Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

matka dufam ze som ta neurazila ja som len chcela povedat ze ake ta bolo nadherne v takom mladom veku mat dietako vela ludi si myslelo ze to je surodenec ti ktory ma nepoznali 😉

blumka
17. aug 2009

no baby, co vam za to pisanie platia? 😀
zoska, naozaj krasne satocky a este krajsia pani majitelka 😀 😀
olif, tak uz ste si vybrali? supeeer...tak vam prajem prijemne stahovanie a rychlo sa zabyvajte 😉

zucana
17. aug 2009

blumi sak aj ty si kocka 😉
ja mam pocit ze sme tu vsetky celkom kocky ze akoze pekne februarovky a to budu pekne babenka 😀
my tu mame 37 stupnov takze som cely den vnutri s klimou a cakam na muzicka aby prisiel po mna a ideme na nakup lebo nic nemame 😒
asi si kupim syr na vysmazenie mam chut a pocujte majonezu taku v tube ktora je pasterizovana so 6 mesacnou zarukou tak z tej by sa nemal dostat salmonela nie? 😒

blumka
17. aug 2009

zuci, mam podobny scenar na dnesne poobedie ako ty 😀 tiez sme s Terezkou vnutri, lebo vonku je strasne teplo a cakame na ocinka aby sme sli na nakup, lebo chladnicka ziva prazdnotou 😀 😀
ja ti s tou majonezou neporadim, pozri na ingrediencie ci obsahuje vajcia surove alebo ake...no ale ked ma 6 mesiacov zaruku tak asi by neboli surove, ze? tak asi mozes...

zucana
17. aug 2009

no je tam napisane ze cerstve vajcia pasterizovane...no tak asi objavim nejaku salsu co nebude obsahovat vajco lebo syr s kecupom to veru nie je ono....
moj pride o piatej 😉
najlepsie je ze v tom obchode je taka zima lebo maju klimu na plne pecky ze si tam musim brat sveter a pod suknu leginy....

blumka
17. aug 2009

zuci, aj my ideme okolo piatej :D :D

olifcek
17. aug 2009

zoska jj veru, je to vyhodou, ze to tam poznam x;O) no a nabytok...peniazky nebudu na kupu vsetrkeho, takze pojdeme pekne krasne pomalicky...nevadi...hlavne, ze budeme spolu x;o)

matka uz aj idem kuknut, kolkoze to mas rockov x;o)

mati jo, i ja niekedy lutujejm, ze som skor babo nechcela....uz som ho mohla mat velke...ale...ked som necitila oporu v partnerovi...az v tomto x;o) tento je ten pravy 😉 😉

olifcek
17. aug 2009

zuci krv tyzden a zvysok ani neviem este x;o) chi

blum dakujem Ti x;o) musim uz aj pomaly ist, lebo o 18.00 mam stretko so znalcom x;O)

zuci ta majoneza je v poho x;o) je to len vajicko v prasku 😉

loginka
17. aug 2009

caute kolegyne 🙂
uz som doma, cesta v pohode, ale preco je tu zase taky upek?
musim sa pochvalit, kupila som si v sekaci nadherne tehu saty - hodim potom fotku
mali sme sa u rodicoch ako v bavlnke, tesila som sa z mojho rocneho synovca, mam aj opravene zubale, takze super 🙂

eva3107
17. aug 2009

Ahojte baby....ja som serm prisla z januaroviek...mozem sem tam prist medzi vas? Co ak to nakoniec pretiahnem ? 🙂

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

ahoj evi kludne sem prid ak budes stihat aj januar aj februar predpokladam ze sa pytas na koniec tehotenstva? 😀

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

evi posledny mesiac tehu budes chodit do poradne do nemocnice kde budes rodit 1 krat za tyzden budu ta sledovat a ak budes pretahovat viac ako 10 dni tak ti vyvolaju porod lebo to uz moze ohrozit babetko 🙂

eva3107
17. aug 2009

dakujem mastinkaaa 😉 ...a ty si odkial?

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

ja som od Presova

eva3107
17. aug 2009

Od Presova? viac menej aj ja ...30km od PO... 😉 fiiihaaa...

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

ja len 13 km a ktory smer

eva3107
17. aug 2009

Ja na Hanusovce nad Toplou...dedinka Pavlovce 🙂

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

ja smer sabinov dedinka Hubosovce inak Pavlovce poznam uz viackrat me cez ne isli

eva3107
17. aug 2009

nooo svet je maly 😉

joanna333
17. aug 2009

ahojte babenky, som tu po dlhom case. citam ze sa vam uz bruska zaokruhluju...mne tiez narastlo poriadne za posledne dva tyzdne...a hlavne mi uz nebyca zle.

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

evka nemate tam nahodou kupalisko lebo sa mi tak mari ze sme v dajakych Pavlovciach boli na kupalisku zeby u vas?

ahoj joanna no konecne uz som na teba myslela ze kde si zmizla

eva3107
17. aug 2009

Ano mame u nas kupalisko...tak to si urcite bola u nas 😉

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

evi myslela som si bolo tam super ale o bolo uz davno pocula som ze sa to nejak vynolilo

olifcek
17. aug 2009

🙂

hajdylca
17. aug 2009

ahojte, tak ja som bola dnes v tej genetickej poradni, okrem toho, ze sme mali vysluch, ze kto v rodine ma kolko deti a ci su zdrave a pod. nam bola odporucena amnio- a som skoro odpadla, ked mi povedala, ze vysledky s amnio neznamenaju ze je babo zdrave, ale len vyvratia to riziko, kt. vyjde pri triplle testoch... takze amnio som odmietla, a v 20 t mam ist na morfoligicky ultrazvuk, tak sa zrejme objednam k Cunderlikovi, tu na konovi ho vsetci velmi chvalia... inak mne je zle stale a to som skoro v 16 tyzdni, ak si nedam homeopatika (nejake coculine- ak by niekto potreboval presny nazov s radostou pohladam) stale vraciam, aj 2 krat za den... a nedajboze zostanem viac ako 3 hodiny hladna... tiez riesim dilemu ci po 2 mesiacoch ukoncit PN...

eva3107
17. aug 2009

ANo ako sa to vezme martina celkom je to kupalisko pekne stale tam v lete chodi vela ludii... 🙂

zucana
17. aug 2009

cafte tak ja uz mam v sebe syr aj s tatarkou bolo tam napisane vajce pasterizovane tak to snad neni cerstve 😉
inak sa pytam v bille ze akoze syr na vysmazanie a ona ze co?to akoze neexistuje vysmazany syr tak som si vypytala jeden a bol dobry 😉
eva caf aj ja niekedy zabludim do januaroviek tam su baby trosken popredu a ja mam tiez prelomovy datum 😉
blumi no co ste pokupili? ja zas dlho nepojdem na nakupy lebo to je sila kolko prachov to stoji 😲

zucana
17. aug 2009

hajdy neboj bude vsetko oki a chod aj na 3d a budes kludnejsia 😉

dianab
17. aug 2009

Ahojte!! TAk vidím, že tu sa to témami až tak hemží 😀

Spomínali ste tu majonézu, ja som práve dojedla brutusne majonézový zemiakový šalát, ktorý som ale robila s kúpenou maj. Aká som ja povrchná!!! Ani som si neprečítala zlozenie 😠 Dúfam, ze to bude v pohode 😅

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

ja som teraz dovecerala ale ta kombinacia prekvapila aj mna dala som si z obedu tanier fazulovej polievky s udenym rebierkom a zajedala som to chlebom namazanym s tatarskou omackou a salamou no je toto normalne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre