Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. júl 2010

@lucia411 9-12 augusta....

lucia411
5. júl 2010

lenica81....no to mas pravdu...ale ja ked vidim ako mi ju pestuju, maznaju, nosia na rukach tak som z toho podrazdena 😉

lucia411
5. júl 2010

zucana...skoda, ja som tu na SK do 28 jula

zucana
5. júl 2010

my ideme na SK 27jul...

svetlankat
5. júl 2010

Dobru baby, idem hajat.

lucia411
5. júl 2010

a budete dlho zuci na SK?ja osm teraz prisla na 3 tyzdne a to posledny krat uz bez muzika, ten uz nas nepusti 😝

olifcek
5. júl 2010

baby, pod hlavkou ma spongiu na umyvanie x;oD motyilika..x;o))

zucana
5. júl 2010

@lucia411 budeme do 13teho...dokelu piatok 13twho ideme naspat..mm pride za nami 8meho augusta....tiez nemozme byt dlho 😖

laxity
5. júl 2010

@olifcek toto je on myslíš?

lucia411
5. júl 2010

no my mame ist 13.8 na svadbu, mm kamarat sa zeni a ze v piatok 13-teho .....brrrrrrr, a to mame letiet, tak bojiiiiiiiiiim

olifcek
5. júl 2010

@laxity jj to je onA ALE CIERNA? mooooc teplo v nej bude....x;o) a ked vybledne, bude to vidiet

laxity
5. júl 2010

@olifcek ach jo to ma nenapadlo a toto je tiež on však?

https://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-kl...

olifcek
5. júl 2010

@laxity jooooo a aj fajna farba...len nech da i doklad...pre pripad reklamacie...

laxity
5. júl 2010

@olifcek a tu je ešte lacnejší 😕

https://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-kl...

dík vypýtam 🙂

olifcek
5. júl 2010

@zucana vidim, ze babatka lubia rovnake veci a rovnake ich bavia, he he

olifcek
5. júl 2010

@laxity uz mozno vyblednutaaa....radsej tu novu manducu...ale jasne, podla peniazkov....

laxity
5. júl 2010

@olifcek napísala som hej ten za tých 85 je ešte nový v krabici 🙂

laxity
5. júl 2010

@zucana aha už som kukla...super ja chytanie nožičiek očakávam tak o týždeň dva 🙂

zucana
5. júl 2010

@laxity mne skor slo o ten rehot 😀 na blbiny ich je 😝

laxity
5. júl 2010

@zucana tak rehot ten nemal chybu....to pochopiteľne....môj svokor alebo mm keď robia malej na chrbte voloviny tak vtedy sa rehoce vo veľkom 😀

olifcek
5. júl 2010

@laxity super!

olifcek
5. júl 2010

bru nocku prajem

zucana
5. júl 2010

@laxity 😉

dorotka2
5. júl 2010

@olifcek tesime sa s tebou a drzime palcaky. Silak je ten tvoj brasko

rivatha
5. júl 2010

Kokso, baby, tak David zaspal o tej 19 na pol hodku, a potom do 23 nic 😕 Lezkal, potom som ho nechala sameho v spalni, nebol zly, len hajat sa mu nechcelo. Cmulal si nozicku, na brusku sa otocil o 180 stupnov, ked som ho nechala ponamahat a unavit sa. Ale ani potom nezaspal, az po druhej pauze na prebalenie. Zlatusik, kukal na mna v tme tymi ociskami svojimi, ci ho sledujem, alebo spinkam. No hadam zajtra zaspinka krajsie, dufam, ze ho nic netrapi. Nerozumiem, tak dlho este nebol hore nikdy. My sme si este pozreli serialik a papali sme trosku s mm, nech sme kusocek vecera aj spolu 😵 Dobru nocku, rodinky! 🙂

rivatha
5. júl 2010

A ozi, @zucana , dobre videjko 😀 Som sa smiala aj ja 😀 Dnes som natocila Davidov smiech, prvykrat sa nechal a nekukal len nemo, co to robim s tou ciernou vecou 😅 No ale ja som z neho bola taka mimo, ze tam bude pocut moj rehot asi viac ako ten jeho 😀 😀 😀

svetlankat
6. júl 2010

Dobre ranko,
@zucana uzasne video ako sa len vie rehotat no parada.
@olifcek diky za info ze to je spongia, aj my nieco musime kupit pod hlavicku.
Baby chcem sa opytat ci nejako osetrujete pupceky, mne sa zda ze Miska tam ma taku suchu kozicku tak neviem ci to nechat tak, alebo nieco s tym robit. Hlboko vo vnútri.

laxity
6. júl 2010

Dobré ránko

@svetlankat ja by som to asi niečim ošetrovala 😕...moja Natálka má zase taký akoby špinavý pupček, hnedý...bo keď tam mala ešte chrastu, tak mm pri ošetrovaní jej to odtrhol a takto sa jej to zahojilo a tiež neviem čo s tým 😕

My sme zaspali o 19.00 a zobudila sa na papanie o druhej a potom o piatej a potom o siedmej a už sme hore 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre