Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
8. jún 2010

no tak tu ma mate 😀 spinkame na balkone aby sme po obede šli vonku čo predpokladam v kočiari cirkus Humberto ale aspoň mamka uvidí 😎

@zoska jej ďakujem za krasne blahoželanie, už akosi starnem no čo už 😅 a aj Tvojmu mm všetko naj naj 😵
kremik som kupila na vaše odporučanie a aj v lekarni mi ho hneď odporučila, že ten je najlepší 😉

@olifcek ďakujeeeeeeeeeem 😵

fíha tu sa zatiahlo, žeby potom sprchlo ? 😨

mne ešte mm neblahoželal ale do sms mi napiše, že čo chcem k narodkam? to akože čo? tak fajn odpisala som , že chcem ísť na Floridu, pak na Niagarske vodopady, tak chcem supravu nahrdelnik a naušnice diamantove 😀 aaaale najhlavnejším darčekom by bolo keby bol s nami viac doma a menej unaveny 🙄

garonka
8. jún 2010

@jja ďakujeeeem krasne
ja davam vodičku lebo musíme ju piť

garonka
8. jún 2010

@alex jej aky je Jakubko zlatunky 😉
aj my už mame šporťak ale zatiaľ sa nam v ňom nepači ☹

olifcek
8. jún 2010

@ivka79 my tiez len naznak pretocenia sa z chrbatika na brusko, ale ved to priiide x;o) nahlas sa rehoceme davno, aj stelklive sme a zvonivo sa smejeme, ked ju steklim, chi....uz aj cielene vymysla...a sama spat nebude, cize v dobrom zaaavidiiiiiim x;o)

@alex aky je velikyyyyy, juj

my asi este nedame sportovy, co? resp. asi nebudem dvihat chrbatik aby bola kusok dvihnuta....ci?

@zoska ja som malu mala cely cas, az na bus na rukach a druhou som kociar tlacila, v meste uz kamosky tlacili kociar a ja malu niesla...aj unavena bola neznesitelne, ale dala som ju do kociara, tak vystrajala neskutocne x;o(( chjo

v manduce sme boli zatial len 3x, lebo nasledujuce dva pokusy zlyhali...2x po 2hodky, z toho v oboch pripadoch spinkala asi po 30minut, a 3x5hodin, a spinkala asi hodku a neskor asi 20minut este....chjo

aj oliv je narocna na spolocnost...hech..a paq si zmysli, ze uz stacilo a ide na prso, tak ide...

ale uz sa pohra kusok sama v lehatku, tak aspon riad umyjem x;o) a pradlo z prcky vyvesam xO)))) ze aky pokroooook

@garonka super si mu odpisala, heheheheheeeeeeeeeeeeeee, Ty si ,,zabita,, 😀 😀 😀

garonka
8. jún 2010

@olifcek a od svokry zajtra očakavam ako každy rok odcvaknute ruže zo zahradky, a dezert ktory vyhrabe kdesi v špajzke zašantročeny 🙄
ale i snaha sa cení no 😝

olifcek
8. jún 2010

@garonka tak kukni na darum spotreby 😀 😀 😀

alex
8. jún 2010

olif, nám to nejde do úplného ľahu, ale je to dvihnuté naozaj kúsok, na foto to vyzerá vyššie, než v skutočnosti je.
My máme už 7020g, som ho vážila práve.

olifcek
8. jún 2010

@garonka ja o rok v marci okruhliny, uff

alex
8. jún 2010

@garonka Všetko naaajlepšie k narodeninám!!! 🙂

olifcek
8. jún 2010

@alex ono ani nejde o vahu, ved vies x;o) my mame tiez 5 poloh na dvihnutie...zeby som dala do prvej aspon?

alex
8. jún 2010

olif jasné, vy ste drobučké, my máme tlsťocha doma. On ani nevyzerá na 3,5 mesiaca.
Dúfam, že mu ale tým šporťákom neuškodím. Určite ho do sedu dávať nebudem, to je jasné.

teuska
8. jún 2010

@garonka gratulujem a prajem vsetko dobre, hlavne vela zdravia celej rodinka 😅

blumka
8. jún 2010

ahojte..no tak na alergo som sa nedostala lebo vraj tu v KE sa neda ist len tak, treba sa dopredu objednavat..ale moja obvodna mi dala nejake lieky, uvidime ci zaberu ale mali by...a objednam sa teda ale uvidim dokedy budem cakat 😉

gari, seeeeeeeeeetko najlepsie aj od nas 😉 ale na floridu nechod, tam je teraz desne horuco 😀 tie niagare su lepsie a jasne ze ta suprava najlepsia 😀 😀

inak mam doma majove zdravie a tam pisu o vitamine D ze jeho vyssie davky mozu sposobit vyssiu hladinu vapnika v krvi a jeho ukladanie v tkanivach...takze fakt to moze byt z toho vigantolu...prvykrat v zivote o tom pocujem

katina2209
8. jún 2010

@garonka vsetko najlepsie k tvojim krasnym narodeninkam...vela zdravicka pre teba a celu rodinku a lasky......

olifcek
8. jún 2010

@alex my zas nevyzerame na 5 mesiacov a 2 tyzdne, chiiiiiiiiiiiiiiii

@blumka dithiaden nemas? i ten vraj pomaaahaaa...neverim, ze i na kvp sa treba dopredu objednat a ak ak, akutne pripady isto beru

blumka
8. jún 2010

olif, ditiaden mam ale po nom zarucene spim...ten si davam, ked vecer nemozem zaspat 😀
ale uz mam nejake lieky, hlavne jeden sprej do nosa co mi vzdy zarucene zabral, uvidime ako teraz....
lekarka mi dala odporucanie na nejakeho imuno-alergologa na Juhu..ale ze ked ma niekde vezmu skor ako ontak mam ist tam....no musim najprv jemu zavolat

blumka
8. jún 2010

ak dnes budu detiska dobre spat tak vam oskenujem tie prikrmy...som prelistovala ten casopis a je tam zhruba 12 stran toho ako zacat, nejake dobre rady, nejake receptiky a ta tabulka....potom mi napiste do IP kto to chcete a mail.

olifcek
8. jún 2010

@blumka tak sup sup, volej x;o)

olifcek
8. jún 2010

@blumka po com Ti mame napisat? ja som to urobila hned 😀

blumka
8. jún 2010

olif, to pre ostatne, ktore este neposlali 😀

no idem brnknut

garonka
8. jún 2010

@olifcek no nechvalim sa ale na meniny som dostala čokoladu po zaruke 😠 a dobre vedela, že som sladke v tehu nemohla, a ani šampus

garonka
8. jún 2010

@alex ďakujeeeeeeeeeeeem

juj babky ake ste zlate, že na mňa myslite 😵 😵 😵

garonka
8. jún 2010

@blumka blum na floride horkooooooo? bars? 😀
a New York? tam som furt chcela ísť

maculik
8. jún 2010

dobre ranko
@garonka, aj ja sa pripajam a prajem vsetko naj k narodeninam 🙂

@ivka79, nemas lenivceka, nas Petik sa sice vie zasmiat nahlas, ale treba na to veeeelku snahu a aj to zvacsa moje opicky ignoruje, steklivy je tiez a parkrat sa krasne zarehotal, ale inak len pusa dokoran a tak sa smeje. A tiez sa otaca zatial len na bok, uz sa mu parkrat podarilo aj dolnu polku tela pretocit, ale nevie, co s vrchom, takze este si musime pockat na uplne prevratenie.

tu je dnes cca 20-22st, prijemne, Petik buva, potom pojdeme von.

a ozaj, volal ten chlap z nemocnice, ze ten byt maaaame, podrzia nam ho do augusta, akurat musime zaplatit polku z jula, ale to neva, hlavne, ze sa mozeme po dovolenke stahovat. Takze zajtra ide mm podpisat najomnu zmluvu a ak dostane kluce, pojde pomaly pripravovat pivnicu a ponosi tam aspon take veci, co velmi nepouzivame. Tak sa tesim 🙂 🙂

garonka
8. jún 2010

@teuska zo srdiečka dakujem ďakujem 😉

garonka
8. jún 2010

@maculik dikyyyyyyyyyyyyy

jej a super že bytik bude perfektna spravička 😵

blumka
8. jún 2010

macu, aj nasa Juli je taka ako Petrik..smeje sa nahlas len ked sa uz velmi salime a pretaca sa tiez len tak ze uz uz a potom bum naspat 😀
a super ze vam ten byt podrzia 😉

maculik
8. jún 2010

veru, aj ja sa velmi tesim 🙂

inak @olifcek, @blumka, uz vam dosiel next? Mne ta kocka este nepisala, ze to posiela, tak jej idem napisat, ci to dostala.

a rezim my este velmi nemame, uz sme trosku aj mali, ze spaval doobeda tak 1-1,5h, ale sa to pokazilo a teraz spava hocikedy a uz ani sam nezaspi, ako predtym. Neviem preco... Vcera spal 3x po pol hodke, zavidim vam tie 3h spanky, mne by stacila aj 1,5-2h.. No dufam, ze sa to casom upravi a bude mat svoj rezim aj on.

garonka
8. jún 2010

tak uvažujem o tom že kupim karu šporťak nas asi straší alebo čo 🙄
vydržal v ňom 30 min 😠 pak rehot a potom rev 🙄

blumka
8. jún 2010

maculik, mne pisala vcera ze uz posiela ale ze odo mna jej peniaze neprisli...ale ja som poslala aj z mojej strany je vsetko ok, tak neviem...potom vecer mi uz neodpisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre