Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. máj 2010

gari 😖 a to cvicenie kto nariadil? neuro este len bude, ze?

blumi 😵

inak...neviem ako som merala oliv chodidlo, ale nema 10-11 cm ale si 8.5 😕

garonka
14. máj 2010

olif jj neuro ešte len bude ale aj nefrologička vravela, že hlavičku slabšie držíme ale ma ide poraziť lebo Tobi ma 3mm vzrastovo vyzera na 6mm a furt ho porovnavaju akoby som mohla zato, že som porodila take veľke babo, ale to neva ľubim ho i tak

blumka
14. máj 2010

joj baby, take na h..o pocasie..uz ma to fakt toto a este k tomu su deti jak z divych vajec 😠

maculik
14. máj 2010

jani, a kde kupujes, ci cez net? Lebo som este nestihla precitat, ci posielaju aj do Nem alebo Sk. Kati, potom dam vediet, manzel to tiez kupil v USA, mohol by chodit castejsie 😀
my ockovanie mame ist bud.tyz., ale kedze ma Petik zase atb, tak to asi posunieme 😒

inak, Petik si stale zuzle ruku, bud celu past, niekedy skusa aj obe naraz, alebo vsetky prsty. Aj vasi to robia?

olif, ty nie ze by si spala, ale pozeras na malu 😎 Ale ja robim cez den to iste (v noci zatial nie, to ma spanok vzdy premoze 😉

garonka
14. máj 2010

macu i my cmuľame o dušu celu ručku ale doktorka dnes zakukla s baterkou malemu do pusy či nejdu zubky a veruže nejdu 😉

blumka
14. máj 2010

aj juli si pcha ruky do pusy..aj cele a obe naraz 😀

olifcek
14. máj 2010

macu jj, oliv tiez lubi pasticky...ale uz i vsetko, co chyti 😀 😀 vratane nas, hehe

macu ked som bola vyhajanaaa...po tolkych hodinach vkuse bez akehokolvek prebudenia na cuckanie 😀

maculik
14. máj 2010

a super je pri tom ten zvuk, to aj v noci, ked najde palec, tak sa na to budim 😀

olifcek
14. máj 2010

macu oliv si najnovsie zuzle jazycek, hehe...asi ho objavila a uci sa s nim manipulovat 😀 😀 rucky sme znovuobjavili ale pozerame na palceky a porovnavame s mojou, hehe

katina2209
14. máj 2010

ja mam taku brozurku z unionu a tam su povinne prehliadky a ockovania a je tam napisane ze v 5-6 mesici....takze je asi v poriadku ci v 5 ci v 6. aspon to mame trosku oddialene... 🙂
No olif s tym davkovacom co uz nevymyslia a vcera si nas Matko prvy krat zdvihol nozicky tak ze si ich chytil...a nahlas sa smial a vyskal to este pred tym ockovanim....

olifcek
14. máj 2010

toto bude burka ako hrom

katina2209
14. máj 2010

aj nas Matko si zuzle rucicky a prsticky a uz robi take cudne zvuky s jazyckom a najradsej sa rozprava s lustrom 🙂

blumka
14. máj 2010

ja mam juli na balkone a kazdy jeden hrom ju zobudi..to zas nebude spat? 😠

katina2209
14. máj 2010

to pocasie je hnusne vcera sme boli akurat na ockovani a ani sme sa vonku nepoprechadzali,lebo ako sme isli spat Matko cely cas plakal tak nic z toho nebolo a dnes to nevidim tiez na prechadzku... ☹

olifcek
14. máj 2010

kati oliv sinozicky ete k sebe nepritiahla..ale uz nie sme daleko x;o)) zatial zuzle plienku v pravej rucke a lavou chyta plienku a pindulku, hehe, ked ju prebalujem, alebo ked sa hra x;o))

olifcek
14. máj 2010

kati joooo i oliv sa ako s prvym veobecne bavila s lustrom a dodnes v nom vidi nieco, nevem co x;o)) sle usmieva sa nan, vyska a pod. x;o)

olifcek
14. máj 2010

pravou ruckou bavlnenu plienku a lavou tu, ktoru jej davam, jednorazovu x;o)

blumka
14. máj 2010

vzacna navsteva je uz tu 😉

blumka
14. máj 2010

ta de ste setky? vas ta burka uspala? 😀

blumka
14. máj 2010

olif kolko si dala za jedny leginy z nextu?

olifcek
14. máj 2010

blumiiik, cca 140sk x;o))

vazila som Olivkuuuu....v tenuckych teplacikoch, ponoztickach, cistej plienke, prave vymenenej, tielku a kosielke a vazime 4070g, juchuuuuuu....sice oblecko netusim, kolko ma, ale uz i na pohlad je vacsia a pribratejsiaaaa x;o))

blumka
14. máj 2010

aj ja chcem za taku cenu 😕

olifcek
14. máj 2010

blumi, kocka dnes bude objednavat...vecer o 20.00...

kuk sem, co maju a uz aj jej pis x;o)) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8089835

http://search.next.co.uk/search?p=Q&ts=v8&nxti=...

cena x 1,30 je nasa x;o)

lenica81
14. máj 2010

no, dnes to na prechadzku nevyzera veru... raz je krajsie, potom sa zatiahne... 😖

blumi, ja som spala... a Vilko spal cca 3,5 hod... 😵 ja s nim cca 1,5... waw...

no vidis, olif, 😵 ja mam pocit, ze ten moj sa natahuje, tak hadam aj pribera... 😅

svetlankat
14. máj 2010

Kati my mame ist na prockovanie o 6 tyzdnov. Tiez sa mi tie tri mesiace zdaju dlho.

olifcek
14. máj 2010

leni, nevies si predstavit tu radost, ked som na vahe prehodila 3 na 4 😉 😉

ked bude mat oliv naladu, ovazim ju nahatu alebo le s cistou plienkou...

olifcek
14. máj 2010

svetlanka no, ale mozno ma pediater katinky inu zmluvu s poistovnami. moja lekarka ratala, ze musia zaockovat 6-10 tyzdnov po prvom, bo inak poistovna nepreplati nic..

svetlankat
14. máj 2010

Netusim, asi. Ja sa v tom nevyznam. Ja som len chcela prispiet s mojou skusenostou: nas ockovali presne ked sme mali tri mesiace 12.5. a mame prist na preockovanie 24.6. presne 6 tyzdnov a jeden den. Ja som v podstate aj rada, ze to budeme mat cim skor za sebou.

olifcek
14. máj 2010

svetlanka ale ved jasneeee, ani ja sa nevyznaam, len to lekarka riesila so sestrickou v ojej pritomnosti 😵

my po odratani 6 tyzdnov sme boli tiez na 3 mesiace ockovaneee...3.5. a mame prist 23.6. glg

olifcek
14. máj 2010

kto ho vie, kde je uz zuci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre