Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. júl 2010

@maculik 3dni ma byt okolo 23 stupnov, paq to zase pojde hore nad 30

zucana
21. júl 2010

@lenica81 😀 😀

garonka
21. júl 2010

ale spalňu mame malu 😀 posteľ je obrovska 😀

to je fotka spred dvoch rokov

lenica81
21. júl 2010

@maculik akurat v sobotu sa ma prechodne pokazit... ☹

garonka
21. júl 2010

@olifcek trochu ale rozpravame sa ale furt do mm rypnem kde bol v sobotu rano , nepovie 😔

zoska
21. júl 2010

@olifcek heh vy mate aspon tu izbu este k dobru 😉
@garonka na chodbe nic nemame 😒
nooo v spalni mame postel, 2 skrine a komodu, uz sa tam nevojde nic...este za dverami je zehliaca doska... , v detskej je postielka, valenda kde spim, prebal. pult, kniznica, velka skrina, pisaci stol, stolicka. 2 kose na pradlo, kos na plienky a vajicko do auta.....a v obyvacke je to co ste videli na fotke, okrem jedal. stola agauca a stolika este Nelkine kralostvo plus kocik v chodbe a lehatko, ktore nevidiet
takzeeee koniec sme plní 😀

garonka
21. júl 2010

@zoska fuhaaaaaaaaaa veľa veľa 😀

my v spalni mame len posteľ, postielku, komodu a lampu to je všetko lebo kvôli tomu hangaru nevojde sem nič

zoska
21. júl 2010

@lenica81 ufff 2garsonka, tak to mozem byt asi rada, uvzujete o stahovani?
@maculik v sobotu ma byt okolo 25 a prsat vraj cely den, v nedelu ma byt chladnejsie 19-23 a potom neviem asi zase pojde pomaly teplota hore...

olifcek
21. júl 2010

@zoska neni k dobruuuu, je malicka...je tam uz postel, i stolik s PC...cize vela miesta neostane...oliv ma itak veci v obyvacke, lebo tu travime cas pocas dna...

zoska
21. júl 2010

@olifcek ahaaa no tak uz len tych susedov vystahovat 😉
no my mame malo miesta lebo sme v deskej nechali "pracovnu"- stol stolicka a kniznica, ale co stym ked je to na mieru robene....ta jedna izba nam chyba...no ale odteraz si spomenbiem na lenicu ked bude mm nadavat ze je tu malo miesta 😀

inaak neli spi od 11.20 😕 betarka, dospava noc

olifcek
21. júl 2010

@zoska este ich par rokov nechame, kym nesplatime tento x;ODD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
21. júl 2010

@rivatha o com to?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
21. júl 2010

@rivatha a ked to nevyjde? da sa reklamovat? x;oD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
21. júl 2010

@rivatha isteze je zdravie to NAAAj..ale uz ked je jasne, ze bude zdraveeee, tak sa i o pohlavie mozeme zaujimat, neeee? x;))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
21. júl 2010

volala mi sestričkaaaaaaa, že včera mi zabudla povedať aby som si nemyslela, že prečo až v oktobri mame prísť tak oni tu dva mesiace nebudu, doktorka ide do Ameriky za dceruškou 😠
ale dali aspoň vedieť 😀

olifcek
21. júl 2010

@garonka ak mozem odporucit...pod k lekarke, kam prechadzame imy...Dr. Vojtkova Dana, pracovala par rokov v nemocke na JISke....

garonka
21. júl 2010

@olifcek ešte uvažujem tu nad jednou ta ošetruje i bratove deti ale neviem neviem lebo z tej našej taky divny pocit mam

garonka
21. júl 2010

zajtra ideme na neurologiu, rano skoro vypadnuť a tak ku svokre ma rajbne 😠

olifcek
21. júl 2010

baby, nejaku malu digi kuchynsku vahu mi viete odporucit? len nie drahuu....chcem to kvoli pape pre oliv...nech masko odvazim a i ine...

zoska
21. júl 2010

@garonka aspo ti mohli povedat vcera ako sa veci maju, ved keby Tobimu nieco bolo tak kam pojdes, kto ju zastupuje? boze toto je za pristup 🙄
a co k svokre? ved si pisala ze tam uz dlhsie napachnes a zajtra ides?

olifcek
21. júl 2010

@olifcek veru veru..uz si nej nechcela....isto nie tak skoro

garonka
21. júl 2010

@zoska ani som sa nezmohla na slovo a ona veselo, že vedľa robí ich kolegynka tak ak niečo zajdete tam, bože

nechcem tam ísť ale robia okna, mamina robí do večera tak musím k nej viem že budeme s tobim tam bojovať on tam nevie spať a ku tomu ešte maju maleho 14ročneho psa ratlíka ten deti nema rad a furt breše 😠

zoska
21. júl 2010

@olifcek ja som dostala od ocovej sestry takuto....som s nou vcelku spokojna, váži dobre, pouzivam ju hlavne pri peceni a ja peciem 1-2krat do mesiaca....
vdaka tebe som aspon zistila kolko stála, a cena teda nízka celkom...zn. momert- nepoznam ju, mam len tuto vahu tej znacky ale sluzi dobre
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detai...

garonka
21. júl 2010

@olifcek to ma najviac štve, že nemam kam ísť, mamina je v robote, sestra s nami nekomunikuje, bracho je v blave a všetky kamošky mam v dedine odkiaľ pochadzam
ale vyriešim to asi tak, že nakoniec sa vtrepem k mamine a budem tam s tobim sama hoci oco tam je ale čo už 😒

zoska
21. júl 2010

@garonka fuuu tak pevne nervy zajtra 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre