Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. máj 2010

olif, ona sa ti uz zachvilu otoci 😉 uz ma na to nabeh..ta prava rucka vystreta, tou sa odrazi a sup bude tam 😀

zucana
12. máj 2010

blumi no ja sa bojim ze by spala cez den lebo raz ked som ju budila k doktorke a tak tak spala cez den... 😠

lenica81
12. máj 2010

kati, ja som kupila take mile, jednu dierovanu s patentom a jednu platenu tiez s patentom bavlnenym, na zavazovanie obe... jedna za 3,30 a druha za 3.75... inak, da sa aj cez mimibazar kupit, skus si pozriet www.catena.sk, tam je odkaz... 😉
ja som ich kupila v takom malom obchodiku tu v petrzke... ako matesl pisala, detske obchodiky to istia... alebo aj nejake cinaky skus...

olifcek
12. máj 2010

Kati, mne lekarka, ked som to ockovanie posuvala a posuvala povedala, nech mam doma pre istotu panadol baby, sirupcek, tak som kupila...ked som uz u nej bola, predpisala preventivne diazepan, ze tiez dobre mat doma, a paralenove cipky som kupila, a aj octanouvu mast, tu som dala olivke dve hodky po ockovani hned po studenych obkladoch v odobe vlhcenych utierok a neopuchlo nam to...mozno by itak neopuchlo, ale viem ja? x;o)) a sirupcek som dala na dalsi den, ked sme mali malinkatu teplotu, lebo sme sli s blum von a nechcela som riskovat, ze to stupne a nebudem o tom vediet x;o)

matesl my rucky, vid foto...ono je ale faktom, ze Oliv sa vie otocit na brusko vlavo, tou pravou ruckou sa akoby odrazi, lavu da pod seba aje to...

zuci oliv mi tiez o 23.00 robi velke oci a chce sa hrat, ked sa nehrame s hrkalkou, tak sa hra s bradavkou a rehuna sa pri tom x;o))) a to o 22.00 ideme spat..x;o)) ja aj zaspim, no a uz sa len zobudim sa rehot a tahanie bradavky x;o)))

my sme vstali tiez tak ako vy dnes, hehe o 10.12 presne

zucana
12. máj 2010

no idem ja balit lebo som na to sama....mm pride zajtra vecer zo sluzobky a v piatok rano ideme...do zajtra musi byt pobalene....mala zaspala na 30-40 min 😎

olifcek
12. máj 2010

zuci a vidiiis co ma na sebe za teplaciky, ci leginky??? od Tebaaaaa.... 😵

a jo, keby ste poculi ako kecala s tym zelenym mackom, ci levikom, ci co to je, som nechapala ....

ale dnes je vseobecne hasteriva, hehe...ked bola na chrbatiku hadala sa s kolotocom...neslo jej nan dociahnut...x;)

katina2209
12. máj 2010

Olifcek ano presne tak sa naklana aj matko a aka je fesanda 🙂
Mati dakujem skusim pozriet hore a co uz si vybavila pas inak dobra pripomienka vsak aj my budeme musiet vybavit.... 🙂

olifcek
12. máj 2010

zuci boze, iste Ti oxytocin stuuupa z toho nadsenia, ze jo? x;o)) iste si ani neviem predstavit ako sa tesis dom... 😵

dakujem za upokoejenie, blumik, zuci x;o)

lenica81
12. máj 2010

vam sa deti chcu hrat o 11 vecer... moj o 3. rano... 🙄 😀 tak co je lepsie... furt mi to trva aj s papanim a prebalenim cca min 1,5 hodku, kym zaspi... 😔
my davame spat okolo pol 8... kupeme okolo pol siedmej, teda ako to vyjde podla jeho spankoveho rezimu... snazim sa ho cca po tych 2 hodinkach spat... a zatial, klop klop, to vychadza... a potom nam zaspi, ale v noci je to rozne... 😒

olif, mala jaka zlatunka... ale to furt pisem, ale furt je pravda... 😵

olifcek
12. máj 2010

zuci ale vikinka ma iste iac hracieeeek x;o))

kati dakiiii, takze je to oki, uff, dobe teda ;)

olifcek
12. máj 2010

leni 😵 😵

olifcek
12. máj 2010

oliv ma posledne dni vyuziva od tej siestej na dudlik, hehe..ale je to rozkosne...

lenica81
12. máj 2010

kati, moj mm bol vybavit pasy, robia to na pockanie za 3 eckovy kolok... 😉 mame ist pozriet kamosku do kitsee, tak preto... aby nas nezabasli a nevzali nam dieta, ze ho unasame... 😅 😀

olifcek
12. máj 2010

🙂

olifcek
12. máj 2010

rucku mala polozenu dlanou na prse, len to som uz nesfotila a uz by itak bolo hodne vidiet paq x;o)

leni aj Ty tesis, coooo?

aj ja chcem cestovaaaat 😉

katina2209
12. máj 2010

Dakujem Leni pozriem...
A Olifcek dik za odpoved ohladne ockovania paralenove cipky mam doma kupim este pre istotu sirupcek...
Zuci stastnu cestu 😉

katina2209
12. máj 2010

Diky Leni pojdeme vybavit my ideme 31.7. do Chorvatska uz sa tesime..
🙂

olifcek
12. máj 2010

vsetky chudnete, len ja nie, vsetky cestujete, len ja nie...no tak fajnee...tssss

blumka
12. máj 2010

zuci, tak musis vydrzat, ked ma mala taky rezim tak by ju to len rozhodilo a to by bolo horsie...ono sa to poposuva...a mozno je to aj tvoj rezim tak mala to vyciti, ci?
mne chvalabohu juli zaspava okolo pol deviatej a vie prespat aj do jednej, bolo uz ze aj do druhej, ale najcastejsie je to presne dvanast 😉 asi by som osedivela kebyze s nou musim byt hore do jedenastej, to uz ja davno spim..no a rano vstavame medzi siestou-siedmou..

mne je dnes tak zle na zaludok..v noci to zacalo..kebyze nemam kramy tak si uz namyslam 😝

blumka
12. máj 2010

nam panadol nezaberal tak mame nurofen...ale mam vlastne doma oba sirupy keby som musela striedat po 3ch hodinach

olifcek
12. máj 2010

blumi moja segra mala prve tri mesiace menstruaciu a uz bola tehu.. 😀 😀 😝 😝

blumka
12. máj 2010

inak nekupili ste si niekto dnes Pravdu? je tam nejaky clanok o ockovani, ci je naozaj take dolezite a blabla..videla som len reklamu, som zvedava co tam pisu, ci zas len lekari a biznismeni alebo aj niekto z druhej strany

blumka
12. máj 2010

olif, no dik 😀 😀 😀

olifcek
12. máj 2010

blumi nemas zac, faakt... 😀

blumka
12. máj 2010

😀 😀

zucana
12. máj 2010

olif som rada ze jej su... 😉
no my nemame az tak vela hraciek...presne ked spocitam 7 plus 3 hrkalky ale v Blave cakaju 😉 a tesim jak mala.... 😀
len to balenie je dost tazke lebo strasne vela veci a mm mi povedal ze sa chce zmestit do afta 😀 😅

olifcek
12. máj 2010

kto vie, ci si matka robila test a ako dopadol...

blumka
12. máj 2010

zuci a najviac veci bude mat viki 😉 to my ked ideme k nasim na oravu tak my s mm len v takom malom kufriku a oni dve tasky maju jak keby na pol roka niekde sli 😀

zucana
12. máj 2010

man boli ocko dnes...
a blumi mas pravdu ze ja mam taky rezim resp.som mala za tehu ale vsak ona nie je ja 😅 😀
a este som nieco chcela a zabudla som 😕

blumka
12. máj 2010

a u nas sme asi vo faze polhodinovych spanok..do prcic, kde su tie casy ked juli spala 3 hodiny 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre