Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
20. jún 2010

@olifcek no popritom raňajkujem konečne, i listujem časopis a ťukam do notebooku a sem tam zakukujem do telky 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
20. jún 2010

dobre ranko 🙂
boze, dobre ze ste pripomenuli, ja som uplne zabudla na ten Den otcov 😅 Darcek dame az neskor, hrncek s fotkami malych, ale pusinku uz dnes 🙂
Ideme o pol hodku k znamym, budeme tam pozerat futbal (my telku nemame, pozerame len na PC) a aj obedovat tam budeme, tak nevarime. Len som vcera urobila nepecenu smotanovo-ovocnu-piskotovu tortu, Adelka mi pomahala - ukladala a pojedala piskoty 😀

@blumka no konecne si sa trosku vyspala 🙂
ja mam taky pocit, ze u nas to tak skoro nehrozi, Petik je taky pricuc maly, no ale co uz s nim, nedam mu? 😉

@garonka dobra je ta husenica? Ja by som chcela malemu nieco kupit z tej Lamazy, mame tu knihu, ale nejaku hracku este, len neviem, ktora je dobra.
Ale dnes som aspon oprala take hracky z tej hracej deky, lebo Adelka sa vcera vycikala do kosa s hrackami, tak aspon som to konecne spravila, a uz ju aj vytiahnem, stale som zabudala.

Tak pekny den prajem a drzte palce na futbal!

zucana
20. jún 2010

bre ranko ja ja som sa uz nastvala od rana...vcera vysvetlujem mm ze ked ide za nami do postele a viki je uz konecne po hodine uspata tak nech ide pomaly nech nevzdycha aky je unaveny a nezazina vsade lebo mi ju zobudi a to iste rano nech nezyva nech sa neprehadzuje a nekomentuje ako sa vyspal a rano mala o 8mej kakala a potom uz nechcela spat tak som ju tak este do 9tej uspavala a on ti sa zobudi o 9tej a zacne tie svoje...tak som ho vyhodila z postele a bol nasraty....nech si to uz zapamata...
a idem si spravit kakao a chutilo nejak divne a ze do marca je trvanlivost tak fasa....vypila som jeden glg...stane sa mi nieco resp.vikinke????

zucana
20. jún 2010

@olif preco take citas??ja verim ze ked to malej nezistili ze bude oki ze je zdravucka a na take ani nemyslim.....

olifcek
20. jún 2010

@zucana nebopj, nic sa nestane x;o)

laxity
20. jún 2010

ahojte

@olifcek prosím ťa do takých tém by si ozaj nemusela chodiť...hlavne pred tou operáciou, určite ti to nerobí dobre...nemáš dôvod sa stresovať 😉

aký máte deň otcov? My otras 😠 , mm došiel napitý jak delo ráno o piatej, keď som šla práve malú kojiť, tak spal v pracovni, kto by dýchal tie výpary 😠 ...ale Natáločka mu dala takýto krásny darček 🙂

zucana
20. jún 2010

baby kde sa da kupit taky krasny ramik????
laxi no nic moc.... 😒

blumka
20. jún 2010

@laxity jeeej to je krasne 😵

@olifcek, necitaj take...a ta tema by mala byt sukromna..mali by si to baby zamknut aj kvoli sebe, lebo im tam uz parkrat blby ludia pisali aj kvoli druhym, aby zbytocne necitali 😔

@garonka, lamaze ma super hracky, ja tiez uvazujem nieco pre Juli, my mame takeho velkeho motyla, s tym sa rada hrava..ale este nieco by som 😉

blumka
20. jún 2010

@zucana moj mm zas ked ho v noci hocijako jemne zobudim napr. ked Terezka mrcni vedla v izbe, tak on vyskoci jak keby som ho pichla a leti o dusu...vcera az do skrine nabural..a to mu hovorim tak potichu a jemne, ze milacik, terezka ta vola ale pomaly aby si nespadol a on vyskocil jak divy a rovno do skrine 😅
rano mi vravi, ze musi s tym nieco robit...no ale co sa da, ked on vzy ked ho niekto zobudi sa strhne tak nenormalne 😅

zucana
20. jún 2010

@blumka 😅 ale moj to robi akoz enaschval 😉

laxity
20. jún 2010

@zucana myslíš môjho mm, alebo ten darček? 😕

@blumka ďakujem 😉

laxity
20. jún 2010

@blumka 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
20. jún 2010

@laxity ten mm ramik je nadherny chcela by som taky kupit...odkial mas???

@rivatha kominikujeme po taliansky samoska ze som sa musela naucit ja....mm po slovensky nem to....no a ja s malou po slovensky a ked som na neho nahnevana tak pred nim aj 😝

blumka
20. jún 2010

@rivatha no hej, je mi smiesne, ale chudak no..taky vystresovany vyskoci...on ma strasne tvrdy spanok, jemu mozu obe deti plakat a on nepocuje, ja ho musim budit...tak sa necudujem, ked ho vyrusim ze tak vyleti 😀 a neublizil si, zabrzdil..potom to aj jemu bolo smiesne 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. jún 2010

@rivatha uff, nezavidim...mne sa svokra dnes vracia, cely tyzden bola prec. ale uz som aj rada, aspon cez tyzden bude moct byt s detmi a ja si pobeham po lekaroch 😉 a terezka sa na nu uz tesi...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
20. jún 2010

@zucana a ja som to kúpila v Digital študio v Pezinku, ale dá sa to hoc kde....henten stál 14,50 Eur...je krásny 🙂

@rivatha je to sila s tým mm a to som ho prosila, že má sviatok aby bol normálny a teraz mu ani malú nechcem dávať, ako z neho razí 😠 a tiež ideme poobede svokrovcom na tortu 😕

zucana
20. jún 2010

@laxity dakujem
my ideme tiez k svokre na obed aj ked nemusim.....asi pred 2 tyzdnami sa nieco stalo a uz to nikdy nebude ako pred tym...mam k nej odpor....
snazi sa ale mna to uz nezmeni....
robi gnochhi a steaky a este aj puding mi robila a svokor kupil kolace v mojej oblubenej cukrarni....

zucana
20. jún 2010

@rivatha no ja soms a tu naucila....

@laxity tu na stranke ze az 21 eur...nemohla by si mi kupit ten co mas ty???a poslat do blavy jedine ze by si mala cestu..peniazky bych poslala na ucet

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
20. jún 2010

@zoska aha, tu vonavku drazia za 21eur, a to je len 50ml

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2232944

ze nekuknu, co to stoji u tej pani na nete...ona ju predava 100ml za 24,90, hech..i ked pise, ze tester, ale t je jedno

svetlankat
20. jún 2010

Caute babenky. Uz som coto precitala, ale este nie uplne vsetko. My sme sa mali celkom fajn. Az na to pocasie. Dakujeme za vsetky gratulacie k zubku. Predstavte si, ze mala mi odmietla papat z flasky lebo ju veelmi bolelo dasienko. Tak som jej navela ponukla prso a ona sa prisala. Cely vikend sme sa krmili z prsa. Teraz ked sme prisli domov, bola uz hladnucka tak som jej dala prso ani do pusi ho nevzala, zacala sa zlostit a neuveritelne kricat. Tak som ju nechala asi 5 minut, potom som jej opat ponukla prso a ona sa napapala. Mohlo by nam to ostat. Je to nieco nove pre mna, kedze od mesiaca sme na flaske.
@blumka chudak manzel, ale dobre som sa zasmiala, prepac. Ked si to predstavim je to komicke.

blumka
20. jún 2010

@svetlankat no tak ty si to len predstavis a smejes sa, tak si predstav ako by si sa smiala keby si to videla 😀 😀
teraz bol dat spat Terezku a jasne ze zaspal s nou 😀 som ho bola budit, zas ho trhlo 😀

svetlankat
20. jún 2010

@blumka chudat, nechaj ho hajat ved ma sviatok 🙂

blumka
20. jún 2010

@svetlankat ne, on by sa potom zlostil, keby som ho nezobudila...a cakame kamarata na obed, tak nemoze drichmat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre