Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dianab
17. aug 2009

Zuci ? M. Anthony: všetky salsa piesne (milujem kubánsku hudbu), ktoré viem naspamäť, ale sú všetky úžasné 😀 a potom Earth wind and fire- staršie, ktoré majú pre mňa v sebe toľko energie, že viac mi ani netreba...

JAj a diki, tá fotka je asi fakt vydarená 😎

zucana
17. aug 2009

jani no da sa kupit na slovensku...ja som ju dostala ako dar od kamosiek ked som sa stahovala do IT
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-rozvoj-os...
je velmi dobre pisana a aj vtipne a ja som sa tam nasla a ako ta tak citam aj ty sa najdes 😀

dianab
17. aug 2009

Aha, no obávam sa, že je to navždy len ilúzia ☹ ale keď nás to tu nebavíííííííííííí 😢

zucana
17. aug 2009

aj ja mam rada latino 😉
inak pomaly sa lucim...fotbal konci a presuvame sa hore do postielky k menej telke...zatial je remiza tak snad vyhrame bude potom lepsia naladicka 😀
a furt mi keca...ze co pisem? a ja ze je naj manzelik na svete ale niekedy nechce jest moje jedlo ale maminkine a on ze ziarlim lebo neviem robit ragu...( to je prosim nieco ako bolonska moja svokra robi najlepsiu a vari sa to 5 hodin) mam recept a keby sa mi chcela tak to spravim tak ako ona...ale naco ked ona to robi na kila a potom zamrazuje to radsej urobim svieckovu 😀

zucana
17. aug 2009

nikdy nehovor nikdy 😎

janielah
17. aug 2009

dobre, zucik, velmi pekne dakujem, prajem dobru noc a nech to neskonci remizou, aby bolo rošošo 😀 papa.

dianab
17. aug 2009

hihi, Zuci, pravdu máš (s tou sviečkovou) . Ragu sa robí 5 hod? Ty brďo!

Aj ja idem, lebo Peťko, ten už možno aj zaspal vo vani, lebo že ma počká, kým dorečním... aj keď vie, že neni šanca 😀 😀
Dobrú nôcku všetkým...

zucana
17. aug 2009

oki jani dobru nocku
inak baby posledna vec co som si prave spomenula ze preco sa skriepime...ze mne je zima a jemu teplo...a to v kazdom rocnom obdobi...
on by chcel spat s klimou zapnutou a mne je zima...v zime ja zakurim na 23 stupnov on chce len 21 😠
takze kompromisy 😀

zucana
17. aug 2009

dobru mne moj zahlasil ze som toho popisala tolko zemam na tyzden pokoj 😀

janielah
17. aug 2009

😀

olifcek
18. aug 2009

kukuc...tak dnes je zatial fajnucko, tak sa poberam do prace 😉

olifcek
18. aug 2009

zuci jaj, hej..ale, odkedy uz nesmrdkaju, som tam nebola, tak si ich pamatam ine, sry 😎

jja
18. aug 2009

Ahojte dievcence, vsetky vas zdravim, ja som po pracovnej dovolenke zase naspat v praci....unavena som sice ako kon, ale co uz 😉

blumka
18. aug 2009

dobre ranko...ako ste sa vyspinkali? mna zasa pred chvilockou kopol tomasko 😀 😀

loginka
18. aug 2009

bre ranko, ako citam vcera ste tu mali peknu debatku 🙂
blumka, tak to ti zavidim, ja sa na to strasne tesim, neskor to bude ale chobotnica ked ma budu kopat 4 nozicky 🙂
inak aj ja mam rada latino, chodila som na zumbu, velmi mi to chyba, ked sme boli na Kube tak som si to latino uzila

zoska
18. aug 2009

cafte baby,
tak citam ze vcera ste sa tu vecer este dobre zabavali 😀

No ja hlasim, ze NT prebehlo bez krvi (neviem preco- najprv ma na nu poslali a potom ze ee, ze len sono...)
No- mame 69mm, noštek narastol, NT je 1,4 mm... dr. na pochvalil, ze vsetko vyzera o.k., aj chrbtica... tak som spokojnaaa...neskor hodim fotecku
mala som byt 13+4, ale zevraj sme 13+1 😉

blumka
18. aug 2009

zosi, to je super...ja si idem o chvilu po vysledky krvi, tak dufam, ze bude vsetko ok 😉

olifcek
18. aug 2009

zoska GRATULUJEM 😉

blumi ja som si nemusela ist po vysledky, zavolala som mojej sestricke, ze mi tak i krv vzali, a ona uz zabezpecila, aby vysledky prisli k nim x;o)

blumka
18. aug 2009

olif, ved aj ja mozem zavolat, ale lekarka mi povedala ze vzdy je lepsie prist osobne a po minulej skusenosti, co som tam volala tri dni a nevedela som sa tam dovolat, tam radsej skocim osobne

olifcek
18. aug 2009

blum jj, i mne vraveli, ze tam sa dovolat nedaaaa...ale vysledky prisli k mojej sestricke, takze som si len k nej po vysledky zavolala x;o) ale dnes, ked tam pojdem, chcem to i vidiet, chi 😉

dufam,z e sa neotepli, lebo mam lekara po praci...sice sa umyjem na bidete a taq, ale, bleee... 😉 nam asi na kazdej poradni budu kontrolovat krcok, ze? 😉

blumka
18. aug 2009

no mne minule kontrolovali 😉

olifcek
18. aug 2009

blum hech, takze dnes asi celkovo nam iesto toaletaku budem pouzivat bidetik, chi, chi

loginka
18. aug 2009

aspon budes fresh cely den 🙂
zoska gratulace 🙂

kakatka1
18. aug 2009

Ahojte! Sa tesim aj ja z dobrych vysledkov, len tak dalej. 😉 Mna caka zajtra odber krvi, trosku bojim bojim. 😖

teuska
18. aug 2009

CAute babenky 🙂 Zoska gratulujem 😅 😅
Vy ste toho ale vcera popisali, normalne som si k veceru k tomu sadla a ze 5 stran. No kym som to stihla docitat, uz som musela od PC a ani som nestihla nic napisat 😠
Tak uz to asi nebudem ani cele citat 😀
Baby mna pobolieva to brusko stale a mam pocit, ze viac a viac. No ale neviem, ci je to iba moj pocit. Je mozne, ze sa mi roztahuje a preto ma boli?
A este sa chcem opytat, co si myslite o farbeni vlasov v tehu?

zusika
autor
18. aug 2009

ahojte kocky....vy pri konikovi aj zaspavate?? ja som rada, ze ked pridem domov uz PC nevidim... 😀 ale s vami som tu rada 😉
ja som asi nejaka divna tehula.... mne nic nie je, nic na neboli, ani tie emocionalne prejavy nemam ... ja neviem co je so mnou.... ☹ mozno cakam nejakeho votrelca alebo strasneho flegmatika
Kocky, vy sa tu stale viac tesite na pohlavie a ja sa stale viac priklanam k moznosti, ze nechcem vediet co to bude...nejako to tak citim... lubim budem babo ci to bude D/CH.... ale mne je naozaj uplne jedno co to bude
no a chcem podporit hajdy... aj ja by som asi amnio odmietla, kedze ti aj tak nic nevylucia.... 3D ti tiez vie ukazat... takze nemaj strach a uz si nedavaj robit ziadne testy - pre pokoj tvojej duse aj kvoli tomu drobcovi... 😉
no a pekny den vam vsetkym....

zusika
autor
18. aug 2009

Teu, ja idem zajtra ku kadernicke na melir.... lekarka mi povedala, ze pokial su tie farby kvalitne, tak sa nic nemoze stat... nemali by obsahovat nejaku zlozku, ale zabudla som ze aku....
a Zuci...ja uplne normalne jem ci uz tatarsku, majonezove salaty - take trvanlive - samozrejme... a aj zmrzlinu... a vobec nemam strach... keby som sa mala vsetkeho bat, tak sa izolujem a zomriem od nudy a hladu... 😉
inak, uz som mala aj dva pohare vinka.... a nemam vycitky... proste viem, ze sa nic nemoze stat....

teuska
18. aug 2009

Zusi normalne ti zavidim tvoj postoj. Aj ja som bola taka, ked som cakala prve dieta, netrapilo ma nic, ani pohlavie, nic mi nebolo, v nicom som sa noebmedzovala a tak. Ale potom prisli moje zle skusenosti s troma potratmi a teraz mam strach ist aj na zachod 😝

olifcek
18. aug 2009

logi, chi 😉

janielah
18. aug 2009

dobre ranko kocky, vcera sme tu mali vecer veselo 🙂 zusika, ty sa len nicóho neobavaj, ale si pekne gratuluj, ze ty si ta vyvolena, ktorej nic nie je 🙂
a inak aj ja chodim na melir uplne v pohode, to uz je zastarany nazor, ze tehotne zeny musia chodit neupravene a skarede 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre