Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. júl 2010

@jaja32 kupila si alnature? to je pre oliv to naj z kupovaneho x;o) babylove az taky uspech nemalo x;o) a alnature papala zemiak+cuketa, mrkvicka+zemiak+masko, pastrnak+masko a chutilo mocno x;o)

jaja32
31. júl 2010

@blumka neviem ani ja čo je ryžová múka, tak skúsim

blumka
31. júl 2010

@olifcek kurnik uz viem co som zabudla..alnature kupit...dokelu..no nic.. 😅

jaja32
31. júl 2010

@olifcek áno, kúpila 🙂 a tiež som kúpila aj babylove ale asi len 2 ks. V jednej je dokonca aj fenikel...to hádam môžeme. Ďakujem za radu. A ešte majú aj dlhšiu spotrebu po otvorení ako hame. Pri našom jedení asi po otvorení natlačím do kociek na ľad a zmrazím. Budem vyťahovať a nevyhodím.

jja
31. júl 2010

@olifcek ano, oli , prestudovala som vsetky, dakujem 🙂

jaja32
31. júl 2010

@olifcek písala sam ako tatar...dlhšiu spotrebu majú alnature a aj ten fenikel je v nich

jaja32
31. júl 2010

@blumka vidíš, vidíš...len kúp. Ja som chcela kúpiť hlavne v tých menších pohárikoch, ale mali len mrkvičku, ostatné sú väšie poháriky....no ale veď vy už papkáť ostošesť. Papkala tekvicu? Ak si dobre pamätám, tak dnes ste mali také papkať.

blumka
31. júl 2010

@jaja32 no ved..kdyz jsem blbej tak si pisu 😀 musim si to zapisat 😀
ano, papali sme dnes tekvicu..ale nie samu..mala mix zeleniny co doteraz jedla..mrkva, zemiak, kalerab plus tekvica....celkom jej to chutilo, dokonca som jej to nemixla uplne na hladko a uz aj zula..taka zlata bola jak tymi bezzubymi ustami zula 😀

svetlankat
31. júl 2010

Dobru baby idem hajat. Prave som skoro infarkt dostala. MM dnes robil dvere a tak osadil sklo ze prave puklo a vypadlo esteze nikto pri dverach nebol a ani Miska sa nezobudila. Boze ale som sa zlakla. Dobru

jaja32
31. júl 2010

@svetlankat uf, ešteže sa vám nič nestalo....dobrú

svetlankat
31. júl 2010

@jaja32 tak tak, uz su dvere zvesene a to som sa tesila ze ich konecne mam ☹ ☹ ☹ 😒

jaja32
31. júl 2010

@blumka no ja si veru aj píšem, ale tentokrát sme išli do mesta hlavne kúpiť výživky, tak som si zapamätala...
jeeej, super, že jej chutilo

jaja32
31. júl 2010

@svetlankat to ste osádzali nové dvere?

svetlankat
31. júl 2010

@jaja32 nie nove ale renovovane, no co uz musime kupit nove sklo

jaja32
31. júl 2010

@svetlankat aha...tak budete mať skoro nové dvere s novým sklom 🙂

svetlankat
31. júl 2010

@jaja32 tak tak, dobru nocku,

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
31. júl 2010

@rivatha mne zohnal králika svokor, že dal 10 eur a ešte si môže prísť zobrať dvoch... 🙂 dobrý kšeft. Mm sa už teší na polievočku.

jaja32
31. júl 2010

@sadka01 to mi je ľúto, tak sa rýchlo vylieč, aby si mohla s detičkami chodiť na vychádzky...držím palce

matesl
31. júl 2010

ahojte bablky,
obdivjem vas ako stihate
moj maly si stale vyzadje pozornost a stale sa taha hore a ked ho nevezmem jedje sa...potrebje okolo seba stale spolocnost, som zvedava ako to bdem robit ked pideme domov od nasich a bdeme sami dvaja 😅
ako to vsetko stihate vy? zahraj sa vam detrence same?

matesl
31. júl 2010

@blumka a moja teta - dr. mi tiez povedala nech malmu nemixjem jedlo, len roztlacam ked zacneme...ale ja zacnem az ked dovrsime 6m..ked aj jeho obvodna tak povedala, ze pekne pribera, nemsime sa ponahlat...ale vsimla som si ze kako z je take hustejsie, takze asi riadne vsetko vstrebe z mliecka 😀

blumka
31. júl 2010

@matesl ja niekedy mixnem niekedy nie...zo zaciatku je podla mna dobre mixnut, aspon tu uplne prvu stravu, lebo dieta nevie co s tym ma robit a uz vobec nevie ako ma zut...tekute je pre nich lepsie len tak prehltat...a postupne ked sa nauci narabat s jazykom tak sa moze len rozltacat...vyzera ze Juli zvladne aj roztlacene...terezka napr. mala rada hrudky v jedle...aj v kasi, jej som nemixovala skoro vobec..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
31. júl 2010

@matesl..jj aj juli sa coraz menej zahra sama..ale to je tym, ze si zacinaju uvedomovat svojich ludi a chcu byt s nami 😉 o chvilu zacne separacna uzkost, to bude len revu a kriku 😅
@rivatha, no zo zaciatku len omielaju vsetko tym malym jazyckom ale oni vedia paradne zut...ved daj davidkovi niekedy prst do pusy ako ti ho pozuje..silne maju tie dasienka 😉

matesl
31. júl 2010

@blumka tiez si myslim, ze na zaciatku treba
a inak este jedn vec mi povedala, ze zemiak az neskor odporuca davat, tak v 8 mesiaci...ale zabudla som sa spytat ze preco

suzon78
31. júl 2010

@rivatha ja som sa tiež pýtala dr., že či môžem dávať úplne jemnučké rozmixované, tak povedala, že pravdaže, že je ešte maličká, že pučí sa zeleninka až tak okolo 8-9 mesiaca, skôr nie...aby sa bábo nepridúšalo, lebo ak mu zabehne, môže mať negatívnu skúsenosť a nebude chcieť papkať potom. Moja dnes bola zlatá otvárala pusku ako lastovička, spapkala dnes 80 g zemiačkov, zajtra už pridám aj mrkvičku ,už sú to 4 dni čo zemiačik papkala ... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
31. júl 2010

@matesl 😕 to pryvkrat pocujem..spytaj sa jej ak mozes ze preco to ma zaujima...mne sa zda ze nasu juli zemiak zapeka

matesl
31. júl 2010

@rivatha no zacina byt maly narocny a hlavne ked sme mesiac boli stale s vela ludmi a na kupku a tak...no zblaznim sa s nim, lebo aj noci mame stale take nijake...tto mi tiez mrnkal kazd po hodku a o 6 uz bicek, dokonca sa mi uz zobudil aj o pol 4 ze kuk a vykecavacky...juj to spanie asi boli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre