Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. aug 2010

@janielah my papame od 01.07., uz i maso a aj zllltko, a od zajtra uz dam i desiatu al. olovrant ovocnyyy ku zeleninovemu obedu 😉

zoska
10. aug 2010

@blumka skusim jej tam supnut vankus na kojenie, uvidime... skor si myslim, ze ju to rozculi, ale mozno ma prekvapi 😀 ako smiech cez slzy 😀 😀
inak cez den je uzasna, uz sa aj zahra sama 10minut, len musim davat pozor aby mi niekam nevliezla

a uz asi sa konci faza casteho spanku,co som minule riesila... dnes spala len raz 45minut a teraz nevyzera zeby sa jej chcelo... vcera toho tiez moc nenaspala

zoska
10. aug 2010

ked sa zavedie do stravy zltok a maso, tak ako casto sa ma davat....kolkokrat do tyzdna?

olifcek
10. aug 2010

@zoska ja varim vzdy na dva dni a zltok som teraz dala 1x v nedelu, cize v po a ut mi papa zltok, inak masko...dnes vecer nachystam papu na zajtra a pozajtra...

garonka
10. aug 2010

@olifcek jeeeeej to si de našla? cocodrilo je dobra značka
kukam, že to pre detičky čo chodia jaj a my ešte asi nebudeme ale šak veľkosť 80 je skoro pre ročne deti fiha

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. aug 2010

@rivatha jj, 1x-2x zltok

olifcek
10. aug 2010

@garonka 😅

garonka
10. aug 2010

ja sa toho prikrmovania bojím ako pes
skusim dať zajtra mrkev lebo dnes v stoličke hysačil nemôžem pred nim jesť 🙂

olifcek
10. aug 2010
olifcek
10. aug 2010

idem si ja s oliv lahnut

raa2
10. aug 2010

@maminnka ved toto, ale ked ides na vypredaje, tak tam uz dohromady nic nemaju ☹ inak maju krasnucke vecicky...

garonka
10. aug 2010

@olifcek my hajame ale ja tu radšej straším 😀

olifcek
10. aug 2010

@garonka oliv sebou metala jak rybka, tak sme sa presunuli do spalne a uz sa jej nechce haji, tak sa salime, hehe

garonka
10. aug 2010

@olifcek sa prebrala? na posteli sa najlepšie blazni 😀 to poznameeeee 😀

olifcek
10. aug 2010

@garonka pocuj, aj Tobimu sa na hrackach pacia vysacky? Oliv je z nich priam unesena. Zajtra jej pride uzasne sustava knizka, som zvedava. Stoji 10eur bez centika, mne sa postastilo za polovicu vratane postovneho uz kupit...

garonka
10. aug 2010

@olifcek jaj vysačky no jasne na tie letíme jedna radosť, hračky nezaujímaju ale visačky na nich to hej, i taku huseničku lamaze čo mame len stymi visačkami sa hrať bude 😀

supiš nakup potom cvakni tu knižočku 😵

mimisash
10. aug 2010

baby prednedavnom sa tu preberala znakova rec pre babatka skusa to niekto?

blumka
10. aug 2010

@mimisash este je skoro..ja budem urcite...tak o dva mesiace zacnem naplno...

laxity
10. aug 2010

a Naty už spí tretí krát ráno, vonku - nemohla som ísť domov, musela som ísť na kávu a teraz spí od 13.00 😵

idem robiť baklažán vyprážaný 🙂

my sme skúšali dnes mrkvu...som kúpila lyžičku a celkom to šlo 🙂

laxity
10. aug 2010

@garonka aj ja sa toho dosť bojím či budem vedieť kedy čo a tak...ale papiere mám od @blumka tak určite poslúžia 🙂

olifcek
10. aug 2010

oliv ua papa vyzivku, ovocnu x;o))) broskynovu bez cukru x;o)) riadne kysla mi pride, hehe.....tekvica, zemiak a vajicko jej dne snechutilo, nevadiiiii, viem, ze to nem bra kombinacia x;o))

dne sjej uvarim mrkvicku a karelabik x;O)

kika58
10. aug 2010

ahojte kocenky 😅
tak mi sme dnes papali cukinku s mrkvickou a Ivik spapala 150 pekne z lyzicky, je velmi sikovna v tom papani a potom si dala este mliecko na dokrmenie 😵 😵
a nechcem to zakriknut ale my spinkavame od asi 21 hodiny do 9 rana niekedy az do 10 s jednou prestavkou na papanie co byva asi tak okolo 6 rano, takze krasne prespinka celu noc, zlaticko moje sikovne 😵 😵
a vazime 7350 g dlzku ani neviem na poslednej poradni ani nemerali

kika58
10. aug 2010

ozaj koceny, chcem sa spytat, ze od kedy masko zacat pridavat do zeleninky? a kedy zacat s ovocim? 😨

raa2
10. aug 2010

@kika58 tak to mas super, je to mala spachtoska 🙂

olifcek
10. aug 2010

@kika58 krasne Ti haja

mne Oliv spapa od 60g-130g, viac zatial nedavam a tiez vzdy este mliecko si da, prevazne hned, ale stane sa i, ze az tak o pol hodku, ale tahaaaaa o zivot, az sa zakucka sem tam, hehe

raa2
10. aug 2010

@kika58 a kedy si zacala s prikrmom? podla toho sa to pridava..mesiac iba zelenina a potom dalsi mesiac ovocny prikrm. a mne doktorka povedala ze ked tak 3 tyzdne papal zeleninu ze nech davam potom do konca mesiaca 2 krat tyzdenne zltok a dalsi mesiac ze mam pridat masko...

andrea2603
10. aug 2010

@zoska Lenka mi zaspávala večer okolo 21.30h a už okolo 23.30h bola 1.krát hore, potom do rána asi tak 5-6krát 😠 , a keď mi niekto povedal, že treba len vydržať a že sa to polepší, najradšej by som vraždila 😅 , vtedy sa mi ten čas nekonečne vliekol. Teraz to už beriem inak, lebo fakt je, že to neskutočne rýchlo ubehne 😉

kočky, vám detičky ako pekne papajú 😵 , my sa trápime už pár dní, ale neviem do nej dostať nič, doslova nasilu do nech napchám 2-3 lyžičky, kým sa nerozhučí. Dnes som jej dala kupovanú výživu-mrkva, že snáď to jej zachutí, no ani to 😠 ... a čo keď nebude chcieť vôbec jesť?, sú aj také deti? 😕

andrea2603
10. aug 2010

@kika58 v dobrom závidím 😵 , krásne ti hajá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre