Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
30. aug 2010

@olifcek u nas je 14 st.

olifcek
30. aug 2010

@jaja32 u nas 13...musim ciapky nakuuuuupt, ale itak ratam este s teplou jarou, okolo 20st. a slnecno

jaja32
30. aug 2010

@olifcek ja mam kupene nejake 3, ale este kupim tiez. No, snad este bude jesen pekna 🙂

olifcek
30. aug 2010

@jaja32 musim olivke obvod hlavky zmerat a paq ist kupit par...

lucia411
30. aug 2010

Ahoj blumka...ano, aj tu v Zurichu je kazdy rok IronMan, ale toho roku bohuzial nebol...a bratrancovi gratulujem 😉 obdivujem tych co tam idu....

svetlankat
30. aug 2010

Caute babenky, skusim Vas docitat.Neviem kde mi hlava stoji. MM uz isiel dnes do prace tak mam aspon o jedno dieta doma menej. Miska je velmi mrzuta, nic ju nebavi, dokonca aj sopliky mame. Tak som dnes rano utekala k dr, ci nieco nechytila od mm. Ale nastastie hrdielko ma ciste akurat tie sopliky. Ani teplotku nemame, klop klop klop. Teraz som skusala davat prikr, ale Miska odmietla, plackala, tak som nenutila, ale zdalo sa mi ze skripe zubkami. Zobrala som lyzicku kovovu a poklopkala po hornom dasienku, kedze mi ho nechce ukazat. A cuduj sa svete je tam, mame treti zubok. Teraz som dala Misku do postielky a zaspinkala chudatko moje. Tak dufam, ze sa ten zubok skoro cely prereze nech nas uz netrapi.

lenica81
30. aug 2010

@svetlankat waw... takze tie zubky rastu dalej a dalej... a u nas nic... ale aspon Vilko nehryzie... 😅

inak som sa chcela opytat, pri dojceni aj vase deturence sa uz tak nesustredia a kukaju okolo... Vilka furt nieco zaujme, odpoji sa, pokuka a potom zasa a tak dookola... 🙄

svetlankat
30. aug 2010

@lenica81 u nas presne tak isto, smatra rucickami, hlada mi vlasy a taha ich, kuka dookola a akonahle nieco zapocuje odpoji sa a uz sa kotula

zucana
30. aug 2010

jaj baby idem vas docitt ale najprv dnesne rano...
vstali sme o 9tej napapali sa a sli na krvicku aj so svokrou lebo tam sa zle parkuje ze keby nebolo miesto tak by ona cakala v aute.o 10.30 sme prislia ze babatka maju prednost len do 9.30 tak nas tam normalne nechali s inymi ludmi cakat som sa rozculila aj ja aj svokra.ale toto na prijme.no a potom uz ked nas isli pichat tak nas zobrali hned prvych.mala sa usmievala a potom ze z rucicky sa berie lebo ma toho vela tak som si hned spomenula na olivku a zlakla som sa.najprv pozrela prvu rucku a ze druhu.boli az dve a potom sa dohadovali do ktorej ta jedna pichne nastastie pichla raz ale nesla hned krv tak hladala vnutri a som sa modlila nech ide nech nepichaju znova tak isla...vika plackala ale ani sa nehybala a drzala anjelik moj som tam aj slzicku vyronila.platila som 36 eur lebo som mala speci listok od alergologicky inak by to bolo 227 eur akoze to je sila.....
som zvedava kedy budu vysledky mali by byt ako moje aj na nete....
a mam problem co varit 🙄 bez vajec a mlieka aj pre mm 😅 idem urobit rizoto asi....ale take slovenske co mu enbude chutit 😝
inak je tu este niekto okrem @olif co nemaju zuby ako my ???
a gratulujem k zubacom
a sme prisli domov a som nakojila a islo vela mliecka az tak ze ked sa odtrhla tak ju celu ostriekalo 😀

raa2
30. aug 2010

caute baby, nemam traz moc casu, iba posledny prispevok som si precitala, cakam navstevu, mozno vecer co to docitam, len chcem zucane napisat ze ani mi nemame este zuby, ze mame cas, niektorym detickom az v 10 mesiacoch vyde prvy zub. 🙂 a viky to pekne zvladla, zlatucka..

svetlankat
30. aug 2010

@zucana mliecko 😀 a si sa bala, ze mas malo.
Dakujeme za zubky.Aj Vam narastu, podla mna je lepsie ked pojdu neskor, aspon nekusu.

A za tie platby to je fakt sila, to je cely majland co pytaju. A ked na to nemas tak ti neurobia?

olifcek
30. aug 2010

@lenica81 veru, Oliv mi pozera aplikacie na tricku, znamienka na prse, chyta mi vlasy, dava rucku do mojich ust, pozera po miestnosti, smeje sa na luster, sleduje muchu, ked tu lieta, ked sme na posteli, tak sa odkotula, prikotula, cucne si, odkotula sa, priplazi sa ci co to robi, cucne si na brusku, odkotula a a dokola...x;o))

lenica81
30. aug 2010

@zucana aj my sme bezzubi... teda Vilko... 😀

svetlankat
30. aug 2010

@zucana tak tak Vikinka je fakt hrdinka

lenica81
30. aug 2010

@zucana a teda ti nezavidim tie palky u doc... 😔 ale mala hrdinka... 😉

svetlankat
30. aug 2010

podla mna je to lepsie ze nemaju. Comna desi, ze Miska s tymi zubkami skripe, no dufam ze ju to prejde.

zucana
30. aug 2010

@svetlankat ak mas spolocny prijem mensi ako 36000 eur rocne tak mas zadara...lenze moj beru z minuleho roku a ja teraz nemam ziadny prijem tak az na buduci rok budeme mat zadarmo.....
aj nasa sa koji ako vase 😉

olifcek
30. aug 2010

@zucana tak vidiiiis? ja som ani na sekundu nepochybovala, ze mas dost mliecka x;o)

nam budu brat krvicku asi o tyzden, nastastie len z prsteka, kvoli zelezu...inak aj Oliv krasne drzi rucicku, ked jej krvicku beru...ale jasne, i ony ju drzia stale, pre istotu...

my teraz papame kusok rohlicka, nie je este tvrdy, ale uz je dvojdnovy, tak snad ok...neskutocnu radost z toho maaaaa, keca a smejka sa a ukazuje mi rohlicek

@svetlankat mna Oliv ale schvalne cvakne sem tam dasienkami....ked to urobi, diva sa uprene inam, ked ju oslovim, rehuna sa, a ked poviem no no no, ci dam slabunku frcku do nosa, vybuch smiechu... 😀 ale ked to urobi moc silno a ja zvysenym hlasom poviem au, tak prestane 🙂

zucana
30. aug 2010

veru hrda som na nu a nema nic na rucke a potom sa aj usmievala ale bol aunavenucka a este k tomu pokakana 😅
a idem sa pochvalit aspon trosku dobrej nalady mam lebo ideme nakoniec do pariza na silvestra az na tyzden pojdeme....(28.12-5.1.) bude to nas vianocny darcek (na miami tento rok nemame peniazky na letenky) a ubytko mame od kamosky zadara 😵 prave pisala 😵

olifcek
30. aug 2010

spuuuuuust, rohlicek je na nej, v sedacke, o chvilku i na zemi ako tak pozeram 😅

olifcek
30. aug 2010

@zucana wow, super!

zucana
30. aug 2010

@olifcek s tymi dasnami to robi ale uplne rovkano aj viki ale uplne a poviem nono no no a ona sa rehuna a este pritlaci 😀

lenica81
30. aug 2010

@olifcek takze starsi... ja som uz aj zabudla, ze cerstve nemozu baba, bo ich zduje... 😅 uz zasa si musim precitat nieco o tych prikrmoch, bo zabudam... ale s lepkom este 2 tyzdne asi pockam... 😉

@zucana tak to bude supis silvester... my netusime co a ako... ale nic extra to nebude... 😕

olifcek
30. aug 2010

@lenica81 dufam, ze dvojdnovy je uz ok 😕 i ked malo z neho spapala, lebo je vsade naokolo x;o)))

my na silvestra asi len doma...ideme teraz na tyzden ku svokrovcom, potom i na vianoce, alebo okolo vianoc, ak budu chciet, a paq uz mm neostane dovolenka...

svetlankat
30. aug 2010

@zucana jej Paris, romantikus.
@olifcek roztek manm, ale dvojdnovy ja nemusim 😀 Ale viem ze Olifmoze len taky zatial

A mate obe hrdinky

svetlankat
30. aug 2010

@olifcek malo tych 20 dni nie?

blumka
30. aug 2010

@zucana, chudatko viki ale vidis hrdinka malicka je to 😉
ja si myslim ze lepsie je ked zuby vyjdu neskor aj kvoli hryzeniu ale aj kvoli tomu ze cim je babo starsie tak to podla mna lepsie zvlada tu nervozitu a bolest...nam sa tisne druha dolna dvojka, juli je mrzuta, uvidime aka bude noc. Ten prvy zubok je uz cely vonku, uz nech si rastie, a prerezal sa pomerne rychlo..3 ci 4 dni to trvalo...

svetlankat
30. aug 2010

Ja som asi jedna z tych na hlavu, ale ja by som brala keby bol mm stale doma s nami, vyplata by chodila na ucet. To by bolo super 😀 😀 😀

blumka
30. aug 2010

@olifcek kedy ides na neuro?

svetlankat
30. aug 2010

@blumka presne aj ja si myslim, ale su to chudatka nase

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre