Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. júl 2010

@olifcek, tak vodu 😉

olifcek
10. júl 2010

priviazali ho, lebo on sa taha do sedu a ze ide domov...a kope im nohou o postel, hehe...

jaja32
10. júl 2010

@blumka ja som zo začiatku dávala čaj jablokovo-medovkový, ale je dosť sladký...teraz už len prevarenú vodičku a pritom aj zostanem. Vypije mi denne 30-40ml... aspoň niečo.

olifcek
10. júl 2010

@blumka okii

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 ja ked som dala olivke do treningoveho poharika vodicku, neprevarala som...kupili sme ruzovu lucku, ta je v pohode

blumka
10. júl 2010

@jaja32 ja som tiez zo zaciatku davala...ale harmancekovy, kvoli kake...potom nic, lebo mi nic nechcela a dnes znova mala taku hustu kaku, tak som jej spravila 60ml caju, ze reku po troske si pocucka a ona to cele vypila a este ma normalne za ruku chytala ked som sla s flasou prec//

inak aj Natalka, ked je hladna tak ta chyta za ruky ked vidi flasu? lebo juli normalne oboma ruckami ma chyti potom flasu chyti a taha si ju k ustam.... 😀

blumka
10. júl 2010

@olifcek ja davam normalnu z vodovodu prevarenu...

zucana
10. júl 2010

@jaja32 a co si chcela?

olifcek
10. júl 2010

vedla brata lezi mladik asi v jeho veku...teraz mu amputovali nohu ...na palackeho siel cez prechod a zrazilo ho auto v 100km/hod. ...ale asi nebol triezvy....bolo to vecer o 22>00, to auto by musel vidiet al. pocut

olifcek
10. júl 2010

@blumka oliv mi tak prso chyta a taha k sebe, he he...a ked chce silnesji prud, zacne ho mackat v rovnakych intervaloch 😀 😀

zucana
10. júl 2010

baby a mam radsej caj ked vodu nechce?ona ma tu flasku len na hranie.....

olifcek
10. júl 2010

@blumka a za chrumkami, ci cimsi inym, co nema v dosahu natiahne obe rucky a vydava takze zvuky akoby uhm uhmm uhmm...az kym nedostane, co chcela 😀 😀

olifcek
10. júl 2010

@blumka rumancekovy caj moze? ale tiez asi opatrne len, ze? kvoli peceni

raa2
10. júl 2010

@zucana daj cajik, ved je vonku teplo a musi nieco pit..ja tiez davam caj, malemu dokonca v porodnici dali caj...

zucana
10. júl 2010

kamoska co je v 8mom mesiaci je uz tyzden vypnuta aj jej muz mm kamos...naposledy ked som volala ze ide k lekarovi lebo jej 3rocny syn strasne kasle a aj ona....ze mi zavola na dalsi den a nic...mam blbeho tusaka...v nemocke mi nepovedia lebo jej meno za slobodna nepoznam a tu sa baby pisu svojim menom a ja viem len jej muza.....tak fasa...aj so sprostymi menami

blumka
10. júl 2010

@zucana ty kojis, tak ak budes na poziadanie nemusis ani vodu ani caj

dnesna hlaska Terezky, zjedla dve palacinky na posedenie, sama si pytala...a ked dojedla sa jej pytam, chuti ti, dobre bolo? a ona, nedobe, nedobe si uvajila mamka, uz mi staci , ked take nedobe 😀 😀 to je vdaka, co? 😀

raa2
10. júl 2010

@zucana uvidis ci ten cajik vobec bude chciet 🙂

olifcek
10. júl 2010

@zucana

blumka
10. júl 2010

@olifcek s tym opatrne, to je alergen...ja ho sice juli dam kvoli kake, ale raz za mesiac

olifcek
10. júl 2010

@blumka 😀 😀

zucana
10. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀 tete
no ja davam na poziadanie ale uz ma to dost nebavi v tom teple 😝 a ked sme hlavne vonku teda...a ona sa vonku hra s flasou a cela sa zamoci od tej vody 😀 a dokedy akoze mam teda na poziadanie vsak nieco musi zacat pit ci?

olifcek
10. júl 2010

@blumka len som vyzvedalaaa, ja len mm a az v priipade krajnej nudze vodicku

blumka
10. júl 2010

@zucana a byvaju daleko? zeby ste tam zasli

olifcek
10. júl 2010

@zucana ani do roka nemusi ine nez mm pit

olifcek
10. júl 2010

@zucana alebo zavolaj jej mm...v tel. zozname nebude?

blumka
10. júl 2010

@zucana nemusi 😉 v mm je voda 😉 terezke som davala pit po jedle...ale ona napr. mi zacala akceptovat ine tekutiny okrem mlieka az tusim v 10 mesiacoch, dovtedy bola len na Um a prikrmovch..takze si myslim ze ak nechce vodu Viki tak jej ju nedavaj...kojis to mas vyhodu

jaja32
10. júl 2010

@blumka keď zbadá fľašku, začne triasť s ručičkami, hlavičkou, otvorí ústočká...podarené to je

jaja32
10. júl 2010

@zucana páčila sa mi tá žaba

blumka
10. júl 2010

@jaja32 mne to pripomenulo Terezku, pred nou sme nemohli mlieko chystat lebo ta ho chcela HNED!!... a ked sa napr. sla kupat a mm siel s nou a ja som chystala mlieko, to som sa musela skryvat, lebo jacat zacala 😀

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 jj, i oliv sa niekedy az trasie ako moc cosi chce, zlate deticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre