Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
24. aug 2009

dobru kocky, idem ja tiez muza si pohladat, ani neviem, kde ho mam, taka som tu zazrata... ale tusim sa kupe 😝 dakujem moc, ste pokladiky moje, take uz vykopane 😀 sladke snicky vsetkym Vam... zuci neboj sa ja Ta teraz zacarovala a rano ani hrdlo cervene, ani bolestive, ani biele bodecky nebudu 😅 a inak ja ten prebalovaci chcem len kvoli komode- teda suflikom- aby som mala kde baby veci davat...

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

idem aj ja este sa osprchujem a potom hura postel dobru noc vsetkym

olifcek
24. aug 2009

este toto som vam chcela http://deti.bazos.sk/inzerat/2033062/Prebalovac...
a uz tu dnes niesom x;o)

zoska
24. aug 2009

dobrú noc kočky, pekné sny 🙂

blumka
24. aug 2009

olif, aj moja mamina prebaluje terezku zasadne na posteli...ale mne sa to napr. robi zle..vzdy ma potom boli chrbat...predsa len prebalovaci pult mas v akuratnej vyske...ale kebyze nemam doma priestor tiez ho neriesim, nie je to az taka potrebna vec...
a ja na nom prebalujem terezku aj teraz, len to musi byt raz dva aby sa z neho nestrieskala, lebo uz so sebou naraba a najradsej by sa prebalovala za pochodu 😅
no postelne je prezlecene, este tym hostom prichystam daco pod zub a idem do hajan

blumka
25. aug 2009

dobre ranko 😉 vcera posledna, dnes prva?

hajdylca
25. aug 2009

pekne ranko vsetkym, hor sa na dalsi pracovny den, verim, ze sa dnes nenecham vytocit... i ked mi neviem akym zahadnym sposobom pevna linka nefunguje, no vraj sa na tom pracuje 🙂 tak som zvedava dokedy 🙄

jja
25. aug 2009

Ahojte dievcence....ja som vam vcera bola taka zabita, ze som nevladala ani otvorit doma pocitac. odisla som z prace skor, isla som s mojom dcerou na nakupy do mesta. a poviem vam, v 10 rokoch je uz nenormalna puberta. kupovali sme ubor na telesnu a tenisky a take potrebne veci do skoly. no znicila ma. lebo to musi mat take a take, musi to vsetko ladit, ak su tenisky bodkovane, musi byt aj mikina bodkovana....fuuuuuu mala som dost🙂))) ale chvalabohu vsetko sme nasli, nakupili a potom sme sa trepali s plnymi taskami domov.
doma som si zdriemla a vecer ma nicila hrou monopoly. ako mi bolo dobre cez prazdniny, ked okupovala vsetky svoje babky 😉 cele lleto bola mimo domova, az tento tyzden je doma....juj ale som hnusna mama 😒

blumka
25. aug 2009

jja , ja som dnes zbita ako kon, a to je este len rano..zaspala som okolo jednej a uz o piatej sa u nas buntosilo, takze som uz vela toho nenaspala... 🙄

jja
25. aug 2009

blum...to ti verim, ja som toho tiez moc nenaspala...nejako sa mi posledne neda spat, a to som velka spachtoska 😉

alex
25. aug 2009

Ahojte maminky, mne sa tiež teda nechcelo vstávať, no nech som už doma z práce. Včera sme kúpili nové skrine do spálne, tak budeme dnes stavať.

cukruska1920
25. aug 2009

Ahojte moje..ako sa tu mavate? vidim ze vam pekne naskakuju tt...mam radost... ja sa pomaly z toho vsetkeho dostavam aj ked niekedy ma chyta este poriadna depka...po prvej menstruacii ked dostanem mi budu robit vysetrenia tak dufam ze sa na nieco pride aby som potom mohla v klude a hlavne dokonca donosit babenko... buduci tyzden v stredu idem do prace a tak sa mi nechce.. 😕 budem vas obcas citat ako sa mi dari a dufam ze o par mesiacov budem uz aj ja v spolocnej tehulkovskej teme...drzte sa februarovky...cmuk

blumka
25. aug 2009

ku nam vcera prisli prespat znami, prsili o jedenastej v noci, este kecali s manzelom do polnoci, Terezka mala zasa zapchaty nos, tak vkuse cosi vykrikovala zo sna...o piatej rano uz vsetci vstavali a striedali sa v kupelni a nasa izba susedi s kupelnou, takze je vsetko pocut...no paradna noc 😅 ...ale dnes ked sa vrati manzel, ho uz nikde nepustim..urobime si spolu pekny vecer a potom pojdem spat asi rovnoa s terezkou 😀

alex
25. aug 2009

cukrus ahoj, držím palce, aby budúce tehu už konečne dopadlo dobre. Hádam lekár na niečo príde, prečo sa toto stále deje u teba a už sa urobia opatrenia, aby sa tomu predišlo. Držím palce, silno, silno.

olifcek
25. aug 2009

jo, i ja som dnes velmi unavena. sice som zaspala na gauci okolo 22.30, o 00:00 som si sla umyt zubky, sprchnut sa...a o cca 00:45 som zaspala ako mrtvolka...vsatavala som od 6.35 - 7.20, hech...a kedze som do pracep risla neskoro, musim tu byt do 17.00 🙄

olifcek
25. aug 2009

CUKRUUUS ahoooooj x;o) neboj, tentokrat to uz vyjde a my Ti budeme davat paq rady, chi...lebo to uz budeme muuudre mamicky, chi...

olifcek
25. aug 2009

blumi hech, nezavidim veru...snad TETE bude chciet ist spinkat a Ty s is nou budes moct lahnut, chi

janielah
25. aug 2009

ahojte baby moje, mne je uz druhy den nejak divne, strasne ma hlava boli, tak sa mi aj tazko kuka do pocitaca...
tak to aj vzdavam, kuknem vas, ked bude lepsie...

zoska
25. aug 2009

čafte kočky, dnes sa zobudim a chlap doma! 😨 Ja sa pytam, ze co neni v robote a on ze dnes ide do Polska na sluzobku do piatku a tak ze bude so mnou a na obed odide....divam sa na neho, ze kedy mi to chcel oznamit a on ze a ja som ti to nepovedal??? 😅 zabit málo... 🤐

cukruska ahoj moja 🙂 aka som rada ze si nas prisla kuknut... zelam ti vela sil, uz ziadnu depku a pekny den 😉

zucana
25. aug 2009

bre rano pridavam sa k tym co zle spali. hore bol komar tak som s apresunula dole a o 5 som s azobudila na zimu prvykrat po 4 mesaicoch 😕
tak som sla hore tam bolo zas teplo nemohla som zaspat....o 6 prisli holuby ale myslim ze sa polepsili lebo ich pocujem ze tam su ale drzia hubu a nehrkutaju...ale zato niekto 3krat spustil alaram v takych pol hodinovych intervaloch takze vzdy kedu z som nanovo zaspala tak buuum. no a ze vyspi sa
blumi tak hezky vecer pak 😎
olif ty budes aspon do 17 na konovi 😉
zosi a nechces s nim ist do polska?aspon by si kukla nejake veci ...
cukrus drzim velmi paste.neboj pridu na to a potom uz bude vsetko ok 😉 🙂

zucana
25. aug 2009

jani dufam,ze ti bude lepsie...co zly tlak? ale iba hlava boli?

blumka
25. aug 2009

ja uz len cakam kedy bude dvanast aby som si sla lahnut...tento smajlik presne vystihuje to ako vyzeram 🙄

zucana
25. aug 2009

blumi ja zas cakakm do 12 a idem robit obed....zelenu fazulku na kyslo so smotanou hovadzie a zemiacky.... 🙂
blumi pekne si oddychni

komarik
25. aug 2009

ahojte, pridávam sa k nevyspatým. Zaspala som až po 23.00h a každú hodinku som bola hore. No hrúza.

zucana
25. aug 2009

baby kukala som kto ma kedy prehliadky u lekara no a 21.bola vevon a neviem ci pisala...dnes ma ist niekto a zajtra takbaby podavame infosky.....ja idem zitra...

komarik
25. aug 2009

mňa dnes strašne bolí ľavý vaječník. Neviete prečo?

zucana
25. aug 2009

neviem komi ale ja som si vcera aj dnes kychla a ma tam straaasne pichlo...tiez vlavom

komarik
25. aug 2009

zucana, to sa stáva aj mne hlavne keď ležím. Keď sedím tak ma pri kýchnutí nepichá.

zucana
25. aug 2009

jj presne 😉

zoska
25. aug 2009

cafte,
tak uz mi odisiel,
zuci aj som rozmyslala ze pojdem, ale on bude musiet zajtra rano opustit hotel, pojde na jednanie a potom sa presuva do druheho mesta do dalsieho hotela...takze by to bolo komplikovane...

kocky ktorym je zle- drzim vam palce, nech sa to im skor zastavi a nech je uz len fajnovo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre