Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
4. aug 2010

tak ja idem do hajan...mm zavelil 😀

jaja32
4. aug 2010

brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

blumka
4. aug 2010

@jaja32 aka pekna profilovka 😉
no zatial je juli trosku pozadu ale to len par dni...tak som zvedava...ona sa uz chysta plazit..ked ma prekazku tak sa odraza nozkami a ide jej to ale tak sama plazit neviem kedy sa zacne...
a kukam podla fotiek,ze terezka sama sedela niekedy na prelome 8 a 9. mesiaca..takze mame casuuuuuu 😀 ale ona tak najprv nic nic..a potom v septembri sa plazila, v oktobi po styroch, v novembri si sadla a aj sa uz stavala a chodila s oporou a potom zasa nic a sama zacala chodit az vo februari 😉

blumka
4. aug 2010

@jaja32 bruuuuuuuuuuu

svetlankat
4. aug 2010

@jaja32 bruuuu

idem uz aj ja dobru noc babenky

blumka
4. aug 2010

mne sa nechce este... 😕

svetlankat
4. aug 2010

@jaja32 aj ja som si vsimla, fesandy

olifcek
4. aug 2010

@blumka fakt pekny hadiiiiik

blumka
4. aug 2010

uz setky spite? som tu sama ostala? 😢 😅 😀

blumka
4. aug 2010

@olifcek aaaaaa ty si tu 😀

olifcek
4. aug 2010

@blumka este joooo, uvidime dokedy oliv vydrzi byt vecer na kojeneckom...uz sme mali byt v posteli 😅

blumka
4. aug 2010

@olifcek no celkom pekne vysiel na to ako sme s nim bojovali 😀 to su len farebne papiere potrhane a lepene na hada 😉

matesl
4. aug 2010

@rivatha anooo mas pravdu s tym vypoctom, ale o ten priplatok k prispevku by aj tak rodina prisla, to nikde nerozratal 😉

matesl
4. aug 2010

@zoska to uz sa fakt tak plazite, to je supis, len oci aby si mala vsade,
a mozno sa tym aj viac unavia detia potom budu lepsie spinkat, ci som naivna 😀 😅

matesl
4. aug 2010

baby vy ste toho popisali, idem docitavat a priebezne sa chytim 😎

blumka
4. aug 2010

@matesl priplatok by som az tak velmi neriesila, lebo po ine roky bol aj tak len pre prvorodene dieta 😉

matesl
4. aug 2010

@blumka a ked sa odraza Juli, tak aj rucky preklada do predu? bo ten nas nie, len vypuci zadok a jeduje sa...no ale na to musi prist sam ako na to 😀

olifcek
4. aug 2010

@blumka jj, vidim ...ale hada nevystrihovala TT, ze?

olifcek
4. aug 2010

@blumka jaaaj, som chcela, ze mne oliv, ked cosi veeelmi chce, tak sa fakt i preplazi pekne...a ked ma oporu, odraza sa od nej 😵 😵

blumka
4. aug 2010

@matesl hmm..a vies ze som si ani nevsimla co robi s tymi rukami? 😕 musim pokukat zajtra... 😅
@olifcek jasne ze nie..ja som ho nakreslila, vystrihla a ona ho natrela lepom, natrhala alebo nastrihala kusocky a potom sme spolu lepili...a potom ona dokreslila hlavu... 😅 objavila noznice, tak chce strasne strihat ale chudatko nevie to drzat ani nema taku silu aby tymi prstekami ich roztvorila tak striha dvoma rukami ale len take zastrihy si robila a potom dotrhavala 😅

blumka
4. aug 2010

@olifcek jj ked maju oporu tak sa im lahsie..aj juli tak dnes rano..bola napriec v postielke a odrazila sa od tyciek a sup ku mne a potom este od deky ci od cohosi a uz bola vedla mna na posteli 😀

olifcek
4. aug 2010

@blumka 😀

olifcek
4. aug 2010

@blumka mm sa posledne dni smeje...oliv kazde rano haja kolko na mna, hehe, take pismeno T robime 😅 len ona tak i v noci a najnovsie nielenze lezi cez celu oju polovicu, ale este i rucky ma rozpazene, hehe

blumka
4. aug 2010

@olifcek presne tak spi aj juli ked spi pri mne...akurat ze zadkom na mna a nie hlavou a rano si rada prdne 😅

matesl
4. aug 2010

@svetlankat a ako sa mala naucila sama zaspavat v postielke? ci to sama? neprotestovala?

olifcek
4. aug 2010

@blumka oliv je nohami ku mojmu trupu otocena x;o) a nohy si na mna inak ,,drzo,, vyklada, ked si zmysli x;o)

olifcek
4. aug 2010

@zucana sa nam ma asi super, kedze na nas nema cas...aj ma to tesi, nooooo, chyba tu,ze?

blumka
4. aug 2010

@olifcek no co si to dovoluje 😀 zlate su 😵

maminnka
4. aug 2010

@jaja32 ja fakt nevieeeeem :(

olifcek
4. aug 2010

@blumka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre