Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
30. aug 2010

my sme boli na prechadzke a v tescu napriek dazdu, a maly mi zalomil v manduce... tak som ho po prichode supla do postielky a este spinka, ale asi len na kratko...

@supi co to... 😕 😉 my od vianoc by sme chceli pokusat osud... 😅

jja
30. aug 2010

dievcence, cim prikryvate deticky v noci? aj cez den ked spia? mne sa zda na deku uz chladno....teda ja som doteraz prikryvala iba dekou.

blumka
30. aug 2010

@jja ja nicim, radsej ju viac obleciem...v lete spavala len v opalovackach, ked bolo velmi horuco bez ponoziek, ked uz bolo len teplo tak s ponozkami a teraz posledne dni uz ma overalik ale neprikryta lebo aj tak sa skope

lenica81
30. aug 2010

@jja my mame overal a tenku deku... ale tu ma po chvili tiez prec...

jaja32
30. aug 2010

@jja my mame overalik, ale Natalka je ako zaba, tak som vytiahla spaci vak, ale uz si odvykla, tak sa jej zle pretaca v nom

jja
30. aug 2010

@blumka
@lenica81
@jaja32
dakuejm za odpoved....ja som sa rano zobudila a bolo mi chladno, preto som myslela ci nemam aj kajke dat volaco ine ako decku. my sme v overaliku a prikryta deckou. nie velmi hrubou.,.aj v lete som ju sem tam pouzivala nad ranom. takze jej to staci? ako pisete.....

blumka
30. aug 2010

@jja skus jej rano dat ruku na chrbatik.medzi lopatky, ak ma tam teplo tak by som jej neprihadzovala nic..aj juli ma studene rucky nadranom ale inak hlavicku a chrbatik ma teplu, tak to neriesim...
ale zas na druhej strane, kazde babo ine znesie...

jaja32
30. aug 2010

@blumka ja jej vzdy pozriem vzadu krk ci nema studeny....no, mava. Ale aj tuto noc od druhej bola len pod dekou, lebo uz spala vo velkej posteli a tam si to ustrazim. Natalka ma vzdy nohy studene, ponozky vzdy skopcuje

blumka
30. aug 2010

@jaja32 aj mne juli ponozky skopavala...ale to mi tak nevadilo ked bolo teplo..teraz je v overale takze o starost menej 😉 my sme studeny odchov..terezka spava bez ponoziek, kratky rukav..donedavna aj kratasky...v spalni mame mometnalne od 21 do 23 stupnov, v zime 19 a niekedy aj menej 😅

jja
30. aug 2010

ok, dakujem dievky. rano vyskusam. my sme v lete spavali iba v plienocke, tiez nema rada moc teplo, ponozky skopava, deku tiez, ale ked je na brusku tak ju prikryvam...

jaja32
30. aug 2010

@blumka aj my mame studeny odchov. Termostat na kurenie je v obyvacke, tam je teplo....tak zapina len, ked je v obyvacke zima

jaja32
30. aug 2010

@blumka ako stonozka? papkali sme len 2 dni jablcko, mozem uz skusit bananik?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
30. aug 2010

@avaka ahoj, asi ta este nepoznam, ci?

selyma
30. aug 2010

@blumka jeeeeeej nova fotka, krasne ste

blumka
30. aug 2010

@jaja32 stonozka ostala cela rozkopana a skopana mimo 😀 ale v noci jej aj trosku asi zavadzala, lebo hlavu do nej zaborila a zlostila sa 😅
ja by som stale ostala pri 3 dnoch skusania..radsej

blumka
30. aug 2010
olifcek
30. aug 2010

bujaka! az teraz sme dom prisli...Oliv si dala vyzivku, papa chrumku kukuricnu, inak odporucam zn. RAVITA, su asi najlepsie ;o)

hned vas docitam...

@blumka u neuro vsetko na jednotku s hviezdickou...i tam znicila tu papierovu podlozku, ale totalne, hehe, hrala sa s hrackami, pretacala sa, sla svojim sposobom vpred i vzad, hehe...a neuro chcela vidiet ako sa sama posadi, ked ju chyti za rucicky, bola nad mieru spokojna x;o) vraj uz zanedlho bude sediet, ale, z eje dost mozne, ze sa rovno bude stavat, lebo, z eje moc pevna, nesmierne pohybliva, a ze sa jej do stoja davala , takze paraaaaada. vraj mozem byt spokojna, lebo je uzasna, slova doktorky, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, najblizsie ideme az 27 ci 28.10, musim kuk 😵 😵

olifcek
30. aug 2010

@blumka ze telepatia? az teraz kukam, ze sa na mna pytas otaznickom x;o) 😵 😵

maculik
30. aug 2010

ahojte kocky, zase len na skok od mm z roboty, ten net stale nemame, len zajtra nam zavedu pevnu linku a potom asi do 2-3t net. chjo, uz mi tak chybate... ale tak vyupratovane, ako mam teraz, som uz dlho nemala - co ine robit, ked drobci spia 😀

dakujem, ze na mna myslite, uz mi aj napadlo, ci nezabudnete, ze aj ja sem chodim, ale vidim, ze nastastie nie 🙂

ako sa mate<?

my ok. byt pomaly davame do poriadku, uz cely vikend sme zase makali, teda vacsinou mm, ja som bola s detmi. uz to tam vyzera pekne, okrem obyvky teda.

deti su dobre, Adelka zacina v stredu nemecku skolku, zatial len na hodku, od pondelka potom asi na plny den. bude v skupine 22deti, z toho 6 je ich od 2-3r, zvysok je od 3-6r. tak uvidime, ako sa jej bude pacit.
inak sa super rozkecala, ten mesiac na Sk jej prospel, zlata je, ako keca, ved potom napisem.

Petrik je Petrik.... spi otrasne, cez den doobeda pol hodku vonku, potom doma cca 1-2h, ale raz papa a pooobede ako kedy, bud pol hodku v kociku alebo uz nespi.
NOci sa nezmenili, spi zle. Casto sa budi a nic, okrem papania ho neuspi. A papa, ako keby nejedol pol dna. Uz neviem, co s tym, len dufam, ze sa to postupne upravi, lebo som dost unavena.

Skusila som dat tu kasu, ale mm kupil hipp obilnu s bananom a na druhy den sa vyhadzal, tak neviem, ci to mohlo byt z toho banana.

Kocky, zajtra zacinam davat ovocie - cim mam zacat, surovym jablckom? Ci prevarate ho?

inak zeleninku papa dobre, aspon to 🙂

olifcek
30. aug 2010

@jja ja neprikryvam, Oliv sa odkope itak x;O))) v lete hajala len v plienocke, ked bolo chladnejsie i v ponozkach, teraz tenke teplaciky, bodynko s dlhym rukavikom a ponozky., v spalni mame 21stupnov

aj Oliv ponozky vie dat dolu, hehe x;o))

@jaja32 ja by som bananik nedavala bez jabcka, ci hrusky, mne to Olivku trosku potrapilo

olifcek
30. aug 2010

@maculik ja som zacala ovocnymi vyzivkami, teraz len pomixujem surove ovociiicko, nevarim

uz tu chybas veru

maculik
30. aug 2010

@olifcek dakujeeem 🙂
tak ja zase padam, majte sa pekne a dufam, ze coskoro tu zase budem pravidelne prispievat aj ja 😉

blumka
30. aug 2010

@olifcek juj, super spravy, sa tesim s vami 😉 takze to sedenie ako vlastne ona myslela? ze ci si sadne ked ju bude tahat? ci ako? no ale ved toto my sme davno vedeli ze to olivka zvladne 😉 tesim sa s vami..sikovnica mala 😵

blumka
30. aug 2010

@maculik no vitaj.. 😉

olifcek
30. aug 2010

@blumka jj, ze ked jej da ruky a vobec nepomoze, ci to zvladne...vravela, ze chcela dat termin o dva tyzdne, nie o mesiac, ako sme mali,ale bola mimo ordinacie, tak preto o 4 tyzdne, lebo vraj uz vtedy sa takmer sama posadila, tentokrat sedela rychlostou blesku 😵 😵 😵

jeeeeeeeeeeej new foto? parada

zoska
30. aug 2010

cafteee 😉
dakujem za komenty na foto 😉
dnes sme boli v Ziline, stretli sme sa s @rivatha , bolo fajneee 😵 zlaté žieňa a David je šibal s krásnymi očkami 🙂 inak Juli v tom Kindercentre som videla aj pančusky, len som si nepozrela cenu...

@maculik caves 😉 nezabudame na teba, uz nam tu chybas

@zucana ani Nelka nemá zúbok a mám pocit, ze to ni nevyzera zeby sa nejaky chcel ukazat 😕

inak vcera Neli zaspala o 19tej, zobudila sa o 22.OO a do polnoci bola vyškerenec 😅

garonka
30. aug 2010

kuk 🙂

@olifcek super spravičky 😵 😵 😵 😵 Olivka už bude do Vianoc chodiť 😵

@blumka a ja že kto k nam novy a to blumka 😀 suprova profilovka 😉

blumka
30. aug 2010

@garonka zmena je zivot, ne? aj ked sa mi ta zmena az tak nepaci lebo je tmava 😒 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre