Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
19. máj 2010

Olif podla mna staci.

olifcek
19. máj 2010

na figu je to, ze oliv sa uklada...

olifcek
19. máj 2010

uz aj spinkaa...necham ju pol hodku paq ju presuniem, to sa paq skoro zobudi x;o) obleciem ju i seba a pojdeme..nech to do 13.30 stihame

zucana
19. máj 2010

babce segra odkazuje ze ked ju uvidite tak nebudete hovorit ze je tucko ze to len na fotkach 😀

olifcek
19. máj 2010

zuci Tvoja segra je na fotkach tucko? idem kuk

lenica81
19. máj 2010

dakujem, sveti aj tebe za odpoved na ten fusak... kupim asi aj ja ten fleecovy emitex... taky jasne zlty maju, vyzera nadherne...
😵
olif, ja mam Vilka v manduce, aby teraz spinkal, a potom, ked dojdeme z ockovania, aby bol opat unaveny, hadam sa mu bude dat spat... ale tu strasne fuci... rozmyslam, ci pojdem autom alebo pesi... casovo to vyjde narovnako... a paralen mam, este chcem kupit nurofen ten sirup ci kvapky ci co to je, kebyze ten cipok vykaka... ako bola byvala blumi spominala... musim este pred poradnou skocit do lekarne, lebo aj libenar mi dochadza a konci mu expiracia a tiez octanovu mast, keby nieco...

lenica81
19. máj 2010

olif, vikinka je tucko... nie paulina...

lenica81
19. máj 2010

😕 ci...

olifcek
19. máj 2010

leni ja som truuuba 😀 😀 😀 😀

jo, tiez, ked som divala fotky, tak jediny tucko je Vikinka 😀 😀 😀

olifcek
19. máj 2010

sa teraz na sebe bavim... 😅

zucana
19. máj 2010

sak olif ale vravim ze nikto neni tucko ani vikinka 😀

olifcek
19. máj 2010

zuci jjjjj x;o) ale vikinka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, fotak tie zahyby neurobiiiiiiiiiiii 😀 😀 oproti mojej je a je a jeeeeeeeeee 😀 😀

blumka
19. máj 2010

no krasa..som sa vazila s Juli a potom bez nej a Juli ma 7 kg 😕 😅 sak Terezka mala 7 tusim niekedy v 7. mesiaci 😅

zucana
19. máj 2010

neni tucko 😢

lenica81
19. máj 2010

zuci, neboj, ona z toho vyrastie, a nech ma zasoby, sak bude potrebovat na rast... 😉 moj bude asi stupli a chudy, ale to bude po tatovi, nie po mne... 😅

maculik
19. máj 2010

ahojte, tak se doma z poradne, mame 63cm a 6,36kg. Vsetko ok, len este ma trosku priedusky, tak mame kvapky a bud.stredu ho popocuva a ak uz bude ok, tak ockujeme... pochvalila, ze pekne pribera, drzi hlavku na brusku aj ked ho tahala za rucky. cely cas sa na nu usmieval a chytal ju 🙂
len trosku sa prehyba do lavej strany, ked lezi (nohy a zadok), tak musim ho davat v postielke naopak, ked lezi, tam, kde mal nohy, tak tam teraz hlavku.

zuci, diky za recept, vyskusam. A maso davas ake?

olifcek
19. máj 2010

zuciii ale tak zdravooo, babatkovskyyyyyy, joooj

blumka
19. máj 2010

zuci, neboj z materskeho mliecka nemoze byt babo nezdravo tucne 😉 to ja by som sa mala bat, ze mam doma tucka...a teda aj mam, no ale ona nepapa nejak extremne vela, podla tabulky na Nutrilone papa davky pre 2 mesacne babo..no ale co narobim

svetlankat
19. máj 2010

Baby mne prave mala vypila 200 ml, som v soku, vzdy papa okolo 120-150 ml. Hladoska

zucana
19. máj 2010

ved jo ja vim 😉 mama vravela ze aj ja som mala take a aka je zo mna lanka 😝
inak uz 10 minut je na brusku a pozera MASH 😀

zucana
19. máj 2010

ty brdo 200 ml...no ale ked moja mala pije z oboch tak aj ona tolko podla mna...aj viac lebo v jednom mam tak na odsanie 150 ml

zucana
19. máj 2010

macu svieckovicu davam...

maculik
19. máj 2010

zuci, diky. A vahu teraz sa neoplati riesit, vidis, Olif by chcela, aby Olivka trosku pribrala, Viki ma zase trosku zahybky, aj jja pisala, ze Karolinka uz je aka velka, ale to sa vsetko upravi,ked drobci zacnu viac sa hybat, liezt a podobne. Ja som bola az do skolky vyslovene gulka, hlavne ked som bola malinka, no a pozri na mna teraz, nikdy som nevedela pribrat, az teraz mi konecne ostali nejake tie kila naviac.

inak, pozeram akurat Panelak, tak to je ina sila ta Ivana a Michal 😝

zucana
19. máj 2010

baby moja mala je stale este na brusku dala som jej dopredu knizky a hracky a ona sa za nimi natahuje a hadze a akoby lozit sla 😅
a o 14.00 ideme do eurovea o 14.40 pride jedna kamoska o 16.00 druha a o 17.00 moja mama 😀

blumka
19. máj 2010

zuci, ti za chvilu odlezie..ju budes hladat a ona bude pod stolom 😀

garonka
19. máj 2010

ženy ja len narychlo z poradne sme doma,
Tobi je s babkou vonku haja, sme zaočkovaní ale poviem strašne sme plačkali ah jaj, ale zvladli sme to, važime 6880g a 66cm mame, hlavku nedvihneme sme slabunki ale to neva budeme cvičiť čo sa fakt teším 😠
dnes bola sestrička naramne mila, nič nepokazila robila tak ako trebalo 😉

svetlankat
19. máj 2010

Garonka krasne miery, super, ze ste to ockovanie zvladli. Tak nech je to bez reakcie.
Zuci mala je naramne sikovna. Televizny maniak. 🙂

blumka
19. máj 2010

my ideme ockovat v pondelok.. ☹ bojim

njonja
19. máj 2010

Garonka, gratulujem, krasne miery🙂 a neboj, cvicenim sa to urcite upravi🙂

matesl
19. máj 2010

bola som vonku trochu s maly, po prispevok od mestskej casti, potesi 😉

nooo my ideme na odber krvy a zaroven ockovanie 27. takze sa mam na co tesit, som zvedava co budu robit skor, ale asi brat krv, pockaju kym sa utici a pojdu do neho zas asi..ehmmmmm....ja uz mam tiez teraz z toho zaludocnu nervozitu chudatko male...uz teraz vidno kedy place ze je unaveny, kedy ho nieco trapi a kedy sa len nudi....tak si ho uz presne viem predstavit aky srdcervuci plac nahodi 😕

a vam jak vela spapaju deturence, nas da len obcas 150 vecer, inak menej davam mu len 100 do flase, lebo stale som potom vylievala....a ked este mlaska zohrejem dalsich tak 30-40 ale to malokedy...

a na Nutrolone je pisane ze po 1 mesiaci vyhodit po otvoreni, to fakt myslia vazne? co sa tomu moze stat...my mame 800g balenie, mensie nemali a to teraz mam vysypat ked sme neminuli, lebo mi len obcas potrebujeme.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre