Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vefi89
15. jún 2010

@olifcek to musí byť strašné, pruh u tak malého dieťatka....čo sa stalo??? 😲

olifcek
15. jún 2010

a kupila som olivke v domaja opalovacky x;oDDDDza to, aka bola uzasnaaaaa...a este jednu hrkalku, teraz uz plastovu, teda hrkalu na kociar, ci postielku x;o))

zucana
15. jún 2010

juuuj olif strasne na vas myslime 😔

olifcek
15. jún 2010

@vefi89 predcasniatko...a nutili ju cvicit vojtovku, a pri tom zurivom, ci beznadejnom? placi, si vytlacila pruh....mozno by sa to stalo itak, ale mozno nie...uz nezistime, bohuzial....

tento lekar ale vravel, ze je to i na urgentny prijem, ze to mame sledovat a uvidime...a ze to podla tvaru pod prstami ozaj vyzera na vajecnik...operacia nutna, no...asi som to mala riesit skor, ale ked som sa bala a stale sa bojim...narkozy...

vefi89
15. jún 2010

@olifcek no moje zlatíčko maličké 😒 budem na vás veľmi myslieť, nech všetko oki dopadne 🙂

olifcek
15. jún 2010

@zucana
@vefi89

dakujem baby...

blumka
15. jún 2010

@olifcek..juj, to mate take urgentne, som netusila...tfuj, tfuj, nech to dobre dopadne a nech to mate rychlo za sebou ...budem na vas mysliet

blumka
15. jún 2010

joj musim pochvalit Terezku, dnes sa sama pytala spinkat do svojej izbicky a spi tam uplne sama teraz..uvidime ako bude vecer... 😉

matesl
15. jún 2010

@olifcek no drzte sa moje
mozno jej daju nieco na uspatie alebo oblbovak, zeby ti papat nepytala pred tym..hmmm?

blumka
15. jún 2010

ozi, pisala som tej babe co objednava next..najblizsie robi objednavku 17.6, teda vtedy ma uzavierku a potom az na jesen 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
15. jún 2010

@matesl ja zerem doslova vsetko co nezje mna 😀 😉 neboj to je kojenim a spalovanim 🙂
@zucana neboj ja ta nechcem strasit, len stitka je fakt zradna pretoze neboli... pokial mas dobre vysledky, tak je to asi o.k. aj ked nebudes brat lieky tak urcite nekasli na kontroly, aby si vedela tie hodnoty v krvi 😉

andrea2603
15. jún 2010

ahojte 🙂
Už včera som vás tu špehovala 😀 , len som už nestihla písať 😎 .
@olifcek
Olivka to zvládne, veď svoje narodenie zvládla super.
Olif, ty si sa ma minule pýtala, že ako je to s kočíkom vo vlaku? Tak ja som ho mala medzi sedačkami a nič sme neplatili. A Liv sa nevedela vynadívať cez okno 😵. Takto sme cestovali:

olifcek
15. jún 2010

@blumka jo...zabilo ma, ked som mu hovorila, ze sa jejt o bojim zatlacat, a lekar, ze nie nie, to sa nesmie zatlacat, aby sa nic neposkodilo. vidite? ani ja jej to nezatlacam...hovorim mu, aha...ale primar, ked sme tu boli vo februari zatlacil, a to mala riadne opuchnute 😖 tak dufam, ze... 😠 ja som naastastie nezatlacala...
@blumka povedz, ze jej olivka pdkazuje, ze je sikulkaaaaaaaaaaaaaaaa
@matesl pisala som @strapco13 a @annag verim, ze ony mi dobrwe poradia

olifcek
15. jún 2010

@andrea2603 mas velmi krasne deticky...

dakujem za info s vlakom, jeeej, ze si nezabudla x;o)

bojim sa narkozy...a budu mi musiet slubit, ze jej ihly do hlavky davat nebud, ale pekne do rucky...

blumka
15. jún 2010

olif, musim nejaku odmenu za to vymysliet aby ju to namotivovalo...bolo by fajn keby sa naucila sama spinkat...lebo mam pocit ze sa my navzajom budia..juli byva dost nespokojna a ked ma slaby spanok a do toho terezka nieco vykrikne tak sa normalne strhne..no uvidime...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
15. jún 2010

@olifcek fuu no aka rychlovka s tou operaciou 😕 ale cim skor to bude tym skor budete mt po tom a mozte si vydychnut 😉 Olivka uz 100krat dokazala aky je bojovnik 🙂 🙂
no a ona je uz dost velka aby vydrzala 4 hodky bez papania, viem ze tak nieje naucena, ale snad to dobre prebehne, mozno ta milo prekvapi...ja by som aj predtym spravila dlhsiu pauzu, aby sa potom riadne napapala a hadam nebude problem...pohrate sa a pospinka 😉 a laktacne ti isto este cosi poradia
drzim palce mooooc 🙂

olifcek
15. jún 2010

@rivatha dakujem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. jún 2010

@zoska vraj je to dost urgentne vzhladom k stavu pruhu...super je, ze t o ma takto od februara...ze ziviny idu, ale moze sa stat, ze sa to pricvakne, glg

alebo s nou pojdem von hehe, to vydrzi v pohode tri hodky a tu dalsiu uz zvladneme 😀 😀

matesl
15. jún 2010

@rivatha neboj to do mlieka by ti slo iba pri vrcholovom sporte, tiez chodim na zumbu a maly pije o 106 v noci, ed jee moc skakania, neskacem, bo ma trochu prsia bolia, ale inak ok...asponn ma potom slahacku v nich 😀

matesl
15. jún 2010

@olifcek daj vediet co poradili, teda uzasni lekari...to snad nie je mozne.... 😠

matesl
15. jún 2010

@blumka takze kedy mozem cakat ze sa Risko bude pytat spat??? 😅 😅 😅

andrea2603
15. jún 2010

@olifcek , nezabudla, na kamošky tu na MK nezabúdam 🙂 😉

kočky, vy ste tu niektoré písali, že manželíček si aj dovolenku kvôli futbalu berie, tak dnes moja Lele prišla na obed zo škôlky domov, lebo ideme fandiť Slovensku, snáď vyhráme 😵

maculik
15. jún 2010

ahojte 🙂
Kocky, my sme od 9 doteraz spali, od cca 11 som lezala pri malom a asi 2x papal a zaspal a zrazu som sa zobudila a pozriem ze 1 hodina... Jasne, ze zmeskane hovory od mm, ci teda ideme do mesta alebo nie, tak nakoniec sme sa dohodli, ze len u nich v kantine, lebo som nestihla uvarit, tak aspon nieco zjem.
Takze idem rychlo sa aspon namalovat a obliect a pojdeme a docitam vas podvecer.

Tak pekny dnik zatial 🙂

blumka
15. jún 2010

@matesl, neboj aj skor ako v 2 rokoch 😅 my len teraz riesime samostatne spanie 😉
terezkin frajer ma 5 rokov a on este aj teraz hocikedy pride ku svojej mamine a povie, mamka ja som unaveny idem si pospinkat...a lahne tam kde je, aj na navsteve na gauci a zaspi 😀 😀

matesl
15. jún 2010

inak teraz maly spi, ale kolisem mu ritku...uz sa isiel prebrat, vzala som ho a spal dalejna pleci zlozila som hojdam ritku a spi...preco potom sa hned snazi prebrat ked je vo faze lahkeho spanku....nechapem...unaveny ale spat nebude 😖

blumka
15. jún 2010

matesl..to robia aj moje deti, teda Terezka uz nie 😉 ja sa tiez rozculujem ked sa juli preberie a pritom na nej vidno zeby este spala..ale to je pre nich prirodzene, teda celkovo pre cloveka, prebrat sa vo faze lahkeho spanku, skontrolovat ci je vsetko ok a spat dalej, akurat ze tych najmensich to treba ucit ako zaspat znova

matesl
15. jún 2010

@maculik aspon raz to zazit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre