Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. aug 2009

diana zlaty manzelik. i moj anjelik sa snazi. najviac sa mi paci, ked i riady mam nanho nechat a ist si lahnut...len mne to pride take...ze on chudak maka a ja si lezim x;o)

jaaaj, tak po tyzdni, nie po mesiaci, xhi...

dianab
18. aug 2009

uff.. Blumi, dik za široké objasnenie problematiky ... 😀 Máme v tom jasno, chceme nový... podľa toho, čo píšes najlepšie trojkomb., takže nás to vyjde asi tak do 800 EUR? Nemám pravdu?? 😉

hajdylca
18. aug 2009

ja si myslim, ze baby sa moze kocikovat uz od narodenia- len by nemalo vonku mrznut- teda byt velke minusove teploty.. dianab za malinko- inak ja som bola na krv v pondelok a uz v stredu mi volal lekar ze mam prist vo stvrtok na "konzultaciu" vysledkov... mne sa paci kocik bertini, uz si musime len vybrat ktore Xko...

martulanr
18. aug 2009

olif neboj 😀 😀 ja zhanam coneco mam ich autosedačku maleho som v nej prepravoovala asi 8 mesiacov uvidim co druhe babo ake bude 😀

alex
18. aug 2009

neviem presne, musím sa ešte popýtať, lebo jedna známa ho bola kupovať v Maďarsku a vyšiel na 20 tis. a nie skoro na 30, ako tu.

dianab
18. aug 2009

Olif... chvalabohu... môjmu sa zunovalo umývať riad... tak zabezpečil umývačku (tú najväčšiu ) 😀 Aj tam ma stále ľutuje, že stále varím, viac menej kvôli nemu, lebo cez týždeň nevie kde jesť iba vo firme, ale ja rada varím, len som to umývanie neznášala 😠 Aj Tvoj mužík je zlatý, vieš koľko mužov zásadne odmieta pomáhať, nieto umývať riady??? 😀

olifcek
18. aug 2009

martu 😀 ja som i vtipkovala..ved..itak ho mozno do novembra mat nebudu x;oD ale na nete je par podobnych, takze pohodka...zatial 😉

olifcek
18. aug 2009

diana jj, ja viem, ze mam doma poklad. ale nie taky, ktory zakopat x;O) teraz je sice odleteny, ale v piatok uz bude prileteny, tak sa tesim 😉

blumka
18. aug 2009

dia..s cenami ti neporadim, ja som kupovala moj pred dvoma rokmi v usa, takze ma to vyslo skoro o polovicu lacnejsie ako tu 😉 ...ja mam kociky dva...jeden hlboky, take nieco ako je ten treti co olif dala a druhy ten sportovy perego s autosedackou..a vyslo ma to lacnejsie ako by som kupovala jeden v trojkombinacii...no ale ja mam ten hlboky od svagriny po jej dcerke 😉 ...prednedavnom si kamoska kupovala kocik pouzity a bol v takom stave ako novy, len teda ta cena...skoro zadarmo 😉

dianab
18. aug 2009

Hajdy...aha... tak keď ma bude za 2 dni volať na konzultáciu, nebude to znamenať asi nič skvelého že? ☹

hajdylca
18. aug 2009

dianab podla mna uz 800 eur za trojkombinaciu to je dost vela, podla mna tak okolo tych 400- 500- 600 eur, zalezi od znacky... za tych 600 je napr. CHicco, za 800 je uz concord... a inak my sa tiez chystame potom do polska hlavne postielku kupit, a aj komodu kuknut by sme tam mohli aj co ja viem, co nam bude chybat, kocik ak by mali lacnejsi ako u nas, a ten co chceme kupime aj tam...

olifcek
18. aug 2009

boze, este 32 dni do svadby..snad dovtedy nebudem mufloniq x;oD mohlo by sa to na chvilku zastavit...x;o)

blumi i ja chcem mat tae stastie ako mala \Tvoja kamoska x;o) nemohla by mi ho kusok poslat? ;o)

diana no veru...ked volaju, tak je cosi inak ako ma byt...ale nie nutne zle x;oD

dianab
18. aug 2009

Olif : 😀 Teším sa s Tebou.. je veeeľmi zlé keď je mužík odcestovaný, však? A byť bez neho je veeeľmi zlé 😢 😢 Ja som raz šla na škole 100 km od Štúrova a v noci mi bolo tak blbo.. už neviem sama v posteli spať.. fest mi tam niečo (hm.. niekto) chýbal.. 😢

blumka
18. aug 2009

hajdy, tusim pod -15 sa neodporuca s novorodeniatkom ist von 😉 ale pre baby je praveze dobre ze sa otuzuje od malicka..samozrejme primerane obliect a jasne ze ked fuci, ze vas odfukne aj s kociarom to nieeee...
My sme to pri terezke asi s otuzovanim prehnali...este aj v zime a pri otvorenom okne spi neprikryta ale samozrejme v dlhom overale 😀 😀

olifcek
18. aug 2009

za kolko sa da asi v polsku kupit postielka? a za kolo ta ista, alebo podobna u nas? myslela som, ze busdeme mat postielku od segry, ale jej mala bude mat rok a pol, to ju asi este bude potrebovat, takze...asi budeme kupovat x;o)

hajdylca
18. aug 2009

dianab mne rovno povedal, ze tie vysledky nie su dobre, ze mam prist a dohodneme sa co dalej, a to mi inak pripomina, ze mu musim zavolat, dal mi 2 papiere jeden na geneticku poradnu a druhy do prenatalnej poradne- ale neviem, co mi tam povedia, ked uz na genetike som sa rozhodla ze amnio nechcem...

blumka
18. aug 2009

olif, len hladaj a hladaj, a isto daco najdes 😉
a tiez potvrdzujem ze v PL kupite vela veci o polovicu lacnejsie 😉

martulanr
18. aug 2009

olif ja som kupovala v ikei 😀

dianab
18. aug 2009

Blumi...ďalšia varianta bola, že hlboký kočík kúpiť taký extra neviemčo, lebo ten sa aj tak menej používa... radšej potom ten športový nech je super, lebo v lete budeme behať jak najaté s baby 😀

Hajdy... tak concord nechcem, stačí aj chicco, vraj nie sú zlé... ale toto si vyžaduje ešte skúmanie...hľadanie...porovnávanie atď

dianab
18. aug 2009

Hajdy... tak budem asi tŕpnuť, kedy zavolá. Ešteže som v práci, lebo doma som sa zbláznila od toho čakania... neznášam čakať.. som taká nedočkavá...že to vie poriadne človeku vedľa mňa liezť na nervy 😖

adela29
18. aug 2009

zusika, v polsku sme boli a maju tam pekne kociky, len nie typovo vsetky ako tu zajtra vam sem napisem presne polsku stranku, nemam ju pri sebe v praci .... dovazaju dokonca aj do slovenskych obchodov a su ochotny za cenu aka je v polsku priviest ti ho na slovensko na dohodnute miesto ... do trnavy urcite

mmaarrttiinnaa
18. aug 2009

ahojte vas za to pisanie snad platia tych 7 stran od vcera uz nedocitam tak k aktualnej teme ja kociar mam po prvej dcere je perfektny a zeleny tak sa moze narodit aj chlapec aj dievca ja len chcem potom neskor nejaku sikovnu buginku polohovatelnu

adela29
18. aug 2009

to len ja som ho hned strelila po prvom babatku :(

blumka
18. aug 2009

ja chicco ee 😝 ..ale kazdemu sa paci nieco ine, ze? 😉

hajdylca
18. aug 2009

myslite, ze mam doktorovi zavolat aj ked ma po ordinacnych hodinach uz dve hodiny, ale je tam cislo na mobil... neviem, ci nemam pockat do zajtra, nechcem ho otravovat...

zoska
18. aug 2009

kočky píšete akoby vam platili 😀
co sa tyka kocikov- najprv som pozerala quinny a jané, ale su strasne drahe, teraz kukam implast bolder 4- ma rovnake rozmery a velmi dobre referencie...

inak vdaka za gratulacie 😵 a blumi ja gratulujem k tvojim super vysledkom 🙂

hajdylca
18. aug 2009

dianab neboj, isto budes mat vysledky OK

dianab
18. aug 2009

Źeby sme šli na výlet do Poľska, keď hovoríte, že sa to tak oplatí, ale keď sa pohrúžime do nakupovania, kto to donesie? Asi musíme ísť firemnou dodávkou, či čo je to nákladné auto.. 😀

mmaarrttiinnaa
18. aug 2009

hajdy skus este mozno stihnes sestricku lebo doktor pravdepodobne po ordinacnych hod. odchadza aspon ten moj

adela29
18. aug 2009

zober si poriadne velke, lebo ked tam minies len to, co tu za kocik, tak ju budes mat plnu .... kocik tam stoji 7 tisic korun, tu v obchode presne ten isty dodavany z polska raz tolko :( su to zdieraci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre