Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
14. júl 2010

tak dala som zemiak a zatial vpoho...len zjedla len polku tak jej dam ked sa zobudi lebo nejakym zazrakom sa mi ju podarilo uspat....a normalne nechcela mliecko po zemiaku....vypila vela predtym....
no a potom pojdem do centra lebo doma ma uz slaktrifa a ona inak ako hentak v sede na gauci nechce byt 🙄

zucana
14. júl 2010

inak tu maju 10 nohaviciek za 10 eur u disneyho a vselijake....aj hentake 😉

teuska
14. júl 2010

babulky lucim sa na dnes, lebo si kurim tym PC a uz je tu fakt na nevydrzanie, asi pojdem do pivnice 😝

olifcek
14. júl 2010

oliv si vyska x;o) inak tie hracky boli nad nou, hehe

svetlankat
14. júl 2010

@laxity jeeej gratulujem k zubku

svetlankat
14. júl 2010

@blumka krasne miery mate a nech ockovanie je bez reakcie

svetlankat
14. júl 2010

@olifcek sikula mala

olifcek
14. júl 2010

mozeme kukuricu? mam chut na kukuricovu pizzu 😅

maminnka
14. júl 2010

Olif, pokojne si daj 🙂

blumka
14. júl 2010

bujaka zeny!!
my sme boli doteraz vonku, terezka sa vymacala vo vode, ja som pochytala bronz, juli spala do stvrtej..teraz sme sa napapkali a ideme bojovat, lebo obe su jak cert 😀

lenica81
14. júl 2010

@olifcek ja som si minule dala popcorn... a nic, takze asi ok... 😅 som spraskala skoro celu misku... a teraz som si narobila chut... tak este uvidim... 😀

@blumka a si aj trochu bronzu chytila... no, ved ked tt sa santila vo vode, tak jasne ze je rozkokosena... 😉

ja budem dnes bojovat sama, bo mm maju timovu veceru s nejakym zahranicnym managerom, tak dojde najskor okolo 9... hadam dovtedy Vilko zalomi... uz sme okupani a malemu sa vratili spomienky, ze sa da plut a skusa to tu opat... 😀

blumka
14. júl 2010

@lenica81 hej daco som chytila, lebo som musela s TT byt vo vode, tak ma pripieklo 😀 TT dnes cez obed nespala, tak preto je taka...juj..a chyta ju nejaky vzdor, vsetko je nedobre, vsetko je zle, na vsetko pluje 😀 to ma asi od Juli aj ona pluje na vsetko okolo 😀

olifcek
14. júl 2010

bujaka! boli sme vonku, Oliv bola opat zzlatucka....doma uz bola zlaaaa

svetlankat
14. júl 2010

Caute baby, tak aj my sme uz doma a hajde zavarat. V tom horku sa mi ani nechce

blumka
14. júl 2010

no ja sa porucam..zacina mi tradicny vecerny kolotoc..juli sa ide kupat, terezka este papka, potom nakrmit, uspat, polozit....vziat, uhopkat, polozit...vziat, uhojdat, polozit....vziat, umorit (kto, koho 😅 ), polozit...umyt sa a spat 😀 😀 😀

olifcek
14. júl 2010

@blumka fuuuha

laxity
14. júl 2010

baby ten baklažán to sa tu raz spomínal, sa robil iba vo vajci...teda obaloval?

lenica81
14. júl 2010

@blumka 😀 😕

@svetlankat a co tolko zavaras, vlastne vypestovane... 😕

olifcek
14. júl 2010

ked sa oliv nepaci kojenie viete co robi? fuci nosom a tvari sa veeelmi nestastne, az kym prso nevymenim za druhe, hehe

olifcek
14. júl 2010

joj,. bola som v lekarni a kupila olivke tie fixies podlozky, no zabudla som nieco na lepsie kakanie pre nu....to kvoli tej uzasne neochotnej zene tam, grrrrr

svetlankat
14. júl 2010

@laxity ten baklazan, v struhanke najprv a potom vo vajci a sup na olej
@lenica81 uz mame cucoriedky a aj uhorky a dnes ideme este uhorky, vsetko sme kupili. My s mm nemame zahradku a ja od svokry nechcem, chcem aby sme sa osamostatnili. Svokra aj tak zavara uz velmi velke uhorky na moj vkus, ja mam rada malinke.
@blumka 😀 😀 😀 drina

lenica81
14. júl 2010

som si urobila ten popcorn nakoniec... 😅

svetlankat
14. júl 2010

@lenica81 mnam ja som tiez minule vyzrala celu misku, mm dnes doniesol dve kukurice tak idem uvarit.

olifcek
14. júl 2010
lenica81
14. júl 2010

@svetlankat mnam, aj to by som si dala.... 😵

blumka
14. júl 2010

aj ja chcem kukuricu...
dnes beehalaTT po zahrade s holou ritou tak preco by si nevyskusala ako cikaju chlapci, ze? cela sa ocurala....mam svatu terezu doma 😅 😀 😀 😀

olifcek
14. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀

blumka
14. júl 2010

😕 😕 😕 prisiel mi mail ze mi posielaju z ciech tie knihy, akoze nic by na tom nebolo akurat ze ja ich mam doma davno a jednu z nich uz precitanu skoro 😕 😕 😀 😀 system zaspal 😀

olifcek
14. júl 2010

@blumka mozno pride duploooom....paq darujes niekomu 😀

blumka
14. júl 2010

@olifcek, len to dobierka bola, tak duplom uz platit neeeee 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre