Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
11. aug 2010

@blumka uplne si to vystihla, ja by som sa tam ked tak este na dovolenku vratila, to by bolo fajn, ale zit nie. a na druhej strane vsetky odchody su krute a zle, ale aspon spomienky im zostanu a mozu tam ist hocikedy na dovolenku, uz to nie je ako kedysi 😉 my dneska hruza s jedenim, moc rychlo som davala tak si aj pregrcol, komplet vsetko spinave, som ho musela prezliekat, jedlo az za usami, vsadeeeeeeee , inak mu smakovalo, ale to je to co som ti pisala ked pomaly davam tak place, ked rychlo, nestiha prehltat 😀 este ze mame pracckuu 😀

olifcek
11. aug 2010

@garonka maleeeemu na letoooooooooooooo resp jaaar

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7621678&tab=4

garonka
11. aug 2010

@olifcek do babybazaru nechodiš?

hladam ešte overaly a tam maju veľa pre baby asi kupim ružovy 😀

http://www.babybazar.sk/Zimna-kombineza-id20523...

olifcek
11. aug 2010

@garonka nechodim, ale kuknem x;o)

@blumka TeTe je aka vysoka teraz? a aka asi bola ked mala rok?

kokos, buchot, kuknem a to lucny konik nam pristal na podlahe...ja uz chcem okna i so sitkamiiiiiiiii

garonka
11. aug 2010

@olifcek vytrim vytrim 😀 😀 😀 😀

my už okna mame i sieťky 😀 parada

kedy vam pridu robiť okna? a čo mm nato, že musíte dať o 500 € viac?

garonka
11. aug 2010

idem narychlo uvariť polievočku kym hajame nejak som hladna 😅

blumka
11. aug 2010

@olifcek teraz meria 90cm a ked mala rok, co ja viem...musm pozriet zaznamy...ale asi tak tych 80-86 cm

olifcek
11. aug 2010

@garonka no maju prist do mesiaca, bo ta stena to skomplikovala...mm suhlasil..nakoniec je to o 480eur viac....vidis? esteze vravis, idem porovnat objednavky, bo sa mi zda, ze teraz tam nie je zlava za platby vopred, ale mozno som len prehliadla

@blumka aha to od roka pomalsie rastie TT jo?

olifcek
11. aug 2010

@garonka ale mudry konik...dostal sa na radiator a odtial sa pokusal vyskocit z okna, nevyslo na parkrat, tak som sla kuk, ze co to, a on chudak mal moj vlas okolo seba omotany, som potiahla vlas a hned sa mu lepsie skakalo a uz ho niet...

laxity
11. aug 2010

@olifcek tie sandálky sú krásne 😵

blumka
11. aug 2010

@olifcek aj rastie aj pribera..za rok a pol pribrala kilo a podrastla len do 10 cm..aj to sa mi zda vela..

olifcek
11. aug 2010

@blumka ahaaaa, takze oblecko sa dlhsie vyuzije x;oD dakujem za infooooo

blumka
11. aug 2010

@olifcek jj oblecko tak na rok..ved aj tie velkosti sa po dvoch rokoch uz necisluju na mesiace ze od 3-6 ale od 2-3 roky, 3-4 atd

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. aug 2010

@rivatha ono je aj toto velmi indiviualne...ale ono vacsinou to na obleceni ani nevidno, skor na topanockach ako deti rastu...terezka napr. odvtedy co sa naucila chodit ma uz siestu velkost nohy ale prve styri menila prvy rok co chodila...kazde 3 mesiace som jej musela kupit nove topanky 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. aug 2010

@rivatha mne zas oliv tak zaspava, ze kopka nozickou o opierku stolicky x;o))) a v posteli tak, ze sa handrkuje s kojeneckym vankusom jednou ruckou, druhou si tlaci prso a soska 😅 😅

blumka
11. aug 2010

@rivatha no veruze..a ked chces mat naozaj kvalitne topanocky, co teda na prve kroky by mali byt, tak to su ine sumy..

olifcek
11. aug 2010

oliv prave keca s muchou, ktora lieta okolo lustra 😀

olifcek
11. aug 2010

@blumka inak..ja som olivke kupovala vyzivky karotkove a pritom boli jablkovo karokoveeee...asi jej take i doma budem robit...ovocie len osupat a tiez uvarit, ze? bez kostky, samozrejme 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. aug 2010

@rivatha ked zacala chodit (v novembri) mala 17 cislo a teraz ma 22..ale ona je malicka..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre