Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
16. jún 2010

a možte si všimnut, že co fotka to iný outfit...jedno ogrcane, druhe prekakané 😀

garonka
16. jún 2010

@zoska aka smejkuľaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

i my mame v albumíku nove foto 😀

no letím lebo prídem o uši 😅

blumka
16. jún 2010

@zoska, mala aky smejko..krasna je 😵

zucana
16. jún 2010

baby ktoru fotku mam dat spravit na nieco???

garonka
16. jún 2010

@zucana zuci tu druhu alebo poslednu kde si Ty s Vikinkou 😵 😵 😵 😵

garonka
16. jún 2010

@zucana ta prva je super ako Tobiho parťačka 😀

zucana
16. jún 2010

@zoska jaka krasna 😵

blumka
16. jún 2010

@svetkankat nejdem dnes, chora som
@zucana, ked to ma byt na den otcov tak len Viki v tych ruzovych satockach 😉 ale najviac sa mi paci ta foto kde ste vy dve a mas vlasy v turbane 😀

zoska
16. jún 2010

@zucana ja by som vybrala tu druhu kde ste spolu a sa smejete krasne 😵
@blumka @garonka dakujem, smejke odkážem 😵

zoska
16. jún 2010

@zucana dakujem 🙂 no krásne máme tie babatka 😵

matesl
16. jún 2010

blahozelam malym jubilantom 😎

svetlankat
16. jún 2010

@zoska nadherna je, mala sa ti vela smejka vsak?
@zucana mne sa tiez najviac paco druha a posledna, kde ste obe baby

matesl
16. jún 2010

a co za relaciu o prikrmoch ste spominali?

laxity
16. jún 2010

ahojte 🙂

pripájam sa ku gratuláciam 🙂

@jja fúha vy ste teda veliké 😀 , máš čo nosiť teda....ja mám už teraz dosť...včera som absolvovala masáž chrbta, bo som bola hotová 😕

@zucana podľa toho na čo chceš foto použiť....ale mne sa najviac páči tá druhá 😉 a na deň otcov je tak ako píše blumka 😉

@olifcek tak budem po operácií aj ja ako Olivka, len ona to má chúďatko horšie, ale verím, že to dobre dopadne a budete to mať za sebou....ja musím ísť nakoniec teraz 30.6, pretože dnes mi na UTZ merala ten uzol a má 3 cm 😕, takže dosť rýchlo rastie ☹

dobrý nápad inak 😉

my asi tiež začneme mrkvičkou....no uvidíme, musím ešte čo to pozisťovať 😕, blumkine prospekty už študujem a viem, že všetko treba skúšať tri dni....to som nevedela 😕

my sme túto noc spali iba 7,5 h., ale zato sa o 9,30 napapala (ja som šla rýchlo na endokrinológiu) a malá spala do 14.30....a ja som sa ponáhľala domov....som sa mohla kľudne flákať 😀

zajtra idem do Eurovea tak si spomeniem na stretko a hneď vbehnem aj do Nextu a ešte nejakých obchodíkov....môžte poradiť, kde sa dobre nakupuje....zucana, matesl...?

zucana
16. jún 2010

oki baby dik moc vyhrala druha ideme na to 😉

laxity
16. jún 2010

@matesl tu to máš v archíve, len mne to nejde spustiť 😕

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/damsky-ma...

zoska
16. jún 2010

@svetlankat dik 😉 no mala sa smeje niekedy vela niekedy podla nalady, ale dnes je ako nafetovana, furt sa rehoce 😀

matesl
16. jún 2010

@laxity dakujeeem 🙂

olifcek
16. jún 2010

@matesl jeeej, super, diiikes x;o)) pockaaaam

@zoska mala je uzasna a to triko nema chybu...aj ho mm niekam obliekol? x;o)
@zucana idem neskoro asi, ale mne sa jednoznacne paci ta druha, kde ma drobcek to pasikave z nextu, ta fotka je prekrasna

@laxity dakujem....sa cakanim zblaznim toho 30teho, tak budem i na Teba mysliet x;o)

olifcek
16. jún 2010

@garonka kam do obchodaku idete?

aa jo, prezliekla som olivku do toho bodynka, co si mi raz link poslala...maju i foldricku akoze satickyyyy paq dam foto

jaja32
16. jún 2010

@rivatha ...úúúú, ale ste toho popísmenkovali 🙂 Ja len k tomu pôrodu. Mne sa malá narodila zadočkom...vyjadrila názor na tento svet 🙂 V nemocnici mi povedali, že nie je dôvod na cisársky rez.... To ste mali vidieť, keď mi ju priniesli...našťastie nemala vykĺbené nožičky ale boli strašne naširoko. Mala 2850 g a 49 cm. ... pripájam sa neskôr... piekla som jahodový koláčik 🙂

zoska
16. jún 2010

@olifcek dik za pochvalu 😉
mm triko obliekol na volby a potom sme sli na prechadzku do mesta, tak hrdo nosil cely den 😉

svetlankat
16. jún 2010

@jaja32 mnam dala by som si, jahody milujem. Ja som robila mandarinkovy.

svetlankat
16. jún 2010

@zoska to si viem predstavit aky bol hrdy, ved ma byt na co no nie. 🙂

laxity
16. jún 2010

@loginka myslím, že ak sa neukázala reakcia po jahodách teraz tak už je to ok....a ja som to vyskúšala, malej to nič neurobilo a teraz papám jahody bežne....už mám aj lekvár a dreň urobené 😉

matesl
16. jún 2010

@olifcek ze vypredaj, ale ceno som nekukla, no 😀

andrea2603
16. jún 2010

aj ja som papala jahody a žiadna reakci nebola 😵

@zucana na tvojom mieste, keď máš mm futbalistu, tak by som sa odfotila s Viki, keď má oblečený futb.dres 😉 🙂
@jaja32 a kde si sa flákala celé tehu 😀 , keď si tu nechodila, a nedáme aj my stretko, veď už Blava a Košice mali.

matesl
16. jún 2010

aj ja som uz mala jahody a nic...treba skusit 😉

andrea2603
16. jún 2010

aj ja želám k 4.mesiačikom všetko naj a hlavne úsmev na tváričke 🙂 , ... inak dnes mám aj ja, ale o pár rôčikov viac 😅

laxity
16. jún 2010

@matesl poraď nejaký fajný obchod v Eurovea 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre