Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. aug 2009

zoska, tak tento je naozaj krasny 😉

matka331
19. aug 2009

dobreee raankoooo 🙂 🙂

matka331
19. aug 2009

uz druhu noc som mala taky krasny sen 🙂 najprv som si uz kocikovala svoje babetko a dnes v noci sa mi snivalo ze som bola rodit 🙂 🙂 🙂 to bolo takee zlatuckeee

martinaj
19. aug 2009

ahojte 😎

martinaj
19. aug 2009

no ja uz niekolko dni neviem poriadne spat, vsetko ma boli 😠

olifcek
19. aug 2009

zoska jj, pekne vyzera ten kociarik, a aj lahucko, ale zaroven stabilne..ale asi je drahy, ze? x;O)

matka a o par mesiacov sa sny premenia na skutocnost x;o)

marti hm..snad to rychlo prejde x;o(

matka331
19. aug 2009

olifcek ja uz sa neviem dockat 🙂 🙂

kakatka1
19. aug 2009

Ahojte! Ja o spani ani nehovorim, pravidelne sa od pol noci iba prehadzujem a poobede spim kade chodim. 😔 Krvicka odobrata a teraz 10 dni nervov. 😠

olifcek
19. aug 2009

x;o)

olifcek
19. aug 2009

Kati ja idem na krv v pondelok...tak uvidim, ze kolko dni mi ,,nakazu, cakat a paq budem telefonovat, ale budem verit, ze to bude Ok, a ze oni mi nezavolaju skor...

jja
19. aug 2009

dievcence, ja som na krv bola v pondelok a zajtra okolo obeda mam volat o vysledky...tak mi drzte palce 😉

teuska
19. aug 2009

Ahojte babulky 😀
Vsetkym krvickarakam drzim palceky, nech je vsetko o.k. Baby aj ja by som najradsej chcela aby tu uz bol marec s medzizastavkou na Vianoce 😀 😀 😀
Ale uz sme vacsinou v 4 mesiaci, tak ubehlo to pomerne rychlo a dufam, ze ako mala nastupi do skoly pojde to este rychlejsie 😅 .

matka331
19. aug 2009

aj ja idem az pondelok na krv .....ja uz chcem vediet co mam v brusku dievcatko alebo chlapceka....vy to uz niektoraa viete???

olifcek
19. aug 2009

jja drzziiim

olifcek
19. aug 2009

mati zatial to vie len hajdy.a ja sa to dozviem najskor po svadbe az, fnuk...ale co ush

matka331
19. aug 2009

kedy sa to uz da zistit?v 16 tt sa to daa?

olifcek
19. aug 2009

matka ak sa ukaze, tak ano x;o)

matka331
19. aug 2009

tak moholo by sa ukazat .....

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

doooobre ranko ja zo spankom nemam problem spim jak babetko
ja idem na krv v utorok a hned aj uvidim male uz sa tesim
matka uz sa to v tvojom pripade bude dat zistit ak pravda bude dobre otocene priblizne od 12tt za dobrych podmienok sa to da zistit

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

zoska ten kociar je krasny 😉

zoska
19. aug 2009

bby tak mne vcera este nevedeli povedat pohlavie ☹ budem si musiet pockat do 20tt
Katka nestresuuj, neboj, vsetko bude o.k. - kludna mamina= spokojne babo 😉

olif ten kocik, dvojkombinacia (bez vajicka do auta) v plnej vybave na bazari som nasla za 7000sk (nepisem eura, lebo som si stale nezvykla 😒 )

olifcek
19. aug 2009

zoska jj, i mne sa lepsie este s Sk naraba ako s EUR xo) ale fakt krasny kociarik..x;o)

zoska
19. aug 2009

no kočky idem ja čosi porobit, je tu neskutocny neporidok a to som sama doma, hanba mi 😲
a potom do socialky sa natahovat po papier ze nemam nedoplatok a overit si ci ma zaevidovali na zmenu vymer. zakladu, lebo ked som tam bola tak nesiel system a teta povedala ze ma nahodi dodatocne, tak som zvedava, ci to urobila...
zatial cafteee, dufamze tu nebude 7 novych stan ked dojdem 😀

zucana
19. aug 2009

bre ranko babenky
ja zaspavam tak o polnoci ak sa podari a vstavam tak o 10 tej s tym ze prvych holubov odhanam o 6 rano potom o 8 rano a potom o 10tej uz ma to nebavi tak vstanem ale rozmyslam ze muzik ked nie je doma budem spat dole v obyvke to sa budem aj menej bat 😎
juj aj aj uz chcem vidiet babanko...potom mi baby napiste co budete mat vysledky z triplov kolko ste mali AFP lebo ja mam iba ten vysledok a k dokimu idem az koncom afgusta resp. v piatok na moc opat raz a modlim sa aby bolo vsetko oki....inak uz pijem viac ako 2 litre denne 🙂 som na seba hrda...predtym som pila tak liter 😨

olifcek
19. aug 2009

zoska drzim pasta s vybavovanim x;o)

mne je dnes opat na grc, ale i z vody 😅 ale super je, ze ma hlava neboli, takto sa to este da x;o) proste idem a pokusim sa vyblinkat, ale hlav anejde prasknut...

inak...lekar mi vcera povedal, ze panadol na hlavu kludne mozem vziat, az mi bude chciet prasknut x;o) super. ze ibalgin nie, lebo to ma vplyv na rytmus srdiecka babatka. ale tiez mi pvoedal, ze ak mi bude tyzden nevolno a budem zvracat, alebo ma tyzden bude hlava boliet, nech pridem, ze ma paq posle na urologiu...je supr, ze mam taku starostlivost..

inak aj niektora z vas bola na EKG? neviem, ci len mna posielaju kvoli tomu selestu, alebo, ci to je normalne u kazej z nas x;o)

zuci i ja som zacala viac pit, co je parada, az mam niekedy pocit, ze neviem prestat, hehe...no ale jasne, casto i na wc chodim kvoli tomu, hehe x;o)

ja mam stastie, ze babo vidim vzdy x;o) i ked sa to malicke vcera nemeralo, ale kukali sme nan, co je prima x;O) ale bolo podarene, ako sa tvarilo, ze co je? co je? tu sa spi. no dobre, vy nedate pokoj? tak vas budem kopat x;o)))

blumka
19. aug 2009

zuci, aj ja chcem spat 10 hodiiiiiin 😀
ty uz mozno koncom augusta budes vediet aj pohlavie, ci? ved to uz budes dajaky 19tt a to uz sa moze robit morfologicky utz a tam vacsinou vidno 😉
my ideme zajtra s nasou Tete k ocnemu..asi bude mat okuliarky a prelepene ocko ☹ viem ze to nie je katastrofa, aj ja aj manzel sme si to zazili ale mne je z toho smutno ze aj ona si tym bude musiet prejst ☹

olifcek
19. aug 2009

blum drahy nosi brilky, tak som zvedava, ci i malicke bude nosit x;o)) a neboooj, to prelepovanie ju mozno i zacne bavit casom x;o) mojej segry obaja chlapci - dvojicky museli, a super, lebo ocka sa napravili a nevidno uz nic x;o)))

olifcek
19. aug 2009

a jo, zuci, BRE RANKO x;o) o 11.00 😅

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

olif na ekg by sme mali ist vsetky tehule aspon ja idem aj v tehu knizke mam kolonku na vysledok vysetrenia

olifcek
19. aug 2009

martinka ahaaaa...dobe, dakujem x;O) priznam sa, ze ja tu moju tehu nemam kuknutu, tak asi tak ucinim x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre