry ze som sa tak rozpisala ale chcela som dat aj ja nieco zo zivota...

katina2209
5. máj 2010

mati idete dne von? ked idete cvicit?

laxity
5. máj 2010

kati...joj ma to mrzí, aj mne vyhŕkli slzy a zimomriavky po tele...aj keď ťa nepoznám, viem, že to muselo byť veľmi ťažké a teda aj je...drž sa

ja nebudem písať o živote...detstvo som mala krásne, mám skvelú sestru, ktorú nadovšetko ľúbim, ale s rodičmi vzťah nemám 😢 ...Mám skvelého mm, chodili sme spolu 9 rokov a sme sa zobrali 🙂 ...zatiaľ to krásne klape, veľmi sa tiež ľúbime, tak dúfam, že to tak aj ostane...do konca života, ako sme si sľúbili s kostole 🙂

katina2209
5. máj 2010

laxi aj ja vam drzim palce nech vam to vydrzi 100 rokov 🙂 este stale tak krasne spite? Matko ma teraz aj v noci intervali pyta papat tak kazde 3 hodinky

laxity
5. máj 2010

kati...jojo my spinkáme krásne, včera úplne, že 9,5h...dnes sa zadarilo 7,5h...ale bola trošku mrzutá...ale to je normal...nemôže byť strále dobručká 🙂

kati...a cez deň? ako pýta? tiež každé tri? moja cez deň každé 2-2,5 🙂

katina2209
5. máj 2010

Laxi Matko pyta cez den kazde 3 niekedy vydrzi aj 3,5 ale vecer ked ho ulozim do postielky okolo tej 20,00-20,30 kojim tak vydrzi asi tak o 1,00 pyta papat a potom kazde 2,50 hodinky papa... jaj ako by som sa tesila keby vydrzal ako tvoja Natálka... 🙂

maminnka
5. máj 2010

fuu, zienky tazke osudy su to... velmi si vazim, ze to tu mame take uprimne, otvorene, vieme sa podrzat navzajom, povzbudit, poradit. To je v dnesnej dobe uzasneee a dufam, ze nam to tu dlho vydrzi! Tiez by som mohla pisat o mojom osude a nasej rodine, je to podobne ako v mnohych vasich, ziadna prechadzka ruzovym sadom... ja mam niekedy pocit, ze nasi rodicia su podobna stratena generacia ako ta povojnova... snad my budeme stastnejsia...

svetlankat
5. máj 2010

Caute baby, ja si Vas citam pravidelne, musim sa priznat, ze nistiham pisat. Miska mi zabera vela casu, je dost placliva. Velmi ma mrzi, ze som nemohla prist na stretko s Olif, Blumkou a Gari. Velmi som chcela ist, ale malinka mala dost silnu koliku, cele doobedu. Dnes sa to zopakovalo. Teraz trosku zaspinkala. Tie zivotne osudy su fakt tazke. Uplne sa stotoznujem s mami co pise. Ked bude najblizsie stretko, dufam ze sa aj ja budem moct dostavit. Ja s vojmu osudu len tolko. Oco alkoholik a mamku nemam od 1999. Musim prisat, ze mi dost chyba a hlavne teraz ked mam malinku. Drzte sa

katina2209
5. máj 2010

maminnka aj ja dufam, ze my budeme ta stastnejsia a hlavne nech mame nase deticky zdrave a stastne...lebo najvacsi dar je ked su deticky zdrave potom sme aj my stastne... 🙂

blumka
5. máj 2010

kati, placem... ☹ ☹ ☹ si velmi silna zena ked si toto vsetko dokazala prezit, verim, ze uz budes mat len krasny zivot

my mame zajtra s muzom 4 roky, co sme sa prvykrat stretli 😉

katina2209
5. máj 2010

a kde mame dnes olifcek,gari,maculik,blumku,zuci a spol.este spinkaju?

svetlankat
5. máj 2010

My sme mali vcera s muzom 7 rokov co sme sa stretli.

janielah
5. máj 2010

DObre ranko dievky.

Smiem sa vas opytat? AKe prispevky od statu ste uz dostali a kolko?

Dakujeme.

katina2209
5. máj 2010

dakujem pekne blumka aj ja dufam a ako sa dnes mate? My sme mali ist tento vikend na chalupu, ale ma byt skarede pocasie tak nic z toho nebude...

teuska
5. máj 2010

Boze baby behaju mi zimomriavky po chrbte.....................
Kati mas pravdu, ze najvatsi dar je ked su deticky zdrave, tak nech su vsetky nase februarovciatka zdrave 😀

maminnka
5. máj 2010

my sme na nase 4. vyrocie svadby aj zabudli, keby nam svokrovci neblahozelali, ani nevieme...

Kati, mas pravdu, hlavne zdravie! A mas pravdu, macochu mas riadne cynicku...

katina2209
5. máj 2010

jani my sme dostali rodicovsky prispevok 151,37 Eur, rodinne pridavky kazdy mesiac 21 nieco Eur a priplatok k rodicovskemu prispevku 678,48 Eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre