Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
14. okt 2010

@hajdylca to co robi Tvoj syncek, je uplne normalne v tomto veku 🙂 nemaj obavy, nie je bojko 😉

olifcek
14. okt 2010

@hajdylca pribinacik nedavaj....ja uz sem tam dam jogurtik...ved zacni malymi davkami x;)

ja som netusila, z eje viac druhov sladkeho zemiaka, hehe...ja som ho zatial kupila len raz a to v kauflande x;o)

laxity
14. okt 2010

ahojte

@maminnka no ako tak čítam, tak Natálka je mimoriadne šikovná...super teším sa 🙂

@jja moja zatiaľ nič také nerobí 😀, niekedy keď ju dám ľahnúť tak sa začne jedovať ale to je sekunda...ukážem hračku a už je dobre alebo začnem štegliť a je ešte lepšie 😀

Nestíham vôbec čítať...dnes sme boli doobeda vonku, potom mi prišla kamarátka s dcérkou a potom sme sa s Naty hrali a teraz keď zaspala tak som robila pomazánku a takú misu príde mi sestra so sesterkou 🙂

maculik
14. okt 2010

AHojte, tak sme boli vonku, pre Adelku a prejst sa, teraz maly buva a o hodku sme objednani k tej dr. Mm pre nas pride, dovezie nas spat a pojde naspat do roboty, ma toho vela, takze dnes ukladam malych sama, on bude do noci.

@cukruska1920 jej, tak uz to mate za par, drzim palce aj ja, ved potom sa ozvi a posli foto malinkeho 😵

@hajdylca vy ste tak nejako narodeni, ako my, ci nie? Nie nahodou tiez 1.?
A to ste pekne popredu oproti nam, my sa este na 4 len hojdame, o stati alebo sedeni zatial ani nechyrujeme, ale ved ja som zvyknuta od Adelky, ze mam asi pohodlne deticky, tak si asi este pockam 😉

laxity
14. okt 2010

@cukruska1920 držte sa a potom nás informuj 😉

laxity
14. okt 2010

@maculik aj ja mám pohodlné dieťa 🙂 , určite budú v niečom inom šikovnejšie neboj 🙂 ...ja o mojej Naty teda nepochybujem 🙂 ...hojdá sa už pekne dlho a nie a nie sa pohnúť dopredu...nevie stále čo s tými ručičkami, aj by si sadla ale nejde to zavadzajú jej tie ruky 😀

dnes som tu mala kamarátku s dcérkou o mesiac mladšiu ako Naty a tá mi tu behala po celom byte a Naty si len vegetila na koberci 😀

maminnka
14. okt 2010

@laxity aj nasa Nataly viac ko 6 tyzdnov sa iba pohojdavala na styroch, nevedela co dalej 🙂 teraz je to dost narocne, stale vstava, pada... v obyvacke musime znova po 3 rokoch oblepit cely stol izolaciou na rurky 😀

maculik
14. okt 2010

@laxity presne aj Petik, tiez nevie, co s ruckami, tak radsej sup na brucho a robi to, co vie - plazi sa 😎 A ved oni sa raz pohnu 🙂

no nic, idem nas zbalit k dr a pozriet, ci Petik este nie je hore. Tak zatial sa majte a potom sa ozvem, co dr povedala.

blumka
14. okt 2010

@hajdylca juli davam jogurt zhruba 2 tyzdne ale tak dvakrat do tyzdna a veru pomaha na kakanie...ona mala tiez taky problem nenormalny s kakanim a ako som jej zacala davat vlocky sa to trosku zlepsilo ale po jogurte to je eno-nuno. kojenym detom niektori lekari neodporucaju jogurt az do roka kvoli bielkovine kravskeho mlieka, ale tie co su na UM uz aj tak maju bielkovinu kr. mlieka odskusanu, tak je to v podstate jedno..ale raz za cas ked das kvoli kakaniu nemyslim ze nieco pokazis

laxity
14. okt 2010

@maminnka dobrý nápad 😀 viem si to predstaviť, dnes som to videla, keď kamoška stále niečo odkladala bokom 😀

@maculik drž sa a informuj nás 🙂

laxity
14. okt 2010

@blumka mali sme problém, že som tri roky nemohla otehotnieť 😕

blumka
14. okt 2010

@laxity 😕 to som teda netusila 😔 neviem ci si to spominala

olifcek
14. okt 2010

@hajdylca my kakame kazdy den, ale zarucene pomaha HIPP svestkova, alebo doma uvarene jablcko s hruskou a rozmixovane 😉

laxity
14. okt 2010

@blumka asi nespomínala ale v inej téme určite ☹

ale už je potom a krásnu piškótu mám konečne pri sebe 🙂

@olifcek moja kakušká aj 2 krát 🙂 ...asi preto, že sa rada umýva v umývadle...potvorka 🙂

blumka
14. okt 2010

@laxity tak hlavne ze sa vam to nakoniec podarilo a mate krasne babo 😉
@olifcek, zarucene ako zarucene u nas fakt nepomahalo ani toto..ale uz je dobreeee...ale vlocky pre istotu davam kazdy den 😀

olifcek
14. okt 2010

@laxity my medzi 1-3x x;o)) ako kedy, hehe

@blumka jaj, u nas, tam malo byt x;o)

blumka
14. okt 2010

@olifcek jj, ved jasne... 😉 ja len tak....

svetlankat
14. okt 2010

@blumka jasne ze by sme mohli zajst a poklebetit, no a pytala som sa na plavanie? Dnes nestiham nic, neviem kde mi hlava stoji a organizmus mi nejako zacal strajkovat. Nestiham ani citat, tak sa ospravedlnujem ze nereagujem

maminnka
14. okt 2010

@zucana 25.10 o 15,00 mi to vyhovuje. V Eurovea to uz mame overene, ale ti ofucani casnici... v Auparku sme mali posledne stretko a myslim, ze bolo fajn. Aj dobre palacinky mali, aj miesta bolo dost, aj casnik sa snazil, dokonca nam ponukol pospajat stoly a sam to aj urobil! Takze ja by som bola skor za ten Aupark. Ale nech sa vyjadria aj ostatne 🙂

blumka
14. okt 2010

@svetlankat jaj plavanie 😀 my sme neboli, tak som aj zabudla ze je streda, teda ze bola...terezka je chora, a nemal mi ju kto postrazit tak som nesla ani s juli

svetlankat
14. okt 2010

@blumka aha, lebo ni my sme neboli, tak len preto som sa pytala.

svetlankat
14. okt 2010

@blumka skore uzdravenie prajeme

svetlankat
14. okt 2010

@cukruska1920 tiez drzime palceky

maculik
14. okt 2010

Ahojte, tak drobci uz spia (resp.Petrik zaspava) a ja idem varit polievku na zajtra a nieco zjest. Mm je v robote, vraj az okolo 2-3 dojde, tak ja asi budem pozerat Zufalky.

U dr vsetko ok, povedala, ze nie je hypotonicky, ze je silny a podla nej je vsetko v poriadku s tou hlavkou. Ze ak chcem, posle nas na cvicenie, ale ze podla nej je to zbytocne a len budeme vela platit za nieco, co nam v podstate ani netreba. Tak sme to zatial nechali tak a ked prideme v 1.roku na ockovanie, tak sa este nanho pozrie.

Ta priehlbinka na hrudniku je vrodena, niektore deti to tak maju a da sa to potom trochu regulovat cvicenim, hlavne plavanim. Nie je to nic vazne, len akoby kozmeticka chybicka 🙂

No a poprosila som ju, ci mu nepozrie aj uska, lebo si ich v kuse chyta a zistila, ze lave ma stale trochu cervene (uz v lete mal, ale nic na to nedala) a ma aj trosku zapalene hrdielko, tak nam dala take kvapky na uska, ktore sa ale uzivaju do ust - tyzden 4x denne 4kvapky. A ze to pomoze.

No a vazime 8,5kg a meriame 70cm 🙂 - takze coskoro uz to bude na velku sedacku (vlastne kvoli tomu som ho dala zvazit, aby som vedela, ci uz v zime na Sk budeme pouzivat velku sedacku)

olifcek
14. okt 2010

@maculik super x;o)

teuska
14. okt 2010

caute babulky 😅
Petko je velmi mrzuty posledne dni a neviem, ci su to tie zubky, alebo len potrebuje viac pozornosti, alebo neviem ci nie je hladny, nechce ani velmi papat. Som z toho zufalka, ale aj tak som stastna ze ho mam, hoci trosku unavena a precitlivena, ale snad sa to casom podda. Neviete co ho moze trapit a ako to zistim? V noci spinka dobre, tak asponze tak, hoci sa budime este stale po 3-4 hodinach na papanie, ale pekne vzdy zaspi a ja s nim 😅

@maculik Kde su Zufalky, mne sa to velmi paci, a rada by som si pozrela, hoci u nas to vyzera akoby sa tu prehnala mala prirodna pohroma, ale som unavena a vycerpana, takze vas kuknem a urobim si cajik s medom a hajde do postele. Tie zufalky by ma potesili 😀

A ozaj zistila som, ze sa tu pridavaju priatelia? Ako a kde? Ja by som vas vsetky chcela 😀 😀 😀

A nasla som nase blahozelania k sobasu, tak sa teraz zabavam, fakt som nejaka precitlivela, kebyze nemame sex tak zriedkavo, tak sa normalne bojim, ze som tehu.......... 😕

svetlankat
14. okt 2010

@maculik super a krasne miery mate.
@teuska podla mna to budu zubky, u nas je to tiez tak, Uz aj deturence viac vnimaju, resp. vsetko a vyzaduju si vsetku pozornost.

svetlankat
14. okt 2010

@teuska klikni na foto, dostanes na fotoblog a v pravo hore mas pridat priatela, tak klikni na to

teuska
14. okt 2010

@svetlankat jeeeeeej dakujem ti 😅 No my este teda ziadny zub nemame na svete, ale kupila som dnes ten calgel, tak asi zajtra vyskusam, ked bude opat mrzuty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre