Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
3. jún 2010

@olifcek ale to tvoja haja furt pri tebe... moj v postielke a nedajboze v manduce... tak vcul budz mudra... 😉

garonka
3. jún 2010

i mne hapruje ten zavinač 😠

garonka
3. jún 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀 kde siiiiiiiiiiiiii?

matesl
3. jún 2010

juj baby maly ma zapaleny roztek na nechte na palceku na nohe, do kelu, ma to tam cervene, neviem jemu asi ocot ee..dam asi octanovu mast aj to je na opuchy a zapalene miesta...a to mu teda nectiky nezastrihavam na krajoch, len do rovna 😒

garonka
3. jún 2010

@lenica81 leni aj my sme mali v očku vigantol aj kanavitom sme tak dopadli, ale to neva ja som umyla očko, vodičku som dala na vatovy tampon

lenica81
3. jún 2010

idem si schrupnut, bo vecer som nemohla zaspat, a potom vstal vilko uz o 3/4 na 11 a kakal, tak sme ho prebalovali, a prebral sa na taku hodinku... takze som cca spala nejakych mozno 5 hodin... 😔 🙄

lenica81
3. jún 2010

@matesl vitaj v klube... 😅

olifcek
3. jún 2010

@garonka este nenascanovala tabulku, tak sa neukazuje, podla mna, ze @blumka ? 😀 😀

olifcek
3. jún 2010

@lenica81 😀 😀

garonka
3. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 @blumka zachvíľu prikvitne 😀 😀 😀 😀 😀
ale čo ona robíííí? kde je? 😅

olifcek
3. jún 2010

@garonka no to netusim, lebo na trampoline isto nie je, prsiiii 😝

garonka
3. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 tha zrejme maka na stavbe šikulka jedna 😉 😉

a tu dolu leje 😠 😠 😠 😠

zucana
3. jún 2010

😉 dik baby ze na mna myslite
tu sa zacina ovoci aj ked ja canem zemiacikom 😉
ta hruska to bola stipka ako nehet a myslim,ze moja mala pasomnicka spapa vsetko a zemiaciky si zamiluje ako maminka 😝

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

aha nova zabavka mojho syna na kazdeho vyplazuje jazyk a na druhej fotke prisiel na to naco je kusatko konecne

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

viac novych fotiek mam v albume kto sa chce pozriet

matesl
3. jún 2010

@martinka nase deti su v jeden den narodene 😀 nas teraz zmoli rad plienku

a uz 2x mi zaspal s dudou a samo plienku v rukach natahoval...takze uz je fakt lepsie ako bolo po ockovani...ale lezim pri nom nech si oddychnem u nas neprsi tak s nim pojdem este trosku von

@olif ano pavuk je choditko 😉

@leni, ze iba 5 hodin aj ja chcem tolko som skromna 😉

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

@matesl vsimla som si ze je tu viac deti 22.2 myslim ze este aspon jedno som registrovala tesim sa ze je nas viac v taky pekny datum
moj syn zmoli vsetko co mu pride pod ruky podbradnik kosielku plienku proste vsetko co chyti do ruky

jja
3. jún 2010

jeej, babulky dakujeme vam velmi pekne za gratulacie, ste mile ze ste si na nas spomenuli..... 🙂
moja mala dnes oslavuje spanim, spala od 10 do 1 a teraz zase spi od pol 3....som zvedava aka bude noc 😉 ale aspon sa mozem ucit, a medzitym som jej aj torticku upiekla.lebo pridu blahozelat dedkovci.....ale zdobit budem az v sobotu, potom vam ukazem foto...teda ak sa vydari 😉

matesl
3. jún 2010

moj mi dnes zacal chytat tvar ked sa mu prihovaram

a tiez mi zacali paddat vlasy, ale polku maly vysklbe 😅

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

ja mam tiez problem z vlasmi strasne vypadavaju ale strasne vsade mam len moje vlasy uz by som si aj parochnu urobila s tych co pozberam 😠

olifcek
3. jún 2010

@mmaarrttiinnaa jaky velikyyyyy a chi, ten jazyyycek

moja oliv uz pri prebalovani dava plienku prec, nechce ju, chi

matesl
3. jún 2010

babulky uz ste detom vymenili dudliky? ja mam aventove a a su od 0-3 a pak od 3-6 asi by sa mali aby sa podnebie nejak nedeformovalo, no my teda moc nedudlujeme ale co ak jedneho dna..... 😀

lolka
3. jún 2010

ahojte, nejak nestiham...
baby, dik za vcerajsie rady, hrcu v prse som rozmasirovala v sprche a aj v noci pri kojeni. v noci este bola a rano uz nie 😉
aj mne zacali padat vlasy 😒

maculik
3. jún 2010

@olifcek, pavuk je to take choditko, u nas sa to tak povie 🙂

no bola tu domaca s takym mladym chalanom pozriet byt, tak uvidime, ma do soboty dat vediet, rozhoduje sa medzi tymto a este jednym bytom. Ale neviem, lebo vadilo mu, ze je tu podlahove kurenie. No uvidime, ako sa rozhodne.

mony_ke
3. jún 2010

ahojte...urcite si ma nepamatate...napisala som len na zaciatku...mam doma mama a ja special o vyzive deti, ako zavadzat prikrmy a su tam aj nejake recepty....vyslo to v roku 2007...ma to okolo 100stran...mohla by som to naskenovat a dat to niekte na net...potom by som vam poslala link...mali by ste zaujem?

maculik
3. jún 2010

matka, maly je zlatunky a ta fotka s jazyckom nema chybu 😎

leni, no ono po 3dnoch pridavas novu zeleninu, ale niektore su napr.povolene az neskor, napr.od 8.mesiaca, takze to ovocie budes skusat a potom tu novu zeleninku. A ved aj tak, ovocie budes davat na desiatu a zeleninku na obed a napr.v den, ked uz bude papat odskusane ovocie, mozes dat novu zeleninku a ak bude reakcia, tak budes vediet, ze je to na tu novu zeleninku.
A naopak.

maculik
3. jún 2010

babyyy, ako vam funguje to odpovedz? Mne vobec 🙄

laxity
3. jún 2010

@olif aj ja skúšam...pavúk je chodítko, neodporúča sa to vraj deťom, tak tiež som zvedavá v čom bude, keď bude chcieť behať 😕

a ako dnes vyzeralo krásne a jak sa to fajnovo posralo 😠 , ale dve prechádzočky sme stihli 🙂

lenica81
3. jún 2010

@mmaarrttiinnaa aj my mame vilka narodeneho 22. 😉

laxity
3. jún 2010

@mmaarrttiinnaa aj my máme Naty narodenú 22. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre