Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
17. aug 2010

@svetlankat a to puknutie pocut...napr ked budem dalej od spalne

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 to si nie som sita, ja ho zvyknem zachytit, aj dalej od spalne, stalo sa mi ze ked som malu vybrala s postielky isla som ju vedla do izby prebalit a zabudla som to vypnut, tak som zachytila to puknutie a utekala naspat rychlo vypnut. Ale uz sa stalo ze sa spustil aj alarm. Zo zaciatku, kym sme si zvykli, ze musim najrv vypnut a tak vybrat Misku. Sila zvyku

cukruska1920
17. aug 2010

@svetlankat mmh..tak asi kupim... radsej ako keby mam prist o dieta ☹

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 ja som velmi spokojna, ale ako hovorim, dolezi je aby babatko spinkalo v postielke, lebo ked bude spinkat pri tebe tak su to vyhodene peniazky

cukruska1920
17. aug 2010

@svetlankat nato ho nechcem naucit aby spalo pri mne... to nechcem

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 neviem odkial si, keby si bola z ke kludne sa mozes prist pozriet ako to fungje

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 to vela mamiciek nechcelo, ale babatka si vela veci nadiktuju same. Tiez som bola nazoru, ze Misku nenaucim na ticho a bla bla. Ale to dieta si to fakt nadiktuje samo a ked raz chce spinkat v tichu tak to da patricne najavo. A ked mi maminy chceme aby sa vyspinkalo, tak to ticho vytvorime. Ale to je len jeden z mnoha prikladov. Ved uvidis, ked uz budes mat Simonka doma, on ti vsetko da najavo. Ale kazdopadne ked kupis nevyuzijes, mozes predat no nie? Len este pockaj nech aj ine baby napisu svoje skusenosti. Budes moct porovnat

cukruska1920
17. aug 2010

@svetlankat no ved hej....potrebujem pocut viac nazorov

olifcek
17. aug 2010

@cukruska1920 my mame nanny...no takmer nepouzivany, lebo Oliv sa rozhodla hajat blizko mna, chcela si vynahradit cas, ktory uz nemohla stravit v brusku...ale pouzili sme ho asi 7x a nerobil plany poplach, bol spolahlivy...ja som nechcela kupovat vobec, ale kedze sa Oliv narodila predcasne, hned sme kupili...a zbytocne... 😅

cukruska1920
17. aug 2010

@olifcek asi to urobim tak ze kupim a ked nevyuzijem tak predam ... radsej...budem spokojnejsia... preco sa malinka narodila skorej? uz som sa to chcela spytat davnejsie

olifcek
17. aug 2010

@cukruska1920 ja som veru Oliv nechcela na nasu postel a ani na ruky ucit...no, ako pise @svetlankat, Oliv si nadiktovala...navyse, ja som ju nemohla nechat poplakat si, kedze sme mali pruh...uz ho nemame, Oliv uz krasne s nami manipuluje ale itak ju plakat nenecham, ved som tu pre nu x;o))

olifcek
17. aug 2010

@cukruska1920 lebo som mala akutny zapal...zapal, ktory mi podla jedneho lekara mohol vzniknut pri kontrole u gyndosa, kedze v den, ked mi praskla voda som bola na kontrole, ale i nemuselo...njn x;o(((

cukruska1920
17. aug 2010

@olifcek no ty kokso..to fakt? ja sa tiez modlim aby som neporodila skorej... tak dufam ze v pondelok bude vsetko ok...

selyma
17. aug 2010

Ahojte babiky. Klaudika este sopli, ale to asi neprejde tak rychlo. len sa jej chudakovi zle dycha a ja zla mamina jej este aj cosi striekam do noska. Dufam, ze ma neprestane lubit.

zoska
17. aug 2010

ahojte, tak Neli bola od 4tej do 6tej hore a potom zaspala len do 7mej 🙄
teraz haja, mm je doma lebo ide zasa k zubarke, ale pracuje v spalni...
@selyma Klaudike skore uzdravenie, ked mala Neli vela soplikov tak som tahala vysavacovou odsvackou a bolo to hned lepsie 😉
@suzon78 boze to je strasne, je mi luto...hadam poistovna nebude robit starosti 😠
@cukruska1920 my mame monitor angel care, som max spokojna, mala spava v postielke, niekedy aj cez den a vyuzivame stale... raz nam pustil poplach, ale to nebol plany, lebo v ten den mala stratila dych, bola som aj u dr,. a potom sa jej to stalo v spánku.... mala silny reflux a niekedy jej to vybiehajuce mliecko zabehlo...teraz je to uz o.k. ale aj tak stale pouzivame a sme spokojnejsi 😉 mam h 😉 o pod kokosovym matracom, kedysi som ho mala aj vyvyseny- podlozeny 4 osuškami a zachytilo to pekne dych, len je drahsi ako nanny...

inak kde je ta Zuzka? @zucna uz sa ozvi lebo zosedivieme 😕

olifcek
17. aug 2010

@selyma neboj, neprestane Ta luuuubit x;o)

@garonka si tuuuuuuuuuuuuuuu?

dorotka2
17. aug 2010

tak sme sa slavnostne vykakali, budem davat olej a dufam, ze sa nam topolepsi to kakanie.
@selyma skore uzdravenie malinkej prajem amaminke pevne nervy.

@cukruska1920 mu sme mali nanny, uz som ho vratila, putuje dalej. Asi tri krat nam spustil alarm, ale mala bola v pohode, lenbola tak nalepena na rohu postielky, ze ju to proste nezachytilo. 🙂 Ale pouzivala som ho kazdy den, stale,pokial som teda nezabudla zapnuty, nom vacsinou zapol ked sme sli spat. Neviem, ci by som ho kupovala, pozicala nam ho znama, tak som vyuzila, no bola somspokojna, ked som videla to svetielko,aspon som vedela, ako mala spi. No musela som vratit, ale zase uz je vacsia, to riziko je najvacsie do pol roka, takze to neriesim.

garonka
17. aug 2010

@olifcek haloooooooo halooooooooooo jasne teraz som tu prišla 😀

olifcek
17. aug 2010

@garonka Garik, ta svetlomodra, 6zlava nie jeeee, je 5., moze byt?

kuk
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=114166

garonka
17. aug 2010

@olifcek môže môže jasnačka

olifcek
17. aug 2010

mna porazi...trojky plienky su nam kusok velike na stehienkach, no dvojky su uz male x;o((( ach jo...pampersky 3 su fajn, no Oliv sa z nich vyhadzuje x;o((( jak poriesit noc? uz 2x sa mi precikala na 2 a raz na 3 huggies...

olifcek
17. aug 2010

@garonka 😵 😵

garonka
17. aug 2010

@olifcek a tie tesco plienky si skušala? či ee?

olifcek
17. aug 2010

@garonka ee....uz mam z mega pack huggies 3, ktore cakaju a z velkeho balenia pampers3 este spodny rad, ktory tiez caka na uplatnenie, a babylove 2 este asi 20ks, ktore teraz pouzivam a uz nikdy viac, ved Olivke sa nalepili posledne dve na chrbatik a neviem to lepidlo odtial dostat 😅

takze asi skusim huggies 2 este...aj sme cheli kupit, no v dm vtedy nemali

olifcek
17. aug 2010

@garonka jaj a jasne, ze Ty platis o 11,04 eur meneeeej

garonka
17. aug 2010

@olifcek uf s tymi plienkami je riadne šoromoro no snaď nejake už budu bre 😵

my mame pampersy 4 a chcela som skusiť aj tesco ale mm že načo keď mu pampersky su oki

garonka
17. aug 2010

@olifcek jak menej šak ja doplacam ne? 😀

olifcek
17. aug 2010

@garonka saq heeej 16-11.04, cize nie 16 ale meneeeeej

no super, 2 mi aj prekaka skoro vzdy ☹

zoska
17. aug 2010

my sme vcer zacali pouzivat tiez 4ky, ale pampersky, su trosku vacsie oklo stehienok, ale zatial neprecikala a 2 dni nekakala, tak to neviem ako bude 😅

garonka
17. aug 2010

@olifcek a keby si ešte raz skusila pampersky? ale nie tie zelenomodre ale oranžove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre