Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
9. júl 2010

@rivatha aj mne strasne padaju. Teraz som dostala menzes tak uvidim ci sa to nezmeni. Uz som uvazovala aj nad ostrihanim, ale je mi ich luto ostrihat

zucana
9. júl 2010

baby aj spenat sa moze?

svetlankat
9. júl 2010

@lenica81 ja som vcera studovala temu tu nakonovi, a ze treba len vydrzat, ze ono to prejde samo.

lenica81
9. júl 2010

@svetlankat ja som aj ostrihala, ale prd platne to bolo... ale tak ci tak som chcela zmenu, ale ci az takuto... 😀 ale nevadi, ako moj mm hovori, sak vlasy dorastu... 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
9. júl 2010

@zucana mne sa zda ze uz sa to tu rozoberalo a ze sa moze, ale tiez sa mi zda ze boli rozne nazori, niekto vravel ano a niekto nie. Ja nevidim nic zle na spenate, je super zdrojom zeleza

kika58
9. júl 2010

@blumka dakujem velmi za tie prikrmy 😵
a Julinke blahozelame k dnesnym 5 mesiacikom 😵

svetlankat
9. júl 2010

@rivatha idem v pondelok ku kadernicke, uz som objednana, tak dam len podstrihnut, konce uz su dost znicene

laxity
9. júl 2010

ahojte

@blumka všetko naj k 5 mesiačikom prajem a včera mal tiež myslím niekto, alebo predvčerom...prajem všetko naj 😉

@olifcek a čo dobré si pokúpila? 😕 ty sa dáš rýchlo nalákať 😀

My noc super 12 hodín s jedným papaním, teraz sme u svokrovcov....skúsili sme režím, že som ju uložila spinkať do postieľky o 10.30, chvíľku revala a potom o 10.50 už zaspinkala a zatiaľ spinká 🙂 🙂 🙂

@blumka ty to máš prosím ťa ako zavedené? a ostatné ako?

kika58
9. júl 2010

@raa2 aj mne velmi vlasy padaju a tiez chcem postrihnut len dufam ze to coskoro prejde lebo mi na tej hlave nic neostane 😖 ale vsade pisu ze vraj to prejde samo

olifcek
9. júl 2010

@kleopatris ja som chodak dostala a predala za symbolicku cenu 😉

@raa2 kup si ergonomicky nosic, ten je v pohode

@zucana nemam este veruuu...kupim od Teba ak mas navyseeee 😵

laxity
9. júl 2010

@kika58 myslím, že to prejde...mne začali tak týždeň dozadu vypadávať...ale bola som v utorok u kaderníčky a mám pocit, že sa to zlepšuje...ale papám poctivo zinok 🙂 a všeliáké iné vitamíny 🙂

laxity
9. júl 2010

@olifcek ja som si ten nosič objednala cez www.shop.aladdin-kociky.sk a kopu iných vecí a poprosila som ho o zľavu ako @dorotka2 a dal mi 😀

kika58
9. júl 2010

@laxity no ja zatial nic nejem ziadne vitaminy ale viem o tom zinku ze zlepsuje kvalitu vlasov len ho treba brat dlhodobo mesiace, tak si veru nieco zaobstaram len aby uz nebolo neskoro 😅

laxity
9. júl 2010

@olifcek tiež ten istý hnedý čo má aj Olivka 😉

olifcek
9. júl 2010

@laxity z tych hraciek? niiiiiiiiiiiiiic, be beee...ja uz len tu zabku, ak este budu mat, co @zucana ide kupit a konciiiim, saq od 3.7 uz len na RD sooooooooooom...a kebyze som normalna, aj som krasne peniazky mohhla mat nasetreneeee...ale ja nieeee, stale som cosi olivke kupit chcela 😕 😅

laxity
9. júl 2010

@kika58 ja používam stále nejaké produkty, už počas tehotenstva som brala a beriem stále, bo malá má vycuciava, tak to musím nejak doplniť.... 🙂

olifcek
9. júl 2010

@laxity 😵 😵 a aspon riadnu zlavu dal? 😉

laxity
9. júl 2010

@olifcek mne včera prišiel papier koľko budem dostávať RD...celkom sa to bude dať 😀 nejakých 260 evri tuším 😕

laxity
9. júl 2010

@olifcek 8% stačí zatiaľ a tovar donesie kuriér 😀 aj tak dobre, bo do auta by sa nám to nezmestilo...bo som objednala hneď aj ohrádku, jedálenskú stoličku....

suzik77
9. júl 2010

ahojte, ja vas len sem-tam citam a zbieram skusenosti. inak, aj mne vlasy sialene padaju, zacali den po porode a neprestali. Ale tiez uz mam kramy, tak uvidim, co to s vlasmi urobi, ako tu uvadzate...

blumka, pozeram, ze si viacerym poradila ohladom prikrmov, mohla by si aj mne poslat nejaky tahak? zacnem malej o nejaky tyzden robit papu, a tiez neviem, ako zacat a co dalej... dakujem pekne vopred.

kika58
9. júl 2010

@laxity tak ja som prave mm volala nech sa stavi v lekarni a kupi zinok 😅
inak aj ja som dnes bola na socialke dat potvrdit papier na ziadost o rodic prispevok ale mi povedali ze to mi potvrdi az ked mi uplynie cela materska takze som nic nevybavila : 😠

lenica81
9. júl 2010

@kika58 mne potvrdili... socka je fakt institucia... 😠

raa2
9. júl 2010

@rivatha sme na vlcincoch, vy ste kde? kludne sa mozme stretnut v meste a ist sa trosku prejst. Tie vlasy to je cista hruza, ja vzdy ked si umyjem hlavu tak mi je na zaplakanie, mam pocit ze o chvilku budem plesata, co take guce davam prec. Vraj to rok potrva, kupila som si aj vitaminy od biodermy, ale moc mi to nepomaha, beriem to mesiac a pol, vra po 3 by to malo zacat ucinkovat...uvidime...

@blumka klokanku myslim, ale tiez tam bol iba 5 minut, ked sme to skusali...viem ze to nie je moc dobre. Dokonca nas maly sedel v autosedacke iba 2 krat...tiez dufam ze mi vydrzi vo vanicke este do polky septembra, lebo chceme ist koncom augusta do chorvatska a je to pre neho lepsie ked lezi..no uvidime ako to bude, lebo je strasne dlhy on ma teraz 65 cm...

my sme sa akurat najedli, pekne papal, dobre sa vyspal, dneska dal hodinku a pol pekne na zahradke, co som bola prekvapena, lebo vacsinou doobeda spava max 40 minut 🙂

raa2
9. júl 2010

@kika58 no som zvedava kedy sa to zastavi, je to naozaj strasnee....kamaratky mi hovoria ze tak rok... ☹

blumka
9. júl 2010

baby, zo mna sa uz mm smeje, ze som tu ako taky guru 😕 😀
@suzik77 posli maila, poslem 😉
@svetlankat, OPOVAZ SA OSTRIHAT, ved ty mas take krasne dlhe vlasy... a to figu pomaha ked ostrihas, len sa ti zda ze menej padaju lebo su kratsie tak ich tak nevidno ako dlhe 😝
aj mne padaju..ale to prestane..aj po Tete prestalo 😉
sveti, klokanka ostane vzdy len klokankou...pozri len ako v tom ma miska nozky, visi za rozkrok, a ma rovny chrbat...to nem dobre...v ergonomickom nosici by mala mat zagulateny chrbatik, nozky nasiroko a ritku nizsie podsadenu..akokeby okolo teba sedela 😉 a v ziadnom pripade sa nemaju deti nosit smerom dopredu..to uz potom fakt visia jak na vesiaku a co je horsie ked su unavene nemaju sa kde opriet 😉

@zucana ja myslim ze spenat je ok 😕 🙄 radsej ani sama nechcem vediet

@olifcek vies kolko penazi som ja minula?

raa2
9. júl 2010

@olifcek ako zistim ze ci je to ergonomicke? jedno je chicco a druhe neviem...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@raa2 autosedacky su ok...to su tiez v podstate ergonomicke "nosice" 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre