Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
15. jún 2010

aha, som sa zlakla, ze som vstupila do zlej temy, ked idete prikrmovat. Ale to ste ma oklamali. Ja budem asi castesie varit, ale urcite vyskusam aj nad parou

blumka
15. jún 2010

svetlanka, hej? ja neviem, nemam..no ved ked ho mas tak je oki, ale ja som kvoli prikrmom nekupovala, aj ked by sa mozno zisiel aby sme varili zdravsie pre vsetkych, ze? 😉

blumka
15. jún 2010

@olif, ty kedy zacnes s prikrmami? 😉 uz teraz ci ides korigovat?

svetlankat
15. jún 2010

@blumka my sme pouivali uz v UK a zapacil sa mi, tak sme si ho kupili hned po prichode domov. A teraz, ked zacnem Misku prikrmovat sa len zide.

olifcek
15. jún 2010

@blumka idem korigovat..teraz len skusim po lyzicke...x;o) paq budem musiet oliv krotit, lebo sa nebude vediet stopnut podla mna ;D

svetlankat
15. jún 2010

@olifcek krasa

blumka
15. jún 2010

@olifcek tie prve a druhe...uvazujem aj ja..ale som sa chcela krotit 😀

svetlankat
15. jún 2010

dobru noc babenky idem do hajan.

olifcek
15. jún 2010

@blumka saq to to

blumka
15. jún 2010

@olifcek, ja zacnem okolo 10.7 tak sa budeme potom povzbudzovat 😉

blumka
15. jún 2010

@olifcek, ja som sa rozhodla ze nekupim..radsej...juli ma toho velmi vela na leto..ale da mi to zabrat odolat 😀

olifcek
15. jún 2010

@blumka ja mozem tiez tak, hm? x;o)) ved uvidiiime x;o)) hlavne nech mame po operacii

olifcek
15. jún 2010

@blumka saq toto, ze musime odolat...

zucana
15. jún 2010

baby v tom clanku od blumky je to totiz najzdravsi sposob a to vlastne viem....lebo varenim sa nicia vsetky tie dobre latky...ale tak uvidim pozriem kolko stoji a ake maju ale podla mna to je praktickejsie nie svetli????

blumka
15. jún 2010

@olif, a kedy ides k pediatricke? co hovori ona, mas korigovat abo ne? mozme sa dohodnut a nastelovat obe rovnako a zacat spolu ked ces 😉

zucana
15. jún 2010

ja ked sa podari odolat tak vyckam do 19.7. 😅

blumka
15. jún 2010

@zucana, jj je to najzdravsi sposob varenia 😉

blumka
15. jún 2010

@olifcek, @zucana tak zacnime spolu 😉 ja tiez pockam do 19.7

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. jún 2010

@blumka k pediatricke 23.06 na ockovanie, ktore ale presuniem, ak bude operacia 30.06., ale na predoperacne pojdeme i k nej, ak nebude operacia pozajtra...tak sa jej opytam x;o)) a joooooo, zacnime spoluuuuuuu

blumka
15. jún 2010

@rivatha ja nebudem ten hrniec kupovat len kvoli prikrmom...aj vo vode uvarene si ponecha urcite vitaminy 😉
@olifcek, tak sa popytaj a ked ti dovoli zacneme spolu ked bude mat olif 7 mesiacof 😉 19.7 😉

blumka
15. jún 2010

dobruuuu 😉

zucana
15. jún 2010

Tak to' zacnemeA 3spolu hm?
Inak ja som tiez ten hrniec riesila ze toboolo v tom clanku ved uvidime cenu ale pre NAS sa zide

olifcek
15. jún 2010

@blumka @zucana oki, 19.7 zacneme x;o)

olifcek
15. jún 2010

uz na mobile, tak bru nocku

zucana
15. jún 2010

No som zvedava lebo tambolo ze ranajky mlieko desistA mlieko obed zelenina len my nedesiatujeme 😅

svetlankat
16. jún 2010

dobre ranko @olifcek @blumka skoda baby, ze nemozem tiez s vami zacat, ja by som chcela od pol roka t.j.12. augusta. Ale uvidim ako vydrzime s mlieckom. Dufam, ze nas budete informovat a my si to tu budeme poctivo znacit.Neviem ci hovorime o rovnakych parnych hrncoch. My mame ten na elektrinu co ma tri nadstavce. Stal 50 Eur ale su aj lacnejsie.Ale ako som vravela, len kvoly prikrmom sa neoplati. Ja v nom casto Varim pre nas, mna a mm. Takze ho vyuzijem aj neskor.

svetlankat
16. jún 2010

@olifcek My ideme ockovat 24.6., uz teraz mam strach.Ten srdcervuci plac, boze nech to mame za sebou a tie bolave nozky. Chudatko moje.

blumka
16. jún 2010

@zucana, to je len take orientacne tie ranajky, desiata, obed...zacnes obedikom a potom sa to od toho vsetko bude odvijat, ved druhy prikrm sa pridava az po mesiaci dvoch 😉

my ideme ockovat 6.7 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre