Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. aug 2010

@zucana malicka nezvracala ani nic podobne, ze? ani hrcu nema,vsak? je v pohode, neboooj

andrea2603
26. aug 2010

kočky, nedáme si súkromnú tému z tohto februára 2010, lebo to už tu nemôžme opisovať povahu vlastného dieťaťa bez toho aby tu niekto špiónil 😠 , ja neviem akým slovkom by niekto nazval bábätko, ktoré hlavne prvé 2-3 mesiace života spalo 3x20minút a celý ostatný deň premrnčala /zle aj spomínať 😝 /a doteraz to nie je žiadna sláva, stále na rukách a spánku pomenej .... no dnes prekvapila /3,5h spánok/

jaja32
26. aug 2010

@zucana kuk inu temu

jaja32
26. aug 2010

@andrea2603 mas pravdu...mame tu tajnych agentov 007
pekne ste pospinkali 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
26. aug 2010

@zucana ty si odvážna! používaš zakázané slovíčko 😝 ?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. aug 2010

@jaja32 ee 007 ale 77
@rivatha dakiiiii, idem kuk
@andrea2603 saq jej to zmazu

olifcek
26. aug 2010

@rivatha nejde mi to natiahnut, fnuk

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. aug 2010

@rivatha nejde mi to natiahnut, posli i do IP, pls

olifcek
26. aug 2010

@rivatha uz to maaam

zucana
26. aug 2010

akoze sorry ale to je sila aby ti mazali prispevky ked pouzijes slovicko...aky som mala asi den ked sme boli na pohotovosti????

inak sme nevrackali iba po jedle co jenormal....mame na cele tipel trosku ale vsak to je normalne..dr ze je ok a mame 3 dni sledovat pre istotou ale my mame postel 20cm vysoku cize nizku a vrak do 2 metrov je ok som bola prekvapena....

no a olif to bola sekunda...som sa otocila pre prstene e kricim mm ze zober ju a on akurat k nej siel a ona na zemi...ju videl padat....

olifcek
26. aug 2010

@zucana jj, tak som to mysela, ved viem, ako davas pozor, uz v tehu si bola velmi opatrna...nedobre som to napisala...to len si mi pripomenula, co mi lekarka vravela, kebysom si spomeula hned, napisala nych to v tm dlhsom, ale nenapadlo mi, prepaaaac...

a fakt z 2 m? wow

olifcek
26. aug 2010

kupila som Olivke tie lyzicky, co sa ohybaju

olifcek
26. aug 2010

inak Oliv...uz je uplne prebrata,,,ona mi dokopy nespala ani hodku od ockovania, ine sidlo toto

blumka
26. aug 2010

hu...co sa tu deje? 😕
@olifcek ja len tolko ze prvykrat pocujem ze sa dava detom cerealne pecivo...deti tusim do roka a mozno aj viac maju papat biele...
oki bezim, ak nezaspim s detmi pridem neskor

andrea2603
26. aug 2010

kočky, pamätáte si komárik / čakala s nami bábätko na febr.2010, ale už presne neviem prečo, ale prišla oň/, išla som kuk jeden fotoalbum a náhodou som na ňu natrafila a má tam,že čaká bábo na jan.2011,tak ja jej držím silno palce /dúfam, že som si ju s niekým iným nezmýlila 😕 /. A ešte ma tak napadla orchidka /ona mala tak viac detičiek/, ktovie ako sa má?, prestala sem chodiť.

laxity
26. aug 2010

babule čauko

čo sa to tu deje...niekto tu šmíruje? 😀 to je otras...takéto veci akože fakt neznášam....tak asi si ju urobíme súkromnú 😕

@zucana ako? už je Vikinke lepšie? myslím na ňu aj keď neprispievam 😉 , viem čo to je...mne tiež keď sa Natálka buchla o radiator tak som sa z toho spamätávala ešte dve hodiny 😕

@olifcek no krásne rastiete 😵 teším s vami....ty nejak stále nakupuješ holka? musíte mať veľa peňazí 😀 😉 😀

Natáločka spinká od piatej, tak som zvedavá na dnešnú noc 😕

@blumka prosím ťa ak som dnes skúsila dať jablčko a celkom jej šmakovalo, tak čo zajtra pokračovať mrkva so zemiačikom alebo? ďakujem 🙂

laxity
26. aug 2010

@andrea2603 mala ukončenie tehu v 24tt 😔

blumka
26. aug 2010

@laxity ja by som vydrzala pri tej zelenine...to je normalne ze nieco nesmakuje na prvy, druhy ba aj desiatykrat, akoze @olifcek napr. zacala ovocim a olivka jej v pohode papa zeleninu, ale prave preto sa odporuca zelenina ze ma neutralnejsiu chut a ked deticky zacnu ovocie potom sladkom nechcu zeleninu...
podla mna teda by som skusala zeleninu..ved ked mrkva nesmakovala tak daj cuketu alebo tekvicu alebo kalerab, zemiak...
je tu viac babatiek co im na zaciatku neslo dolu krkom a teraz uz pekne papaju....

blumka
26. aug 2010

@andrea2603 ano ja si ju pamatam, na utz jej zistli vadu nezlucitelnu so zivotom...drzim jej palce tentokrat...
a orchidku nepoznam, nemyslis marhulku? ona mala trojicky

laxity
26. aug 2010

@blumka ďakujem za radu 🙂

blumka
26. aug 2010

@laxity k vasim sluzbam 😀 😀

laxity
26. aug 2010

@blumka o marhulke tu písala @zoska, že si vymýšľala stále že možno aj tie trojičky si vymyslela...

laxity
26. aug 2010

@blumka 😉

laxity
26. aug 2010

@blumka potrebujem sa poradiť s niekým skúsenejším...nechcem začínať samozrejme ovocím, tak som si príkrmy nepredstavovala ale nechcem ju trápiť...zajtra vyskúšam cuketu 🙂

laxity
26. aug 2010

@olifcek posielam link pre teba keď toľko nakupuješ 😝

http://www.mimiaukcie.sk/dnesni_aukce.php?cat=52

andrea2603
26. aug 2010

@blumka no neviem, či 100% sa volala orchidka, ale čakala už 6 či 7 dieťa, chvíľu prispievala, potom prestala a marí sa mi, že dievčatko čakala, Paulínku 😕

jaja32
26. aug 2010

Tak my sme mali dnes nakoniec pohodovy den aj bez mm 🙂 Upratali sme, boli sme na prechadzke, na nakupe.... dufam, ze aj zajtra bude Natalka dobrucka, chcem upiect kolacik 🙂 Vsetky asi uspavate...my uz spinkame a ja idem tiez. bruuuuuuuuuuuuuu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre