Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
13. okt 2010

@zoska akoby som nasu videla len bez dudla vykrikuje este k tomu a drzi sa len jednou rukou 🙄 a to kukame ze DIEGA to taky chlapec co lieta na lietadle a uci deti aj po anglicky....pozerame to vzdy vecer 20 minut 😅
prave po hodine takychto cviceni (ona presne tak drepuje) sme zaspali konecne

lucia411
13. okt 2010

zucana presne, iny kraj iny mrav...ale kazdy si robi podla seba....olifcek syry sa napr. tu mozu od 8 mes...aj napr jahody a pomarancovu stavu ti uz lekarka povie ze mozes davat 😅

lenica81
13. okt 2010

@zoska 😀 😀 😀 😀 😀 😉

inak ahojte, ale nestiham...

lenica81
13. okt 2010

a k tym rybam, tu mame davat sladkovodne... 😅

maculik
13. okt 2010

@zoska jeeej parada, Nelka je aka tanecnica 😵 😀

ja som dnes zase skusila maleho uspat normalne, takze ked dopapal, nezaspal na prse, dala som ho do postielky, jasne, ze plac, lebo sa chcel este cuckat. Ale po 2min som k nemu isla, pockala, kym sa ukludni, zase odisla a on chvilinku plac a potom si zacal nieco kecat a do 3min zaspal, krizom cez paplon. POtom po 40min sa zobudil na dopapanie a teraz este spi, ale je to uspech, ze tak zaspal, aj vcera prvykrat. Tak uvidime poobede.

Idem robit masko a ryzu, pre Petrika mam od vcera mrkvu+kalerab+zemiak+cuketku a masko, velmi chutilo vcera, tak dufam, ze bude aj dnes.

zucana
13. okt 2010

@maculik zavidim kedze tu dole mam len kos tak musim uspat na prse lebo by z neho hned vyliezla a v postielke by sa zas dotlkla jak ju poznam jak by tam stavala a hadzala sa do vankusov 🙄
@lenicka tu morske preto,lebo su tu lovene....na SK sladkovodne lebo su tam lovene...ako lucia vravi kazde miesto iny mrav a morske na SK nie lebo to je dovoz z bohvie kade...zvacsa afrika...
a tu tiez sa moze pomaranc a itak nedam 😉

lenica81
13. okt 2010

@zucana ja chcem na mikulasa skusit mandarinku... ale to je este casu... u nas v rodine alergici nie su... 😅 😕

zucana
13. okt 2010

baby vsak skusajte 😀 ja bohuzial moc neposkusam 🙄 ale neva my z toho vyrastieme.... 😎
dosla svokra s plnou taskou oblecka z chicco a samoska vsetko male tak v pondeli idem vymenit velkosti 😅

zucana
13. okt 2010

tu je ze 9 mesiacov 68cm

maculik
13. okt 2010

@olifcek neboj, vy mate nozicky dobre, ked vas na to dr nikdy neupozornoval. Nam to uz v porodnici povedali, ze ma tzv. kacacie nozicky, kedze ich mal oprete o moje rebra, tak boli vykrivene.

@zucana juj, to v IT su veci vzdy mensie, ved aj Benetton je lepsie kupovat vacsie, lebo je to prisposobene na Talianov. A to svokra nemohla brnknut, ze kolko Viki meria? No ale ved aspon si vymenis podla seba 🙂

no ja som to tak musela zacat skusat, lebo ked mam Adelku doma a mam cakat, kym zaspi na prse, tak ona by musela byt sama a je jasne, ze take male dieta, aj ked jej poviem, ze ma byt tichucko, tak je ticho 30s a potom sa hra zase normalne. A nechcem ju posadzat pred telku len kvoli tomu, aby bola ticho. A Petrikovi tiez len prospeje naucit sa aspon cez den zaspavat sam.

Inak, vcera sme s mm vybrali predlohy, ktore mi sestra namaluje v detskej na stenu, ked 2.11. dojde.
Idem obj.tieto:

http://www.predlohy.sk/tovar/matko-a-kubko-354a - ale na bielej stene to bude
http://www.predlohy.sk/tovar/vecernicek-na-koni...

svetlankat
13. okt 2010

@zucana
@olifcek dajte typy na tie odrazadla, prosim. aj my musime nieco kupit

olifcek
13. okt 2010

@zoska no, aspon nejaky uspech, ale ked si vsimnes, tie, co maju menej, tak su tvrdo proti a maju nepekne reci a pritom sa bojuje i za nich, nechapem, ale ok...proste ked nemaju oni, nemame mat ani my...

wow, Nelka ako tancuje...teda predpokladam, ze to bol tanec x;o) my zatial len posediacky tancujeme a yzera to uchvatne, hehe

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek hlavne ze nerobia ani prd proti aby aj oni mali 256, myslim strajk za to ze 190 je malo

olifcek
13. okt 2010

@svetlankat v galerke v draciku maju tri druhy...od 30 eur po 60eur...x;o)

olifcek
13. okt 2010

@svetlankat a prave take sa buria...nepodpisali harky, a ak ano, ze lutuju, ze vobec podpisali...ved peticne body boli jasne...teraz vypisuju, ze nech si nechame vziat, aby i oni mali a pod. akoze...nemam ja, nemaj ani Ty...a pritom sa im dookola pisalo a pise, ze sa bojuje stale a nic nie je odklepnute, ze je to vsetko v ramci slubov...

ja uz ale nepresviedcam, mam Olivku, tam mienim davat svoju energiu, nie do tych, vecne ureptanych

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek urobila si co sa dalo

dik za typ, a podla coho vyberat to odrazadlo?

olifcek
13. okt 2010

@svetlankat vrchol drzosti, ked napisu, ze nepodpisali, a ani na strajk nesli, lebo vedeli, ako to dopadne, ze vedeli, ze len pre seba hrabu a pod. a pritom, elise, hovorkyna, to robila fakt pre mamicky, pretoze nie je na MD ani na RD!, my zatial i bez 66 eur by sme vysli, ale nepacilo sa mi, ze by mi mlivziat to, co uz raz odklepli a ukazuje sa, ze na to ani pravne nemaju narok, vziat..takze...

olifcek
13. okt 2010

@svetlankat ja som chcela toto
http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProd...

ale v draciku udajne take nepredavaju, tak mame podobne...x;o)

je to choditko, odrazadlo i hojdacka x;o)

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek no ja sa priznam, ze my vyzijeme tazko bez tych 66 eur

olifcek
13. okt 2010

@svetlankat isteze, i nam sa bude so 66 lahsie zit, to bez pochyb... 😉 doteraz sa este dalo, ked som mala tych 55percent zo mzdy, ale co som na RD, tak je to riadny rozdiel

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek dobre to vyzera, musim ist kuknut

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek to je riadny rozdiel

olifcek
13. okt 2010

baby, prosim, dajte si

http://www.dracik.sk/vyhladavanie.aspx

a vlavo vyplne znacku chicco, pre chlapca i dievca, a cena dajte od 55-60 a vyhodi vam rovno to auticko, co mame my doma...

nechat si ho? ci ist vratit a pokusit sa zohnat toto?
http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProd...

olifcek
13. okt 2010

nam ide mm zajtra do holandska a vrati sa v sobotu skoro rano...potom zase ide v pondelok prec a pride az v utorok....hech

maminnka
13. okt 2010

@olifcek nebud sklamana a znechutena reakciami niektorych mamiciek... ludia proste casto pozeraju viac na vlastne vrecko ako na vseobecny zaujem a ked oni osobne nie su uspesni, tak kopu do vsetkych naokolo, ktori uspesni su. Nikdy sa neda urobit nic tak, aby boli vsetci spopkojni.

Ty si urobila obrovsky kus prace aj za tisice inych matiek, ktore Ti mozu byt vdacne. Naozaj klobuk dolu, mozes byt na seba pravom hrda a ozaj sa nenechaj odradit od obcianskych aktivit niekedy v buducnosti. ma to zmysel VZDY. Aspon si pani uvedomia, ze nie sme hluche, neme a slepe ovce. ja osobne Ti DAKUJEM za vsetku pracu, cas a energiu, ktoru si do toho vlozila.

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek no ja som kukla a na obrazku dokopy nic nie je , myslim to v draciku. takze z obrazkov sa mi to druhe pozdava viac, ale to asi treba vidiet. No hadam sa niekto iny este vyjadri.

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek
@maminnka ja sa pripajam, krasne si to napisala.
@olifcek DAKUJEM

olifcek
13. okt 2010

@maminnka hech, zrovna dnes som si povedala, ze som bola hlupa a sla do toho...paq sa vo mne bilo, ze a co som mala byt ticho a len reptat ako ostatne? hehe

rozhodla si moj boj x;o)))

@svetlankat jj, neviem najst take, kde by bolo obrazkov viac...v podstate su rovnake...su 4v1, len je iny dizajn aaaa, ten, co mame, nema bezp. pasy, ale oki, kaslem na ne, ma na boku uchytky, da sa z toho urobit uplne len odrazadlo...ja som chcela vidiet to, co ma i zuci, ale divali sa na mna, ze oni ine ani nemali...na nete to vidiet, ale tak...

svetlankat
13. okt 2010

@olifcek dobre si kupila, tie pasy by si mozno ani nepouzivala.

olifcek
13. okt 2010

@svetlankat jj, tiez rozmyslam,ze pasy mozno by nam zavadzali...dakujem, tak uz nerypem do toho a som spokojna ;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre