Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
22. aug 2010

jeeej 6.choroba to ake veci existuju zejo 😅
bre ranko inak a peknu nedelu....
baby ja som dostala 10.jula kramy a odvtedy nic co to ? 😕 tehu nie som aj test som si robila.....

blumka
22. aug 2010

@zucana nic zuci, mas rozhadzane hormony aj po porode aj preto ze kojis...

olifcek
22. aug 2010

@blumka jednej babe lekarka povedala, ze i kazdymesiac sa ta 6 choroba moze vracat...

kolko po ockovani sa objavili priznaky?

inak BUJAKAA!

blumka
22. aug 2010

@olifcek to nie je choroba z ockovania...to je klasika nejake virusove ochorenie a podla mojich informacii sa malokedy vrati...aj v tom linku co som vyssie dala je to napisane

jaja32
22. aug 2010

@laxity všetko naj Natálke 🙂

laxity
22. aug 2010

@jaja32 @blumka ďakujem krásne 😵

olifcek
22. aug 2010

@blumka jj, citam si to praave

@lacity kraaaaaaaaaaasne vymesacninyyyyyyyyyyyyy

laxity
22. aug 2010

ja tiež prajem dnešným oslávencom všetko najlepšie aby nám rástli do krásy a hlavne aby boli zdravučké 🙂

laxity
22. aug 2010

@olifcek 😵 díkes

inak triko je už doma mm sa potešil veľmi...len je velikééééé 😀 a švagor ma hneď sfúkol že kde som si to dala robiť, že on mi také vie urobiť 😕

olifcek
22. aug 2010

@laxity 😅 😕

mojmu je fajneeeee....x;o) a mal ho vcera na sebe v madarsku x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. aug 2010

@rivatha to neviem odkial...

olifcek
22. aug 2010

@rivatha bolo perfektneeeee

zaplavala som si kraula, jedla som original cerstvy langos, bola s partiou prijnemnych a vtipnych ludi, bola som i bez malej chvilku sa prejst...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, paraaada...v buse bola skvela...papala, driemkala a rehunala sa na vsetkych, komunikovala s ludmi, nechala sa nosit na rukach hocikym x;o))))

bolo WOW

olifcek
22. aug 2010

ale do vody som ju nedala nakoniec, bolo straaaasne vela ludi...

blumka
22. aug 2010

@olifcek takze co to znamena? ze treba vypadnut castejsie 😉

olifcek
22. aug 2010

@blumka jj, veru

inak, jedna baba, co studuje cosi okolo babatiek, tak vravela, ze je neskutocne spolocenska, ze je to super...ved sa nou Olivka i prebalit nechala, chi...asi sa s nou dohodnem nejak na vypomoci...hrali sa s Olivkou na nafukovacej lopte, Oliv to veeeeelmi bavilo a ta baba to spravne vsetko ovlada, kedze to studuje a aj sa starala o deticky....

nadsena som bola vcerajskom...aj sme v restike papali, pili drt, joj, super bolo, fakt

olifcek
22. aug 2010

dnes mozno pojdeme opekat x;o) uvidime, bo som grogy....vstavali sme o 4.20, olivku sme zobudili o 4.50...o prebaleni nevedela, ale pri obliekani kuuusok plackala, ale rychlo ju to preslo a uz boli usmevy na vsetky strany....a prisli sme okolo 22.00...

zucana
22. aug 2010

@olif super 😵
my sme prave zjedli taky mensi banan s 2 marhulkami 😅 😕 a isla von s ockom a ja idem varit obed 😉
@blumi dik za rady ohladne auticka lebo som sa dlho rozhodovala ci iba ozajstne choditko co sa tlaci ale toto je 4 v jednom...je to aj ako auticko potom a dokonca ju v tom ja mozem tlacik po vonku 😵

zucana
22. aug 2010

@laxi vsetko naj k vymesacninam 😵 aj ostatnym 😅

olifcek
22. aug 2010

http://www.diva.sk/vestiaren/numerologia/datum-...

my mame dve jednotky, dve dvojky, dve deviatky a nulu pred 9 a za 2 x;o))

olifcek
22. aug 2010

@zucana mne oliv tiez dnes fajne papala...mensi banan, vacsiu hrusku a pomixovanych asi 5ks susienok pre deticky s lepkom...vsetko zjedla, chi

zucana
22. aug 2010

@olif vidis skusim tie piskotky aj ja ale zajtra rano ked uz pojdeme aj k lekarke 😉
ozik ty ako prikrmujes?

maminnka
22. aug 2010

@blumka nas Petik mal 6. chorobu dvakrat

blumka
22. aug 2010

@maminnka ano? no vidis...je to vraj nezvycajne ale moze byt...

maminnka
22. aug 2010

@blumka dnes mala zjedla 80 g jablcka a 2 pohankove chrumky, tak snad sme na dobrej ceste 🙂 nak, ja som bola prekvapena, ze pohanka je bezlepkova...

zucana
22. aug 2010

baby aj vase dietky sa davaju na styroch na spicky?moja akoby sa chcela postavit uplne da hlavu dole zatoto sa rukami a zdvihne nohy a naspicky sa da..... 😕

olifcek
22. aug 2010

@zucana okolo 9-10 davam ovocie, dnes uz s keksickami, zajtra asi pridam kusok ovsenych vlociek, nech mame lepok cielene, paq okolo 12-13 zeleninka...vzdy sa dotlaci i mlieckom x;o)

pocas dna este sem tam nejaka chrumka kukuricna x;o)

olifcek
22. aug 2010

@zucana tusim andrea odpise, lebo jej drobcek uz stal pomocou opory x;o))) mne sa Oliv rozpohybovala, zacala lozit vpred, i vzad, a kotula sa vsemozne x;o) takze to so spickami zatial nemame, ale deticky pouzivaju velky palec na nohe na lezenie a pod. ... x;o)

olifcek
22. aug 2010

@zucana ovocie robim vzdy rano, cerstve x;o)

blumka
22. aug 2010

@zucana nechaj malu nech so sebou robi co chce..ak sa postavi, nech sa postavi, ona to urobi ked bude dostatocne pevna a pripravena..ak budeme detom pomahat a davat ich stavat na nozky tak sice mozno sa postavia skor ako ine, ale mozme im privodit problemy s chrbticou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre