Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. júl 2010

@matesl ja svojho pri mm nemôžem nechať Tobi ma hľada hneď, hlavne večer 😒 možno jak tie deti trocha vyrastu tak asi bude kuštik lepšie

garonka
2. júl 2010

@rivatha ja robot využijem keď si robim bananovy kokteil inač tu prachnivie na linke 😅

olifcek
2. júl 2010

@garonka i ja som hajala veeeeeelmi tvrdooooo....konecne, po troch dnoch a dvoch nociach..

inak v nemocnici bola postel z molitanu, dost tenkeho!, a moja vaha sposobila to, ze som citila konstrukciu zeleznej postele, takze som bola vzdy dolamana....

..jeeeej, zlata si, ale nechcem zatazovat Teba a Tvojho mm....x;o)

my nemame umyvacku....a aj kebyze chcem, nemam ju kam dat..az budeme prerabat kuchynu, tak paq...

@rivatha jj i donaska bude isto parkrat x;o)

blumka
2. júl 2010

@olifcek ale vies co? mozno zisti aj olivka ze sa da aj inak nielen stale na tebe, ked tatko bude prec....
urcite sa to nejak bude dat vyriesit...ja na sebe vidim, ze ked je mm doma kopec veci mi sice pomoze ale ked nahodou musi ist prec a ja ostanem sama tak si to zariadim aj bez neho.... 😉 proste som tym chcela povedat, ze my zeny to zvladame aj bez muzov 😀 a teraz ked si to precita tak mam po chlebe..lebo tu obcas snori 😀

inak Juli sa uz prekoprcne sama aj na chrbatik...tak sa pekne hra na brusku, potom sa zvali na chrbat, pousmieva sa, pochyta si nohy a zas ide na brusko, tam sa rozculuje a asi jej po chvili zapne ze sa vie pretocit tak sa zas pretoci a tak dookola 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. júl 2010

@blumka my zatial v pohode z bruska na chrbatik, opak este ee...teraz ale necivcime ani, takze....ale nozicky obe naraz da do pusy, hehe

garonka
2. júl 2010

@olifcek ja Ti dam take zaťažovanie dostaneš po rici 😝

ja keď som mala svojho mm het, svokra ani na nas neprdla či nam niečo treba, do obchodu sa s malym trepať mi vyšlo malokedy lebo furt mi predavačky zdôrazňovali, že si mam vziať KOŠÍK 😠 😠 😠 tak mi Tobi reval ako tur a i tak som kopu veci tam pozabudla

tak mi teta susedka parkrat priniesla, a to som bola sama bez mm len 4 dni

my nakupime a ja prídeeem jo?

ja som taku posteľ mala v pôrodnici akože fasa izba za 22 € nadštandard, sprcha luxus ale postele? matrac doslova sa podomňa prepadaval

lenica81
2. júl 2010

@matesl spaval... v minulom case... 🙄 😀

garonka
2. júl 2010

@rivatha da da aj ponornym mňam zmixuješ banany s mliekom a grankom mňam
a najnovšie mi chutí i acidofilne mlieko mňaaaaam ale len vanilkove lebo pomarančove ma chuť ako to lepidlo kanagon

olifcek
2. júl 2010

@blumka bude rad, ze ma taku sebestacnu manzelkuuu

olifcek
2. júl 2010

@garonka na 17 bola postel fajnucka x;o) nova nejaka x;o) ale na 15? horor...brrrr

jeeej a aka zlata susedkaaaaaa...tak nemam nikoho na nakup zhanat? fakt Teba mozem poprosit? ale jasne, len ked sa s Oliv nepodari....

olifcek
2. júl 2010

@garonka si chutnala kanagon? 😀 😀

lenica81
2. júl 2010

@garonka ty si jedla kanagon... 😕 😀

garonka
2. júl 2010

@olifcek jaj nechutnala no ale vonia to tak 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
2. júl 2010

@garonka
@lenica81 😅 😅

garonka
2. júl 2010

@lenica81 nejedlaaaaaaaa ale veľa nechybalo no 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. júl 2010

@olifcek presne taaaaaaak my nakupime nadiktuješ zoznam a nakupimeeeee jo?

blumka
2. júl 2010

no uz sa nepytam..aj ja som sa chcel ze ci @garonka chutnala kanagon 😀 😀

garonka
2. júl 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ježiši my tu ale mame chute a vône akoby sme boli tehule 😀
lebo baby tu vedia že mne v tehu nenormalne vonial benzin a odlakovač hm to bola vôňa 😅

aj granko alebo nesquik či ako sa to píše

ja tatarsku neľubim ani majonezu 😎

olifcek
2. júl 2010

@garonka oki ale das mi i blocek, abych vedela, kolk to stalo, a ziadne zlavy 😉 a i za benzn cosi prihodim...ale verim, ze olivka bude zlatusik a pojde to...

garonka
2. júl 2010

@blumka 😀 ale to fakt tak vonia 😀 šak počkajte ochutnam ale to lepidlo už nevyrabaju že?

katina2209
2. júl 2010

@matesl ano moja presne taky problem mam aj ja cez den je tak do 5 minut na prsku a v noci aj 15-20 taha....
a to som si teraz odsavala z jedneho a odsala som za 15 minut len 60 ml, mam len rucnu odsavacku medela a vecer mam stretavku zo strednej skoly po 15 rokoch dufam,ze nieco naodsavam do vecera ty ked davas s flasky kolko vypije na jednu davku?
Aspon 150ml musim naodsavat dufam,ze sa mi to dovecera podari....

garonka
2. júl 2010

@olifcek ta pravda cvakať za benzin budeš keď mm ho ma z roboty 😅
dufam že to nikto nečíta 😅 😅 😅 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. júl 2010

@rivatha no ja som zbožňovala tankovanie na pumpach benzín som oňuchavala joj ale i odlakovač 😀
ešteže maly neni feťak 😀

kuknem do googlu či kanagon existuje 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre