Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
21. jún 2010

@maculik tak to ti cez den nespi vela, nas je po 1,5 hod unaveny a musi pospat trosku, a cez noc ti spinka?

matesl
21. jún 2010

idem aj ja von dala som zas vnutornu vaicku aj ked je tam uz narvany...ale nech mu je teplo, aspon trochu na vzduch nech ideme 😉

maculik
21. jún 2010

@laxity laxi, mame pod mrakom teraz cca 14st, ale hlasia 17, a od zajtra vraj 22 a slnko, tak som zvedava. A cez vikend az okolo 25-28st, to by bolo super, lebo chceme ist niekam do mesta (ale nie do Bonnu, niekam inde, napr.do Koblenzu) pokupit Adelke veci k moru - rukavniky a koleso a prip.dalsie blbosticky 🙂

mmaarrttiinnaa
21. jún 2010

@laxity ja som si v DM vybavila ich vernostnu kartu za kazdy nakup si pripocitavam body a ked mam aspon 50 tak dostanem knizku zo zlavami a v kazdej knizke je kupon na jeden vyrobok s 25% zlavou a prave ten kupon pouzivam na plienky .( Teraz nali taku akciu neviem ci este bezi ze ked mas na karte aspon 25 bodv dostavas automaticky zlavu 25% tak som to zase vyuzila na plienky) .Ja uz chodim do drogerky len do DM na vsetko takze nemam problem nazbierat tych 50 bodou raz do mesiaca lebo nam tie plienky vydrzia tak na mesiac

garonka
21. jún 2010

my už chrapeme na balkone tak to je vonku riadna kosa 😒

mmaarrttiinnaa
21. jún 2010

inak nas prsi takze ziadna prechadzka 😠

maculik
21. jún 2010

@matesl spinka, ale budi sa na papanie, a to ako kedy - niekedy len 2-3x, inokedy kazdu chvilku.
no dnes doobeda spal 2h, ale tak, ze ked sa po klasickych 40min preberal, tak som sa suchla k nemu (naschval ho davam do postele, nie do jeho postielky), strcila mu prso, napapal sa a spal dalej. To som prisla na to nedavno, ze to tak funguje, asi ho neucim dobre, no ale ked on je potom velmi unaveny a nie v dobrej nalade, takto si aspon pospinka...

laxity
21. jún 2010

@maculik tak to máte menej ako my...no nič idem asi aj ja pomaly von 🙂

blumka
21. jún 2010

ahojte...to co za kosa zas? 😕 juli mi spinka vonku v tom pocasi uzasnom..kociar je total mokry ale ona ma super suchucko 😉 a Terezka tiez uz spi cez dve hodky...keby tak v noci dobre chceli spat 😠 😅

@maculik, ja som to takto robievala s terezkou akurat ze som jej nestrkala prso ale flasku...trosku pocuckala a spala dalej 😉

andrea2603
21. jún 2010

@laxity boli sme u nás, na prechádzku sme sa neodvážili ísť, lebo od rána je tu oblačno 😒
tu sú fotky:

blumka
21. jún 2010

@andrea2603 aky zlaty parik 😀 😀

svetlankat
21. jún 2010

@andrea2603 jej krasne foto,

lenica81
21. jún 2010

rozkosne... 😵 uz tu mame prvu lasku... 😀

andrea2603
21. jún 2010

kočky, aj ja hovorím, že ešte s teuskou rodina budeme 😉 😵 , veď im to celkom spolu pristane 🙂

lenica81
21. jún 2010

inak, neviem, ci sa nepytam neskoro, uz ste riesili rodicovsku... lebo preluskat vsetko, co ste popisala, ked som tu nebola, tak na to nemam... 😔 😅

garonka
21. jún 2010

@andrea2603 jej Adi akí su krasní 😵 😵 😵

lienka2
21. jún 2010

@lenica81 ja som uz zacala riesit, kedze 13.7. mi konci materska.. zamestnavatelovi treba poslat ziadost o rodicovsku dovolenku, v soc. poistovni odovzdat prihlasku a na urade prace ziadost o rodicovsky prispevok, ale to mi povedali ze az ked skoncim matersku mam si ziadat o rodicovsky..

garonka
21. jún 2010

@blumka tu v Košicoch leje akoby bolo extremne sucho a žiadal sa nam lejak 😠
mi bolo do smiechu, že fakt dnes akože letny deň a ja som maleho šupla do kočíka tak že ho ani nevidieť

olifcek
21. jún 2010

@lienka2 papiere Ti prisli postou? myslim na UP a SP? ten do prace viem, ze musime poslat, mne zacina RD 03.07. uz, ble...

zucana
21. jún 2010

jezis ti su nadherni.... 😵
no moja opica nechce vobec spat dala som ju hrat ale otocila sa na telku a cumakuju jaga ani mna nebavi tak neviem co na tom vidi 😀 😀
tak nakoniec som objednala z talianska lebo to vychadzalo o 4 eur viac a nemali to co som chcela....ale sila dat za 3 hracky 53 eur.....

olifcek
21. jún 2010

volala mi mamka..ze moj brat spadol zo strechy /pracuje ako zivnostnik na stavbach, mostoch a pod./, ze je v kome, ze otec /ktory pracuje s nim, place a ide dom, su v mochovciach/.

volala som bratovej priatelke, ona vie, ze bol 10minut v bezvedomi....mali ho odviezt do sace, ztamadial uz ale vraj do starejnemocky, no nevedia na ake oddelenie...

brat ma 25 rokov, 03.07. ma mat svadbu...s priatelkou maju jedno spolocne babo, druhe je na ceste, a ma jedno nevlastne, ta baba ma nevydareny vztah ale pekny dcerku odtial...

boze, nech to nie je nic vazne....vraj spadol z cca 10m 😢 😢

zatial sa snazim neby v panike, pockam, co mi zavolaju, az zistia...

olifcek
21. jún 2010

@andrea2603 nadherny parik

lienka2
21. jún 2010

@olifcek nie, manzel ked bol po porode vybavovat vsetky tie veci okolo maleho, tak to doniesol domov.. aj zo SP aj z UP.. do SP je to Registracny list FO a na UP ziadost o rodicovsky prispevok, kde ti niektore udaje potvrdzuje SP. Mozno su tie tlaciva aj na nete..

zucana
21. jún 2010

@olifcek juj olif to mi je moc luto ale snad bude vsetko oki budem sa modlit ☹

lienka2
21. jún 2010

@olifcek ☹ drzim palce aby to dobre dopadlo

olifcek
21. jún 2010

@lienka2 FO mi nahlasi zamestnavatel, s tym nerobim nic x;o) takze len tu ziadost na UP musim pozhanat....ale iste i na nete bude, ako pises x;o)

olifcek
21. jún 2010

@lienka2 jasne, mne do prace nosili ziadost o RD a snazili sa mi strcit aj dalsiu A4 pre socialnu poistovnu, zrejme z UP, nech im to poslem do SP x;o)) SP im to asi potvrdi a posle spat a oni to zanesu asi na UP...to uz neviem, ale na papieri je vsetko napisane, takze pohoda

dakujem baby x;o( ak bude vsetko ok, pridem ho zbit, lebo ked padol, asi nebol isteny 😢

zucana
21. jún 2010

tak ja som bola na zachode a ked som sa vratila mala bola na brusku 😝

olifcek
21. jún 2010

@zucana my stale nic...

olifcek
21. jún 2010

@zucana ale ja to beriem tak, ze sme predcasniatko, takze o mesiac a pol menej, takze pohoda tvrda x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre