Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. júl 2010

@rivatha 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. júl 2010

Ahojte, tak my sme mali celkom kľudnú noc, až na to, že Natálka rotovala po postieľke a ja som ju stále prekladala 😒 Ale to nevadí, dôležité je, že spinkala do 5.h a potom do 7,15h a teraz už haja. Včera som v Panta Rhei kúpila knižku Bystré dieťa Batoľa za 4,95 eur, celkom dobrá cena no nie @blumka, len škoda, že nemali ostatné síce ešte predškoláka mali, to som nekúpila. Som smutná, Natálka má nejaký ekzém alebo čo pod bradou. Myslela som, že to je len zapareninka, lebo sa jej to začalo tvoriť, keď boli tie horúčavy, ale nič na to nepomáha. Čo myslíte...je to ekzém? Náš pediater má dovolenku, neviem čo urobiť.

dorotka2
29. júl 2010

Dobre ranko, uz velmi tesim na stretko. Aj my sme kupili sportacik, teda svokra sa vcera vytesovala, ja som si vybrala a ona kupila. Podla fotiek ma aj @blumka taky, peg perego pliko p3. Ma ho kamoska a je veeeeelmi spokojna, potrebovala som golfac, lebo aj dovolenka a ten moj je supis, no velkyyy. Len teraz neviem, ci mam malu zobrat dnes vo vajicku, alebo zoberiem sportak a hotovka, no musim premyslat. Ale velmi sa z neho tesim, aj ked maju aj krajsie farby, no mam oranzovy, lebo mali vypredaj minulorocnych modelov a len 3 farby a tato bola naj, ale to je jedno, hlavne, ze mam a pekny zase je. 🙂

raa2
29. júl 2010

@dorotka2 poznam ten kocik, som ho chcela kupit ako 3 kombinaciu, ale kvoli kolieskam som si ho nakoniec nekupila, ale ako sportak je podla mna fajn.dufam ze teda myslim na ten isty 🙂 no ved uvidim poobede 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. júl 2010

@rivatha doktor mi na všetko kázal dávať imazol - ten nepomáhal, dávam krém excipial - tiež nepomáha, ešte môžem skúsiť sudokrém...len neviem či môžem takto striedať. Zastupuje ho doktorka v inej dedine a dnes je do 12.h, to nestíham. 😒

lolka
29. júl 2010

dobre ranko,
u nas noc velmi dobre, zaspala o 21.00, potom sme o 23.00 papali a potom az o 5.00, spinkanie a ranne vstavanie o 8.00, takze parada 😀 pred chvilou som ju chcela znova uspat, ale po 10 min. uz je hore, drzi si obe nohy a skrieka na zaves 😵 tak sa asi oblecieme a pojdeme von.
a uz sa tesim na stretko, len o 16.30 budem musiet ist, mame dohodnutu navstevu 😅
@dorotka2 aj kamoska ma ten kocik Peg Perego a je s nim spokojna, aj nam ho vtedy - kde sme sli do Rima ponukala, ale to som chcela este vanicku pre Viki. a oranzova je pekna farba, my ju mame v kombinacii s hnedou na sportaku aj na vajicku.

@rivatha tie kremiky ma pobavili 😀 muzi velmi nepozeraju na obal, co im nachystas, to pouziju 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. júl 2010

@rivatha práveže to nie je mokvajúce a ani vysušené, začalo to minulý týždeň a skutočne som si myslela, že zapareninky, keďže Natálka má krátky krk a dve briadky. Proste ako je na obrázku, červený fľak. Teraz sa nezväčšuje, ale od minulého týždňa je určite väčší.

olifcek
29. júl 2010

@dorotka2 daj fotoooooooooooo....oranzova je peknaaaa, len co musky?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
29. júl 2010

@jaja32 skus holtov krem, ten rychlo zabera, nam vzdy po nom zmizli rozne vyrazky. zaberie to hned...

jaja32
29. júl 2010

@raa2 ďakujem, dostať bez predpisu?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
29. júl 2010

@jaja32 skus ten sudocream...a veru aspon dva dni ten isty....zapareninka to asi nie je...zeby atopicky ekzem? neviiim

blumka
29. júl 2010

ano ja mam peg perego pliko p3...uz sa v nom vozila aj Terezka, zatial ho vyuzivam na denne balkonove spanie, ale teda je uz rozhegany co s nim stale drmem, ked malu uspavam ale este drzi...som s nim spokojna 😉

lolka
29. júl 2010

a skoro som zabudla @olifcek hod cislo uctu do IP, posleme s mm peniazky 😵

Viki uz hodila rec so zavesom, tak sme sa obliekli a ideme von, je pekne 😵

jaja32
29. júl 2010

@olifcek skúsim, už som kázala kúpiť aj holtov krém, ale na nete som čítala, že by sa nemal aplikovať dojčatám...ja neviem...chúďatko, nejako sa nesnaží si ti škrabkať, ale nepáči sa mi to.

jaja32
29. júl 2010

@blumka na von máš ešte malú v hlbokom kočíku, alebo si už vymenila?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. júl 2010

a teraz som čítala odporúčanie od pediatra, že holtov krém sa môže použiť na kratšiu dobu ako 10 dní, tak skúsim
@raa2

jaja32
29. júl 2010

@rivatha 🙂 no fotila som ju na rukách, tak aby mala hlavičku zaklonenú...ale presne si to identifikovala. Žeby bola zapareninka až týždeň, aj keď neboli teraz teploty? Môže byť.

olifcek
29. júl 2010

@blumka ako dlho mam zajaca varit? mamina, ze nech dam varit celeho, a az paq pokrajat....ale jak dlho varit?
mam ho od vcera....vcera bol zamznuty na lad, je v chladnicke, varit ho chcem dat okolo 15.30....nepokazi sa mi dovtedy, ze?

lienka2
29. júl 2010

ahojte 🙂
my sme dnes vstali tiez uz pred siestou 🙄 ale pred osmou uz spal, a ja s nim 😅 uz sme sa aj najedli, aj trocha pohrali, ale zase mrnci.. je to s nim na nevydrzanie.. uz nech mu tie zubky vylezu, ani ten gel velmi nepomaha 😖

vidim ze ste preberali autosedacky, ja som uz tiez pozerala, len neviem ci radsej kupit od 9-18 alebo uz rovno od 9-25.. a este asi sa opytam blbost, ale fakt neviem.. tie sedacky sa uz davaju v smere jazdy, vsak? ako sa potom nastavuje opierka, ked take male dieta este nevie samo sediet?

jaja32
29. júl 2010

...tu je pár momentiek...Natálke sa páčia lístočky 🙂

raa2
29. júl 2010

@jaja32 ano 🙂

raa2
29. júl 2010

@jaja32 krasnucka je malinka 🙂 myslim si ze po tom holtovom kreme jej to zmizne raz dva, nam vsetko mizne pomaly z vecera do rana...len trosku smrdi 😀

@lienka2 ano v smere jazdy sa davaju uz potom.,.a my tiez mrncime a zubov nikde, nic nepomaha... 😢

jaja32
29. júl 2010

@raa2 🙂

andrea2603
29. júl 2010

@jaja32 ja tiež myslím, že ten Holtov krém by mohol pomôcť, Lenke vždy zabral na atopický ekzém /aj keď nie nadlho ☹ /
inak ahojte 🙂

laxity
29. júl 2010

babulky ja neprídem na stretko 😔 , nejak mi je stále na ho... a ešte aj hnačka...to asi zo včerajšej kukurice a melóna 😠

tak vás pozdravujem všetky a veľmi ma to mrzí 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre