Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
24. aug 2010

@rivatha Viki tiez spavala v strede Ale kedze z mm strany mala este jeden vankus zaberalo vela miesta a nevyspala som sa Ale ta postielka sa neposunie a je uplne PRI matraci natisnuta tak skusime

olifcek
24. aug 2010

@maminnka dakujem @zucana oliv haja aj aj. Ked pri postielke, dam tam koj.vankus, nech sa neobucha, ak memzi nami, koj.vankus ju deli od mm...ale jedno rano kukam, de je kojenecky, tak mm si ho slohol, podvedome, hehe

olifcek
24. aug 2010

pisem z mt, oliv uz ale haja konecne, chi, nechcelo sa jej, ale ukolisala som ju v naruci

olifcek
24. aug 2010

@matesl veru, tie plienky su hrozne. Nakoniec sa z pampersiek 3 nevyhadzuje, asi to bola nahoda. Dnes na noc ma tesco 3, tak uvidim ako to dopadne. Huggies su nam na stehnach volne, fnuk

blumka
25. aug 2010

@zucana no ja mam tak postielku pri posteli, ze mam este aj tu bocnicu vybratu a medzi je matrac, samovolne sa mi postielka neposunula este nikdy a to tak mam v podstate uz treti rok (boze to uz tolko? 😅 ) ta bocnica je dolu kvoli tomu, ze niekedy ked juli tvrdo spinka a my sa akosi tesnime tak ju prehodim do postielky..aj vcera vecer som tak spravila..

blumka
25. aug 2010

@olifcek mm vcera mi pise na skype ze olgin mm tu nechal nejaky balicek, ze nejake oblecenie to je, mozem otvorit? a ja ze NE a ze co to je? tak mu vravim NIc pre teba, nebud zvedavy...nechal to tak, lebo mal zakaznika ale prisiel domov a zas dookola...sak mi ukaz ked to ne pre mna 😀 som to rychlo hodila do satnika eset som ani ja nevidela to tricko 😀
idem kuk teraz kym tete este spinka 😀

blumka
25. aug 2010

jeeej, super vyzera 😉 😵
a dakujem za kuponiky..sa zidu na tie plavacie plenky 😉

olifcek
25. aug 2010

@blumka fuha...saq som mu zdoraznovala, ze...sice, nam chodilo casto oblecko pre malu, tak si asi myslel, ze to i Tvojho mm napadne. Kuponiky sa tesim, ze vyuzijes x:o) my este v posteli, chi

olifcek
25. aug 2010

@blumka mm, ze, ved to stacilo chytit a bolo jasne, ze je tam oblecko...ked ja som doma nenasla tak malu krabicu, fnuk. Ale asi by to itak Tvojho mm lakalo, chi.

blumka
25. aug 2010

@olifcek ved v pohode, sak to bolo jasne na omak ze tam je nieco..tiez som mu ja mohla povedat ze to nejake oblecenie pre deti alebo pre mna ale ona sa tak tvaril ze som sa zacala rehotat, ze aky je zvedavy...
on na to do buduceho tyzdna zabudne a bude aj tak prekvapko 😉

olifcek
25. aug 2010

@blumka 😀

raa2
25. aug 2010

dobre ranko sa praje, my sme mali celkom dobru noc, iba raz sme boli hore a o 620 budicek, ale uz od 8 znova spinka, tak uvidim do kedy potiahne. Dnes idem do socialnej poistovne vybavovat potrvdenie na rodicovsky prispevok, neviete ci mi to potvrdia na pockanie, alebo tam budem musiet ist znova? uz sa tesim na "dolezitu a prijemnu pani ", ja tak nerada chodim po uradoch.... 😒

jaja32
25. aug 2010

ahojte, tak uz opat bojujeme 🙂 baby, ja som nikdy nechapala ako mozete uspavat (tie co uspavate) deticky na fit lopte. Ja trubala som malu na rukach, len uz nevladzem tolko uspavat. Tak som skusila fit loptu a cuduj sa svete uspavanie mi trva 3 min...vcera som si to stopla. 🙂 Je to uzasne aj ja si pocvicim a aj malinka spinka. Len ja mam taku masaznu fit loptu....a to trosku na prdel picha, neva...bude aj masaz 😀

jaja32
25. aug 2010

@raa2 potvrdia na pockanie. Uz ti skoncila materska? Ja som tam bola pred ukoncenim a nepotvrdili mi, az ked som mala ukoncenu matersku

laxity
25. aug 2010

@mimisash ja mám túto a som veľmi spokojná a zjavne aj Natálka 😵

http://www.hrajko.sk/detska-stolicka-chicco-pol...

dorotka2
25. aug 2010

@raa2 aj ja idem dnes, uz sa odhodlavam dlho, ja s nimi este aj robim, takze sa fakt tesim

raa2
25. aug 2010

@jaja32 neskoncila mi este materska, tak mam este cakat? sa mi tam nechce ist naprazdno, idem im tam zavolat.
@dorotka2 tebe uz skoncila materska?

jaja32
25. aug 2010

@raa2 radsej zavolaj, vraj najnovsie to potvrdzuju az po skonceni materskej, ale niekedy potvrdia aj tak. skus

raa2
25. aug 2010

@jaja32 teraz som na vazkach, lebo ja to potom potrebujem do ZA na urad zaniest a tam sa chystam 10 septembra a konci mi materska 13.9, tak neviem teda, idem tam a uvidim co mi povedia...dam potom vediet ci som sa rozculila 🙂

mimisash
25. aug 2010

@laxity dik za tip idem ju obzriet.

laxity
25. aug 2010

@mimisash aj Peg Perego je veľmi podobná vraj má ju tuším @dorotka2 alebo neviem kto presne 🙂

svetlankat
25. aug 2010

@raa2 dobre ranko, mne to potvrdili na pockanie a pred ukoncenim materskej, asi je to individualne na koho natrafis

blumka
25. aug 2010

@mimisash ja mam peg perego a som spokojna

raa2
25. aug 2010

som teda zvedava co mne povedia...ked nic, tak sa aspon prejdeme po meste, na zmrzku pojdem a tak..ved sa nic nedeje..

svetlankat
25. aug 2010

@blumka ta pani pride za mnou o 11.00 tak bud na telefone keby nahodou, lebo chce vypisat aj nejaku prihlasku, tak keby, vypiseme po telefone. OK?

dorotka2
25. aug 2010

@raa2 mne uz minuly mesiac, 17.7.

mimisash
25. aug 2010

@blumka dik. sa prave rozhodujem bud peg perego alebo chicco.

dorotka2
25. aug 2010

@laxity @mimisash este ju nemam,ale idem ju kupit, zatial som ju nasla najlacnejsiu v brendone

dorotka2
25. aug 2010

@mimisash toto mam dilemu aj ja,a asi viac ludi. mne sa zda pp taka nejaka stabilnejsia, bola som ich obe okuknut aj na zivo, ajmojekamosky maju pp a su velmispokojna,jedna ju ma uz 4 roky, takze pretosom ja zvolila pp,no este ju nemam, musim ist aj s mmdobrendona a to je veeeeeelmi tazke sa s nim dohodnut 🙂

mimisash
25. aug 2010

@dorotka2 skus pozret web biga.sk ci nemaju lepsiu cenu.ja som tam kupovala cestovnu postielku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre