Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. máj 2010

svetlanka ako idete zajtra na chalupku?

to čo za počasie? to bude cely deň take zamračene? ☹ ☹

garonka
7. máj 2010

blumi šťastnu cestu a užite si vikend tak aby si sa nam i pochvalila 😉

svetlankat
7. máj 2010

Gari, este neviem, cakam na mm, musime ist este kocik reklamovat, tak uvidime. Ale dam vediet.

maculik
7. máj 2010

Dobre ranko
olif, tak nech vam krv dobre dopadne. 🙂
blum, stastnu cestu, uzite si vylet. Na kolko idete?
u nas este Adelka s mamou spia, Petrik je tu vedla pod hrazdickou a ja odpisujem na mailik manzelovi (kedze tam je o 8h menej, tak sa velmi casovo nestihame 😉 a pozeram Panelak z piatku, lebo ked su vsetci hore, nestiham (olif 😀
Asi pojdem aj s Adelkou na kontrolu, lebo ten kasel jej neprechadza, tak nech ju pre istotou pozrie pred odchodom do BB, tam dr nemame.

kocky, co uz mate deti, mozem dat Adelke uz chrumky? Viete, tie klasicke. Poslala jej ich vcera ta moja kamaratka, len neviem, ked su tam arasidy. Ostatne potencionalne alergeny jej v pohode davam, ale tieto arasidy som si nie ista.

teuska
7. máj 2010

Caute babulky.
Tak sme vcera boli u inej lekarky, ktoru nam poradila pediatricka. Povedala mi, ze to ocko sa neda inac vyliecit len tymi preplachmi a ze je mozne, ze sa to vzdy po tom preplachu opat zrastie, co sa nam vlastne stalo aj naposledy. Tak mi ho zasa zobrali, chcela som ostat v ambulancii, ale mi nedovolili a mala som opat take nervy, ze som sa citila na odpadnutie. Maly plakal strasne a strasne dlho im to trvalo, ovela dlhsie ako tomu lekarovi predtym. Ked som prisla prenho dnu, tak mal uplne opuchnute oko a vytekala mu z neho krv. Teraz ma pod okom neuveritelnu modrinu. Vraj to ma niekde dole ciastocne nepriechodne a ci mu to bude treba opat robit nevedela a je aj mozne, ze to opat zrastie ☹ ☹ ☹
Ked pozriem malemu na oko je mi na zvracanie 😖
A to mam dnes meniny, vobec sa necitim na oslavu ☹

andrea2603
7. máj 2010

ahojte.
teuska, to je ako z hororu ☹ , budem držať palce, nech sa to už nezrastie.

teuska
7. máj 2010

Andy ja budem pevne verit, ze toto je to najhorsie, co ho v zivote stretlo a uz bude len a len lepsie.

garonka
7. máj 2010

teuska ☹ pevne verím že už nebudu toľko Petrika trapiť je mi smutno

a všetko naj naj k meninkam aj keď si smutna

teuska
7. máj 2010

jaj dakujem

katina2209
7. máj 2010

Dobre, ranko tak vas docitat....uz sedim od osmej pri pocitaci...
Teuska vsetko najlepsie k meninkam nech ste zdravi chudatko Petko takto musi trpiet a ty este viac ked to vidis nech mu to ocko uz konecne vyliecia nech netrpite urcite bude uz dobre...
garonka maly velky fesacisko ako dospely chalan 🙂
Maminnka si zlata,ze na mna myslis rada by som na tu stretavku vsak sa este dohodneme...
Maminnka neprides nas pozriet niekedy do Vrakune vcera som bola konecne prvy krat s Matesl a Martinaj kocikovat bolo super aj sme pokecali a potom som utekala pre Marka do skoly...

blumka
7. máj 2010

ahojky...
macu, skus, viem ze odporucaju orechy az okolo troch rokov, ale snad uz keby bola alergicka tak sa to spusti aj teraz...trosku jej daj. Terezka tiez jedla okolo takeho veku prvykrat, obcas ich ma ale tak raz za 2-3 mesiace 😉
este mi neda neukazat vam Tete ako sa ona vie krasne hrat...to dostala na vianoce a odvtedy sa s tym domcekom dennodenne hrava, postavicky ma presne tak ako aj my tu zijeme, mamka, ocko dve deti a babka 😀 tak keby ste poculi tie dialogy viete ako my zijeme 😀

garonka
7. máj 2010

blumi aka je Terezka rozkošna a ako sa rehuňa čo si jej smiešne vravela? 😀
krásna naša nevestička 😀

blumka
7. máj 2010

😀 ona vidi fotak tak sa skeri 😀 😀

garonka
7. máj 2010

blumi a je fotogenicka a rozumna 😉
naš zazrak vidí foťak reve 😀

blumka
7. máj 2010

co sa tyka jej rozumu, tak niekedy az moc 😀 😀

garonka
7. máj 2010

stale si spomeniem ako si raz vravela keď ste boli v kostole že šla tatovi čistiť topanky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sranda

blumka
7. máj 2010

😀 😀 pamatam 😀 😀 ona stale tak perli, usi ma velmi tenke, pocuje vsetko a potom je mudra..aj s tymi hrackami v domceku sa rozprava tak ako sa my doma rozpravame a to je niekedy sranda pocuvat. s julinkou sa rozprava tak ako mna pocuje, 😀

garonka
7. máj 2010

blumi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja si ju raz požičiam 😵

katina2209
7. máj 2010

Caute vychodniarky a vy kedy zavitate do Blavy? A date s nami stretko? Gari my by sme mali ist tiez na uvitanie,ale este sme neboli zatial nam neprisla ziadna pozvanka....

katina2209
7. máj 2010

Zuci inak dakujem moja ze si si na mna spomenula rada by som ta spoznala aj osobne 🙂

svetlankat
7. máj 2010

Teuska vsetko najlepsie k meninam, dufam ze sa to Petrikovi uz nevrati a ze tam uz nikdy nemusite ist. Blumi Tete je krasny smejko.

garonka
7. máj 2010

mi tu chyba Olif dufam, že nezmokla tu v Košicoch leje 😠

maminnka
7. máj 2010

Svetlanka, no, kedze tam nebyvam uz 17 rokov (odstahovali sme sa z KE a ja odvtedy este dva razy), neviem ti presne povedat nejaky orientacny bod, len ze c.17 a chodila som do ZS Druzicova 🙂

Macu, neviem poradit s chrumkami, vobec si nepamatam, odkedy som ich synovi davala, ale myslim ze mal cca 2,5 roka.

Teus, uff, znie to hrorivo, co pises, ze krv z oka a modrina... oni vedia, preco tam matky nenechavaju, asi by ich zabili (matky doktorov). Drzim palce, aby sa to uz nezrastlo, ved to je horor 😢 😢 😢 😢 😢
Uzis si meniny apson troska, daj sa dopohody, aby aj malinky citil, ze vsetko zle je uz za vami!

Kati, rada pridem, s Matesl a Martinaj sme uz boli kocikovat 🙂 Ked bude syn zasa OK, pridem zasa!

Blumi, Terezka je kocka, ona sa snad usmieva na kazdej fotke!

teuska
7. máj 2010

Dakujem Vam babenky za vsetko 😉

katina2209
7. máj 2010

Blumka Terezka je dieta do pohody stale sa krasne usmieva este sme ju nevideli uplakanu 🙂

svetlankat
7. máj 2010

Mami aj ja som chodila na Druzicovu, mozem vediet aky si rocnik, mozno sa aj pozname a mozno nie.

teuska
7. máj 2010

Baby neviete o nejakom fore na internete, kde by som sa mohla opytat na to oko lekara?

olifcek
7. máj 2010

teus www.primar.sk

idem docitat...x;o))

dopadli sme uuuuzasneeeeee, kontrola az o 3 mesiace, sice nadalej berieme vitaminy a maltofer, ale uz nie sme silne anemickiiiii....a Oliv vydrzala bez papy 4 hodiny 😕 take uz mesiace nebolo 😅

jaaaaj, stastna som...\\a ze maltofer beru predcasniatka do roka, ale, ze sa uvidi, ked zacneme s prikrmami, lebo, ze paq i kratsie..ze malicka uz aj farbu ma...pri odbere krvicky ani moc neplackala a ked sme sli dnu 2x, komunikovala 😅 😀

jaaaaaj, stastnaaa som

svetlankat
7. máj 2010

Olif super, som rada ze Vam to dobre dopadlo. Olifka je hrdinka

teuska
7. máj 2010

Olif tam sa treba zaregistrovat a je to bez poplatkov? Ja som totiz PC uplny analfabet
A gratulujem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre